VESMÍR - demonstrační obrázky

Kategorie:
Počet stran:
29
Velikost: 29.65 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající ucimveskolce
Nahráno:
Naposledy upraveno:
24. 1. 2025
Sdílet:

Soubor obsahuje 27 ks demonstračních obrázků k tématu VESMÍR.

Je vhodný pro využití v .

Karty využijete jako demonstrační obrázky - jsou vhodné pro seznámení s tímto tématem (např. v rámci komunitního kruhu), osvojování si nových pojmů a rozšiřování slovní zásoby (jazyk a řeč). 

Karty můžete také rozstříhat na menší části a využít je jako skládačky (rozvoj zrakového vnímání). 

Každá karta navíc obsahuje také popisek - karty jsou vhodné k rozvoji čtenářské pregramotnosti.

Karty lze využít také jako dekoraci třídy / učebny.

Soubor lze využít jako celek (prohlížet si jej s dětmi jako knihu, ukazovat si jednotlivé nástroje a pojmenovávat je) nebo využít pouze jednotlivé karty.

Lze vytisknout jako brožuru.

Další produkty od autora ucimveskolce

382789
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Soubor "Podzimní draci" je zaměřený na poznávání barev, rozvoj zrakového vnímání a jemné motoriky. Lze jej také využít k
49.00 Kč
621171
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Soubor obsahuje celkem 13 obrázkových karet s cvičením pro rozvoj motoriky mluvidel. Jednotlivé karty je vhodné pro
49.00 Kč
884623
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Soubor obsahuje celkem 80 skládaček s obrázky hmyzu. V souboru naleznete: 20 skládaček s čísly, 10 skládaček s písmeny
69.00 Kč
358764
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Já mám, kdo má
Soubor obsahuje 24 kartiček určených ke hře " Já mám, kdo má" na téma OVOCE a ZELENINA a seznam jednotlivých obrázků s
33.00 Kč
VESMÍR - demonstrační obrázky VESMÍR - demonstrační obrázky
Soubor obsahuje 27 ks demonstračních obrázků k tématu VESMÍR.Je vhodný pro využití v MŠ.Karty využijete jako demonstrační obrázky - jsou vhodné pro seznámení s tímto tématem (např. v rámci komunitního kruhu), osvojování si nových pojmů a rozšiřování slovní zásoby (jazyk a řeč). Karty můžete také rozstříhat na menší části a využít je jako skládačky (rozvoj zrakového vnímání). Každá karta navíc obsahuje také popisek - karty jsou vhodné k rozvoji čtenářské pregramotnosti.Karty lze využít také jako dekoraci třídy / učebny.Soubor lze využít jako celek (prohlížet si jej s dětmi jako knihu, ukazovat si jednotlivé nástroje a pojmenovávat je) nebo využít pouze jednotlivé karty.Lze vytisknout jako brožuru.
UUCZ-771719
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>🚀 Vesmír
49.00