ZVÍŘATA : Statek, les, zoo, moře + trixeso (zvíře, jeho stín, jeho stopa)

Kategorie:
Počet stran:
Velikost: 7.02 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 6. 2022
Cena:
49 Kč vč. DPH
Sdílet:

Postup výroby knihy aktivit:

Vytiskněte stránky. Pracovní základní desky zalaminujte. Hrací žetony vystříhejte a poté laminujte. Na pracovní desky nalepte suchý zip s háčky a na žetony druhou část suchého zipu s očky. Na pracovní desce je místo pro 8 obrázků, dítě má k dispozici pro každou hlavní desku 12 obrázků na střídání. Knihu můžete svázat kroužky na klíče nebo nechat profesionálně svázat do kroužkové vazby.

Trixeso:

Pravidla hry jsou oproti klasickému pexesu změněna jen minimálně. Čtvercové karty zamícháte lícem dolů a vytvoříte z nich velký čtverec ( použijete-li 12 trojic). Úkolem je najít všechny karty, které k sobě patří. V poli karet musíte najít dohromady tři karty. Proto v každém tahu otáčíte tři karty místo dvou. Hráč, který nasbírá nejvíce trojic, se stává vítězem celé hry. Hru lze hrát i jako pexeso, např. hledáte pouze zvíře a jeho stín, nebo zvíře a jeho stopu. Trixeso obsahuje 18 trojic. Pokud chcete mít trixeso se zadní stranou, doporučuji tisk zvlášť, slepit strany a poté rozstříhat a laminovat. Při oboustranném tisku na běžný kancelářský papír tištěné strany prosvítají. Další variantou je tisk na karton nebo tvrdší papír a hotový výrobek nelaminovat.

Další produkty od autora Alena Gondeková

18842
Hudební výchova
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
PDF soubor k vlastní výrobě Kartičky mají rozměr 5x5cm. KARTY SE ZVUKOVÝMI KÓDY: Tyto karty jsou určeny pro laminaci. Je
65.00 Kč
70961
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Jak vyzdobit dětem třídu ve školce, na prvním stupni nebo doma pokoj? Co zkusit roztomilé halloweenské postavičky
35.00 Kč
318881
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Diplomy, Pochvaly
27 PAMĚTNÍCH LISTŮ PRO PŘEDŠKOLÁČKY S BÁSNIČKOU Vážené paní učitelky ve školce, soubor s pamětními listy pro
40.00 Kč
263299
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Písničky, básničky
POJĎME HRÁT DIVADLO! AUTORSKÉ TEXTY + ručně kreslené loutky-počítačová grafika, rekvizity a scény. V barvě i černobíle k
45.00 Kč
ZVÍŘATA : Statek, les, zoo, moře + trixeso (zvíře, jeho stín, jeho stopa) ZVÍŘATA : Statek, les, zoo, moře + trixeso (zvíře, jeho stín, jeho stopa)
Postup výroby knihy aktivit: Vytiskněte stránky. Pracovní základní desky zalaminujte. Hrací žetony vystříhejte a poté laminujte. Na pracovní desky nalepte suchý zip s háčky a na žetony druhou část suchého zipu s očky. Na pracovní desce je místo pro 8 obrázků, dítě má k dispozici pro každou hlavní desku 12 obrázků na střídání. Knihu můžete svázat kroužky na klíče nebo nechat profesionálně svázat do kroužkové vazby. Trixeso: Pravidla hry jsou oproti klasickému pexesu změněna jen minimálně. Čtvercové karty zamícháte lícem dolů a vytvoříte z nich velký čtverec ( použijete-li 12 trojic). Úkolem je najít všechny karty, které k sobě patří. V poli karet musíte najít dohromady tři karty. Proto v každém tahu otáčíte tři karty místo dvou. Hráč, který nasbírá nejvíce trojic, se stává vítězem celé hry. Hru lze hrát i jako pexeso, např. hledáte pouze zvíře a jeho stín, nebo zvíře a jeho stopu. Trixeso obsahuje 18 trojic. Pokud chcete mít trixeso se zadní stranou, doporučuji tisk zvlášť, slepit strany a poté rozstříhat a laminovat. Při oboustranném tisku na běžný kancelářský papír tištěné strany prosvítají. Další variantou je tisk na karton nebo tvrdší papír a hotový výrobek nelaminovat.
UUCZ-2556
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>MŠ>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ
49.00