ZVÍŘATA : Statek, les, zoo, moře + trixeso (zvíře, jeho stín, jeho stopa)

Kategorie:
Velikost: 7.02 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 6. 2022
Sdílet:

Postup výroby knihy aktivit:

Vytiskněte stránky. Pracovní základní desky zalaminujte. Hrací žetony vystříhejte a poté laminujte. Na pracovní desky nalepte suchý zip s háčky a na žetony druhou část suchého zipu s očky. Na pracovní desce je místo pro 8 obrázků, dítě má k dispozici pro každou hlavní desku 12 obrázků na střídání. Knihu můžete svázat kroužky na klíče nebo nechat profesionálně svázat do kroužkové vazby.

Trixeso:

Pravidla hry jsou oproti klasickému pexesu změněna jen minimálně. Čtvercové karty zamícháte lícem dolů a vytvoříte z nich velký čtverec ( použijete-li 12 trojic). Úkolem je najít všechny karty, které k sobě patří. V poli karet musíte najít dohromady tři karty. Proto v každém tahu otáčíte tři karty místo dvou. Hráč, který nasbírá nejvíce trojic, se stává vítězem celé hry. Hru lze hrát i jako pexeso, např. hledáte pouze zvíře a jeho stín, nebo zvíře a jeho stopu. Trixeso obsahuje 18 trojic. Pokud chcete mít trixeso se zadní stranou, doporučuji tisk zvlášť, slepit strany a poté rozstříhat a laminovat. Při oboustranném tisku na běžný kancelářský papír tištěné strany prosvítají. Další variantou je tisk na karton nebo tvrdší papír a hotový výrobek nelaminovat.

Další produkty od autora Alena Gondeková

164793
Nezařazené k předmětu
Školní družina
Ostatní
Pochvalné listy jsou krásným a účinným sdělením vychovatele dítěti, že jeho práce, aktivity nebo úspěchy jsou oceněny
55.00 Kč
519907
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Výzdoba třídy
POJĎME SI SPOLEČNĚ POVÍDAT O JARU, VELIKONOCÍCH A O TOM, JAK KRÁSNÉ JE ZACHOVÁNÍ TRADIC V RODINĚ. Jaro pučí, probouzí se
35.00 Kč
25436
Zeměpis
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
JAK POUŽÍVAT SOUBOR 41 STRAN Všechny kartičky si můžete vyrobit jako oboustranné a to tak, že je přehnete napůl a
79.00 Kč
112089
Přírodověda
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
ZAJÍMAJÍ SE TVÉ DĚTI O PTÁČKY? Mohou se stát malými ornitology a poznávat 92 druhů překrásných ptáků na našem území
65.00 Kč
ZVÍŘATA : Statek, les, zoo, moře + trixeso (zvíře, jeho stín, jeho stopa) ZVÍŘATA : Statek, les, zoo, moře + trixeso (zvíře, jeho stín, jeho stopa)
Postup výroby knihy aktivit: Vytiskněte stránky. Pracovní základní desky zalaminujte. Hrací žetony vystříhejte a poté laminujte. Na pracovní desky nalepte suchý zip s háčky a na žetony druhou část suchého zipu s očky. Na pracovní desce je místo pro 8 obrázků, dítě má k dispozici pro každou hlavní desku 12 obrázků na střídání. Knihu můžete svázat kroužky na klíče nebo nechat profesionálně svázat do kroužkové vazby. Trixeso: Pravidla hry jsou oproti klasickému pexesu změněna jen minimálně. Čtvercové karty zamícháte lícem dolů a vytvoříte z nich velký čtverec ( použijete-li 12 trojic). Úkolem je najít všechny karty, které k sobě patří. V poli karet musíte najít dohromady tři karty. Proto v každém tahu otáčíte tři karty místo dvou. Hráč, který nasbírá nejvíce trojic, se stává vítězem celé hry. Hru lze hrát i jako pexeso, např. hledáte pouze zvíře a jeho stín, nebo zvíře a jeho stopu. Trixeso obsahuje 18 trojic. Pokud chcete mít trixeso se zadní stranou, doporučuji tisk zvlášť, slepit strany a poté rozstříhat a laminovat. Při oboustranném tisku na běžný kancelářský papír tištěné strany prosvítají. Další variantou je tisk na karton nebo tvrdší papír a hotový výrobek nelaminovat.
UUCZ-2556
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>MŠ>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ
49.00