VŠEZNÁLKOVI - O zimních sportech a aktivitách se strejdou Radimem

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
95
Velikost: 86.06 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 1. 2024
Sdílet:

„Ahoj děti! Mé jméno je Radim Všeználek, ale pro své neteře a synovce jsem především strejda Radim. Nastala nám zima a já se během tohoto období nejraději věnuji svým oblíbeným sportovním aktivitám. Lyžování, jízda na snowboardu, bruslení, ale i stavění sněhuláka či koulování, to vše se dá dělat, když začne mrznout a venku napadne sníh. Nejlépe si ale člověk zasportuje na horách, kam také pravidelně každý rok jezdím. Byli jste někdy s rodiči na horách? A kdo z vás už umí lyžovat nebo jezdit na snowboardu? Aktivit, které se dají dělat v zimě, je opravdu mnoho, dokonce se konají i zimní olympijské hry. O těch si ale povídat zatím nebudeme a to ani o sportovních disciplínách, které se během nich konají. Zatím se společně zaměříme jen na rekreační zimní sporty a aktivity. Tak jdeme na to!"

 

Soubor obsahuje:

  • dopis od autorů
  • návod jak s materiálem pracovat
  • podobiznu a povídání strejdy Radima
  • demonstrační obrázky zimních sportů a aktivit (lyžování, jízda na snowboardu, běžkování, bruslení, hokej, sáňkování, bobování, koulování, stavění sněhuláka)
  • demonstrační obrázky zimního oblečení
  • ilustraci "zimní radovánky"
  • aktivity ke stolečku (popis obrázku, grafomotorika do "sněhu", dějová posloupnost stavby sněhuláka, počítání jízd na skipasech, prostorová orientace, pravolevá orientace, skládání slov ze sněhových koulí, logické uvažování)
  • nabídku dalších aktivit k tématu (výroba hokeje, velké pexeso)
  • pracovní listy (počítání, sluchové vnímání, logické uvažování, vybarvování, grafomotorika, zrakové vnímání)
  • omalovánky

Další produkty od autora Do školky

211357
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Bonusový materiál k projektu VŠEZNÁLKOVI - O svatém Martinovi s tetou Martou.
0.00 Kč
377863
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
„Ahoj děti, my jsme dědeček a babička Všeználkovi a budeme si s vámi povídat o lese. Už jste někdy byli s rodiči v lese
249.00 Kč
147620
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
Někde v Karibském moři kotví loď, na které žijí piráti jen se samými špatnými vlastnostmi. Říká se jí loď špatných
249.00 Kč
230204
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
Soubor obsahuje popis, ilustrace a omalovánky těchto postav: Ježíšek Santa Claus Děda Mráz Svatý Mikuláš Skřítek Tomte
119.00 Kč
VŠEZNÁLKOVI - O zimních sportech a aktivitách se strejdou Radimem VŠEZNÁLKOVI - O zimních sportech a aktivitách se strejdou Radimem
„Ahoj děti! Mé jméno je Radim Všeználek, ale pro své neteře a synovce jsem především strejda Radim. Nastala nám zima a já se během tohoto období nejraději věnuji svým oblíbeným sportovním aktivitám. Lyžování, jízda na snowboardu, bruslení, ale i stavění sněhuláka či koulování, to vše se dá dělat, když začne mrznout a venku napadne sníh. Nejlépe si ale člověk zasportuje na horách, kam také pravidelně každý rok jezdím. Byli jste někdy s rodiči na horách? A kdo z vás už umí lyžovat nebo jezdit na snowboardu? Aktivit, které se dají dělat v zimě, je opravdu mnoho, dokonce se konají i zimní olympijské hry. O těch si ale povídat zatím nebudeme a to ani o sportovních disciplínách, které se během nich konají. Zatím se společně zaměříme jen na rekreační zimní sporty a aktivity. Tak jdeme na to!"   Soubor obsahuje: dopis od autorů návod jak s materiálem pracovat podobiznu a povídání strejdy Radima demonstrační obrázky zimních sportů a aktivit (lyžování, jízda na snowboardu, běžkování, bruslení, hokej, sáňkování, bobování, koulování, stavění sněhuláka) demonstrační obrázky zimního oblečení ilustraci "zimní radovánky" aktivity ke stolečku (popis obrázku, grafomotorika do "sněhu", dějová posloupnost stavby sněhuláka, počítání jízd na skipasech, prostorová orientace, pravolevá orientace, skládání slov ze sněhových koulí, logické uvažování) nabídku dalších aktivit k tématu (výroba hokeje, velké pexeso) pracovní listy (počítání, sluchové vnímání, logické uvažování, vybarvování, grafomotorika, zrakové vnímání) omalovánky
UUCZ-240846
Nezařazené k předmětu>Projekty>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Zima>Sport
249.00