Zářivka a smutný trol

Téma:
Počet stran:
38
Velikost: 58.77 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 9. 2022
Sdílet:

Začal podzim. Trol je smutný. Roní slzy. A když potká Zářivku, nechce se nechat přesvědčit, že podzim je krásné období plné neuvěřitelných překvapení a zázraků nejenom v přírodě. Pomůžete Zářivce přesvědčit trola?

Etapovka pro děti od 3 let, které chtějí přijít podzimu na kloub! A rozšíření pro starší sourozence, kteří už spoustu věcí ví.

Podzimní etapovkou můžete vytvořit u vás doma nebo ve školce hezkou podzimní atmosféru. Děti si připomenou, jaké změny se dějí na podzim a jaké zázraky v přírodě probíhají. Úkoly ve hře jsou spojeny příběhem, ve které potká trpaslice Zářivka smutného trola a společně posbírají všechny jeho slzy - a vymění je za podzimní zázraky. Hru můžete nabídnout dětem od 3 let s rozšířením i pro děti starší. I když je určena do podzimní přírody, můžete si ji zahrát i doma.

Úkoly jsou vymyšleny pro menší děti. V průběhu celé hry děti nic nikam nepíšou, nic neluští, nedešifrují. Není třeba brát s sebou psací potřeby.

Co je úkolem dětí

 • Najít 15 slz smutného trola a zároveň podzimních zázraků.
 • Ze slz složit s vaší pomocí tajenku "HLEDEJ POD LISTEM"
 • Pod listem (v přírodě nebo doma) najít poklad - krabičku s 24 obrázky podzimních aktivit a činností.
 • Společně s vámi naplánovat, co hezkého byste spolu mohli během podzimních dní zažít.

Co ve hře najdete:

 • Obrázek trola: označuje start (trol se slzami) hry.
 • Pohádku Zářivka a smutný trol.
 • Omalovánku se Zářivkou a trolem.
 • 15 trolích slz na 5 A4 (s podzimními zázraky = odpověďmi na otázky z příběhu).
 • Arch k dopsání tajenky z 10 trolích slz se Zářivkou na hříbku (HLEDEJ POD LISTEM).
 • Popis mnoha aktivit podzimního plánu.
 • 24 obrázků, které můžete využít pro svůj podzimní plán.
 • Krabičku na obrázky podzimního plánu.
 • Arch na vlepení vybraných obrázků.
 • ROZŠÍŘENÍ: 15 úkolů pro starší děti a řešení těch složitějších.

Další produkty od autora Etapovky

109758
Prvouka
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Fašank je konec masopustního období před Popeleční středou. Po ní následuje 40denní půst a Velikonoce. Fašank je plný
60.00 Kč
313576
Vlastivěda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Hra ke Dni dětí s obrázkovými luštěnkami je tvořena pro děti školkové a prvostupňové. Hru tvoří 10 stanovišť, na kterých
65.00 Kč
206577
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
V posledních letech sílící tradice oslav sv. Martina nese s sebou spoustu symbolů a atributů, o kterých často ani nevíme
65.00 Kč
107805
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Celoroční tematická hra
Lotrokátor ječí jak o život. Kde jste, superhrdinové? Padouchové pochodují kolem dokola a číhají, kde by mohli uchvátit
90.00 Kč
Zářivka a smutný trol Zářivka a smutný trol
Začal podzim. Trol je smutný. Roní slzy. A když potká Zářivku, nechce se nechat přesvědčit, že podzim je krásné období plné neuvěřitelných překvapení a zázraků nejenom v přírodě. Pomůžete Zářivce přesvědčit trola? Etapovka pro děti od 3 let, které chtějí přijít podzimu na kloub! A rozšíření pro starší sourozence, kteří už spoustu věcí ví. Podzimní etapovkou můžete vytvořit u vás doma nebo ve školce hezkou podzimní atmosféru. Děti si připomenou, jaké změny se dějí na podzim a jaké zázraky v přírodě probíhají. Úkoly ve hře jsou spojeny příběhem, ve které potká trpaslice Zářivka smutného trola a společně posbírají všechny jeho slzy - a vymění je za podzimní zázraky. Hru můžete nabídnout dětem od 3 let s rozšířením i pro děti starší. I když je určena do podzimní přírody, můžete si ji zahrát i doma. Úkoly jsou vymyšleny pro menší děti. V průběhu celé hry děti nic nikam nepíšou, nic neluští, nedešifrují. Není třeba brát s sebou psací potřeby. Co je úkolem dětí Najít 15 slz smutného trola a zároveň podzimních zázraků. Ze slz složit s vaší pomocí tajenku "HLEDEJ POD LISTEM" Pod listem (v přírodě nebo doma) najít poklad - krabičku s 24 obrázky podzimních aktivit a činností. Společně s vámi naplánovat, co hezkého byste spolu mohli během podzimních dní zažít. Co ve hře najdete: Obrázek trola: označuje start (trol se slzami) hry. Pohádku Zářivka a smutný trol. Omalovánku se Zářivkou a trolem. 15 trolích slz na 5 A4 (s podzimními zázraky = odpověďmi na otázky z příběhu). Arch k dopsání tajenky z 10 trolích slz se Zářivkou na hříbku (HLEDEJ POD LISTEM). Popis mnoha aktivit podzimního plánu. 24 obrázků, které můžete využít pro svůj podzimní plán. Krabičku na obrázky podzimního plánu. Arch na vlepení vybraných obrázků. ROZŠÍŘENÍ: 15 úkolů pro starší děti a řešení těch složitějších.
UUCZ-178488
Nezařazené k předmětu>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Podzim
75.00