Zima - tematická příprava s aktivitami

Téma:
Počet stran:
45
Velikost: 9.33 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Se sněhem a ledem, který nám zima přináší, přichází i sněhové radovánky. Užijte si s dětmi tento čas zcela bez práce. Tentokrát jsem pro vás a vaše děti zpracovala týdenní přípravu s názvem ZimaPDF soubor obsahuje 45 stran a je připraven k okamžitému použití. Aby si zábavné učení formou hry užily všechny děti, příprava je přizpůsobena práci s věkově smíšenou třídou předškolních dětí.

přípravě najdete různé aktivity a činnosti, které se vztahují k ziměsněhu a leduzimnímu oblečení nebo zimním sportům. Náměty na sebe plynule navazují, vy tak nemusíte vymýšlet žádnou motivaci ani další činnosti.

Některé aktivity jsou určené k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 45 stran, ve kterých najdete:

 • úvod,
 • 4 strany obsahující rozpracovanou tematickou přípravu (ranní činnosti, činnosti do komunitního kruhu, pohybové a jiné hry, tvoření a další náměty),
 • 2 pracovní listy Vločkohrátky (barevné zpracování),
 • 3x vločkovou skládačku (barevné zpracování),
 • návod na grafomotorickou jednotažku,
 • šablony na tvoření (paní Zima, sněhové vločky),
 • demonstrační obrázek „zima“ ve formátu A4 (barevné zpracování),
 • 26 demonstračních obrázků se symboly zimy ve formátu A5 (barevné zpracování),
 • cvičení s vločkami,
 • 24 karet k aktivitě Sněhové dvojičky - 12 karet lehčí obtížnost, 12 karet těžší obtížnost (barevné zpracování),
 • kostka se zimním oblečením ve formátu A4 (barevné zpracování),
 • karty k posloupnosti oblékání + oblečení k přikládání (barevné zpracování),
 • medaile pro holky i kluky (barevné i černobílé zpracování).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

13498
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Prostorová orientace je oblastí, která dětem v předškolním věku činí nemalé obtíže. Proto jsem vytvořila PDF soubor s
45.00 Kč
282031
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Předloha ke kreslení
Rozveselte si školku s Velikonočními šablonami, které jsou připravené k okamžitému použití. Nejen že si s dětmi užijete
56.00 Kč
49353
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Pracovní listy jsou něco, co využívá snad každý, kdo se svým dětem věnuje a snaží se komplexně rozvíjet jejich
99.00 Kč
92354
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Zimní třídění s počítáním je skvělou aktivitou, s níž si děti procvičí zrakové vnímání a matematické představy v číselné
56.00 Kč
Zima - tematická příprava s aktivitami Zima - tematická příprava s aktivitami
Se sněhem a ledem, který nám zima přináší, přichází i sněhové radovánky. Užijte si s dětmi tento čas zcela bez práce. Tentokrát jsem pro vás a vaše děti zpracovala týdenní přípravu s názvem Zima. PDF soubor obsahuje 45 stran a je připraven k okamžitému použití. Aby si zábavné učení formou hry užily všechny děti, příprava je přizpůsobena práci s věkově smíšenou třídou předškolních dětí. V přípravě najdete různé aktivity a činnosti, které se vztahují k zimě, sněhu a ledu, zimnímu oblečení nebo zimním sportům. Náměty na sebe plynule navazují, vy tak nemusíte vymýšlet žádnou motivaci ani další činnosti. Některé aktivity jsou určené k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 45 stran, ve kterých najdete: úvod, 4 strany obsahující rozpracovanou tematickou přípravu (ranní činnosti, činnosti do komunitního kruhu, pohybové a jiné hry, tvoření a další náměty), 2 pracovní listy Vločkohrátky (barevné zpracování), 3x vločkovou skládačku (barevné zpracování), návod na grafomotorickou jednotažku, šablony na tvoření (paní Zima, sněhové vločky), demonstrační obrázek „zima“ ve formátu A4 (barevné zpracování), 26 demonstračních obrázků se symboly zimy ve formátu A5 (barevné zpracování), cvičení s vločkami, 24 karet k aktivitě Sněhové dvojičky - 12 karet lehčí obtížnost, 12 karet těžší obtížnost (barevné zpracování), kostka se zimním oblečením ve formátu A4 (barevné zpracování), karty k posloupnosti oblékání + oblečení k přikládání (barevné zpracování), medaile pro holky i kluky (barevné i černobílé zpracování).
UUCZ-250416
Nezařazené k předmětu>Skládačky>Pracovní listy>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>Zima
75.00