ZNAČKY ŠKOLKA

Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 1.97 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 6. 2022
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Značky vhodné do MŠ

49 obrázků ve třech velikostech

Vhodné využít také jako pexeso

Materiál je vhodné využít v MŠ během celého roku jako rozlišovací značky. Na začátku školního roku můžeme s obrázky pracovat při seznamování se se školkou - hledání své značky, pojmenovávání své značky, děti rády poznávají také značky ostatních dětí. V rámci třízení můžeme u obrázků popisovat jejich barvu, tvar, k čemu se daná věc využívá, zda se jedná o zvíře či věc apod.

Karty můžeme využít také v centrech aktivit, při hlavní činnosti - manipulační činnosti - rozvoj jemné motoriky - pexeso, přiřazování obrázků a pojmenování barev, hledání předmětů dané barvy a přikládání k obrázku, rozvoj řečových dovedností - popisování obrázku, vyprávění. Kreslení obrázku dle předlohy na kartičce.

Další produkty od autora Crazy Owl Studio

3597
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Výzdoba třídy
Výzdoba třídy a označení center aktivit v MŠ s programem Začít spolu. Využívala jsem i v běžné MŠ, protože díky obrázkům
35.00 Kč
344823
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Kalendář pro děti
VÝZDOBA DO MŠ – LIŠTIČKY Materiál obsahuje: • cedulku na dveře • tématické měsíční kalendáře • narozeniny • kaledář do
65.00 Kč
1656
Prvouka
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Cizokrajná zvířata (ZOO) - demonstrační obrázky Soubor obsahuje 36 karet velikosti A4 Každá karta obsahuje realistický
55.00 Kč
56922
Vlastivěda
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Soubor demonstračních výukových obrázků na téma KRAJSKÁ MĚSTA ČR svým rozsahem a obsahovým pojetím nabízí široké
40.00 Kč
ZNAČKY ŠKOLKA ZNAČKY ŠKOLKA
Značky vhodné do MŠ 49 obrázků ve třech velikostech Vhodné využít také jako pexeso Materiál je vhodné využít v MŠ během celého roku jako rozlišovací značky. Na začátku školního roku můžeme s obrázky pracovat při seznamování se se školkou - hledání své značky, pojmenovávání své značky, děti rády poznávají také značky ostatních dětí. V rámci třízení můžeme u obrázků popisovat jejich barvu, tvar, k čemu se daná věc využívá, zda se jedná o zvíře či věc apod. Karty můžeme využít také v centrech aktivit, při hlavní činnosti - manipulační činnosti - rozvoj jemné motoriky - pexeso, přiřazování obrázků a pojmenování barev, hledání předmětů dané barvy a přikládání k obrázku, rozvoj řečových dovedností - popisování obrázku, vyprávění. Kreslení obrázku dle předlohy na kartičce.
UUCZ-3600
Nezařazené k předmětu>Výzdoba třídy>MŠ>MŠ - předškoláci
40.00