VESMÍR - stejné x rozdílné?

Kategorie:
Počet stran:
12
Velikost: 71.62 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající ucimveskolce
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 1. 2025
Sdílet:

Jsou obrázky stejné nebo ne?

Soubor k rozvoji zrakového vnímání obsahuje 60 kartiček.

 

Soubor lze využít dvěma způsoby - jako pracovní sešit / brožuru nebo ve formě kartiček.

  1. Využití ve formě pracovního sešitu / brožury: Úkolem dětí je ve spodní části každé tabulky (rámečku) určit (ukázat prstem / zakroužkovat tužkou apod.) políčko s fajfkou (jsou-li obrázky v tabulce /rámečku stejné) nebo políčko s obrázkem křížku (jsou-li obrázky v tabulce / rámečku rozdílné).
  2. Využití ve formě kartiček / kolíčkovací aktivita: Jednotlivé kartičky vystřihněte a pro delší výdrž zalaminujte. Děti mají za úkol připnout kolíček na políčko s fajfkou (jsou-li obrázky na kartičce stejné) nebo na políčko s křížkem (jsou-li obrázky na kartičce rozdílné).

 

Děti mohou také kartičky třídit na ty, které obsahují stejné / rozdílné obrázky, mohou je počítat atd.

 

Aktivita je vhodná k využití v  a pomáhá rozvíjet zrakové vnímání.

Lze vytisknout jako brožuru.

Další produkty od autora ucimveskolce

359244
Informatika
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
20 kartiček s obrázky, které se týkají VESMÍRU. V sadě naleznete obrázky planet, vesmírných těles a mnoha dalšího
33.00 Kč
541170
Informatika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Soubor obsahuje 34 kartiček s obrázky k tématu "Domácí a hospodářská zvířata" a 20 kartiček s předlohou (graficky
49.00 Kč
708487
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Soubor obsahuje celkem 13 obrázkových karet s cvičením pro rozvoj motoriky mluvidel. Jednotlivé karty je vhodné pro
49.00 Kč
965211
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Začátek školního roku? Seznamování se s novými kamarády a také novým prostředím MŠ? Spousta nových věcí a nových hraček
49.00 Kč
VESMÍR - stejné x rozdílné? VESMÍR - stejné x rozdílné?
Jsou obrázky stejné nebo ne?Soubor k rozvoji zrakového vnímání obsahuje 60 kartiček. Soubor lze využít dvěma způsoby - jako pracovní sešit / brožuru nebo ve formě kartiček.Využití ve formě pracovního sešitu / brožury: Úkolem dětí je ve spodní části každé tabulky (rámečku) určit (ukázat prstem / zakroužkovat tužkou apod.) políčko s fajfkou (jsou-li obrázky v tabulce /rámečku stejné) nebo políčko s obrázkem křížku (jsou-li obrázky v tabulce / rámečku rozdílné).Využití ve formě kartiček / kolíčkovací aktivita: Jednotlivé kartičky vystřihněte a pro delší výdrž zalaminujte. Děti mají za úkol připnout kolíček na políčko s fajfkou (jsou-li obrázky na kartičce stejné) nebo na políčko s křížkem (jsou-li obrázky na kartičce rozdílné). Děti mohou také kartičky třídit na ty, které obsahují stejné / rozdílné obrázky, mohou je počítat atd. Aktivita je vhodná k využití v MŠ a pomáhá rozvíjet zrakové vnímání.Lze vytisknout jako brožuru.
UUCZ-776958
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>🚀 Vesmír
49.00