ZVÍŘATA ZE ZIMNÍ FARMY - aktivní obrázek

Kategorie:
Počet stran:
4
Velikost: 5.12 MB
Typ souboru: PDF
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 9. 2021
-15 % 32 Kč
27,2 Kč
Sdílet:

Aktivní obrázek ZVÍŘÁTKA ZE ZIMNÍ FARMY je vhodná na procvičování perspektivy (co je vpředu, co je v zákrytu, v popředí atd.) Lze samozřejmě použít pro menší děti jen jako pestrou zábavu - zejména lepení na suchý zip je oblíbené :-) S aktivitou můžete hrát také divadélko, když obrázky zvířat připevníte na špejle. 

Aktivitu můžete také použít jako stránky do své vlastní knihy aktivit, pokud pro dítě nějakou vytváříte. 

Aktivita zahrnuje i kartu se stínovými obrázky. Některé obrázky z farmy lze tedy využít i v této aktivitě na přiřazování stínů. Velikostí jsou stejná. 

Obsah materiálu:

  • 18 obrázků zvířat, budov, rostlin a dalších doplňků
  • návod na výrobu
  • pozadí pro farmu
  • kartu na přiřazování stínů

4 strany A4 / PDF 

 _______________

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

278947
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Plakát JARNÍ KVĚTINY plakát je ve formátu A3, ale lze jej vytisknout na formát A4, pokud tomu přizpůsobíte nastavení
35.00 Kč
-15 % 35 Kč
29,75 Kč
35293
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Přáníčko pro maminku ke DNI MATEK nebo jen tak k svátku nebo k narozeninám. Dovnitř je možno nakreslit vlastní obrázek a
0.00 Kč
172580
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Sada 26 demonstračních karet (flashcards) dinosaurů (neobsahuje písmena české abecedy s diakritikou) + plakát A3
55.00 Kč
-15 % 55 Kč
46,75 Kč
99140
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
BALÍČEK ZIMA obsahuje různorodé materiály, které děti ve 2 tematických sadách seznámí jak se zimou v přírodě, tak se
295.00 Kč
-15 % 295 Kč
250,75 Kč
ZVÍŘATA ZE ZIMNÍ FARMY - aktivní obrázek ZVÍŘATA ZE ZIMNÍ FARMY - aktivní obrázek
Aktivní obrázek ZVÍŘÁTKA ZE ZIMNÍ FARMY je vhodná na procvičování perspektivy (co je vpředu, co je v zákrytu, v popředí atd.) Lze samozřejmě použít pro menší děti jen jako pestrou zábavu - zejména lepení na suchý zip je oblíbené :-) S aktivitou můžete hrát také divadélko, když obrázky zvířat připevníte na špejle.  Aktivitu můžete také použít jako stránky do své vlastní knihy aktivit, pokud pro dítě nějakou vytváříte.  Aktivita zahrnuje i kartu se stínovými obrázky. Některé obrázky z farmy lze tedy využít i v této aktivitě na přiřazování stínů. Velikostí jsou stejná.  Obsah materiálu: 18 obrázků zvířat, budov, rostlin a dalších doplňků návod na výrobu pozadí pro farmu kartu na přiřazování stínů 4 strany A4 / PDF   _______________
UUCZ-51575
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>❄️ Zima>🐾 Živočichové
32.00