Zvířátka na statku

Kategorie:
Počet stran:
43
Velikost: 71.51 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 4. 2024
Sdílet:

Jedná se o soubor, ve kterém naleznete informace, náměty, pracovní listy a tipy na vyrábění k tématu ZVÍŘÁTKA NA STATKU.

V souboru najdete: zakroužkování zvířat, které jsou na statku, přiřazení zvířat k jejich mláďátkům, přiřazení zvířat k jejich obydlí, přiřazení zvířat k produktům, které nám dávají, rýmy, vytleskávání slov na slabiky, vykreslování dle čísel, přiřazování zvířat k jejich stínům, sudoku, počítání zvířat, určení první hlásky, přiřazování zvířat a produktů z nich (kartičky) a další viz průvodní list. 

Děti si rozvíjí: 

V oblasti dítě a jeho tělo si zdokonalují dovednosti v oblasti jemné motoriky - držení tužky, pastelek. Děti si rozvíjí a užívají smysly - rozvoj zrakového a sluchového vnímání. 

V oblasti dítě a jeho psychika si děti rozvíjí tvořivost - tvořivé myšlení a řešení problémů, děti si posilují přirozené poznávající city jako je zvídavost a radost z objevování. 

V oblasti dítě a ten druhý děti posilují prosociálního chování ve vztahu k ostatním lidem, například ke kamarádům, se kterými úkoly řeší nebo s rodiči a také si rozvíjí kooperativní dovednosti - učí se spolupracovat s vrstevníky. 

V oblasti dítě a společnost si děti rozvíjí schopnost žít ve společenství ostatních lidí - spolupracovat s ostatními, podílet se na dokončení úkolu.

V oblasti dítě a svět se děti seznamují s místem a prostředím, ve kterém žijí, v tomto případě se seznamují se zvířaty na statku. 

Lze vytisknout jako brožuru.

 

Další produkty od autora Náměty do školky

416341
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Jedná se o brožuru, vzdělávací materiál, při kterém si děti rozvíjí: v oblasti dítě a jeho psychika si rozvíjí ř ečové
35.00 Kč
368559
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Hra já mám - kdo má k tématu RODINA, která slouží k rozvoji poznávání, komunikačních dovedností, spolupráce a dodržování
30.00 Kč
345739
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Jedná se o brožuru, které je plná informací, pracovních listů, obrázků k dokreslení, obrázků k vykreslení a námětů
45.00 Kč
270630
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Jedná se o brožuru a zároveň omalovánky, kde najdete všechny písmena abecedy. Ve vzdělávacím materiálu jsou pracovní
30.00 Kč
Zvířátka na statku Zvířátka na statku
Jedná se o soubor, ve kterém naleznete informace, náměty, pracovní listy a tipy na vyrábění k tématu ZVÍŘÁTKA NA STATKU. V souboru najdete: zakroužkování zvířat, které jsou na statku, přiřazení zvířat k jejich mláďátkům, přiřazení zvířat k jejich obydlí, přiřazení zvířat k produktům, které nám dávají, rýmy, vytleskávání slov na slabiky, vykreslování dle čísel, přiřazování zvířat k jejich stínům, sudoku, počítání zvířat, určení první hlásky, přiřazování zvířat a produktů z nich (kartičky) a další viz průvodní list.  Děti si rozvíjí:  V oblasti dítě a jeho tělo si zdokonalují dovednosti v oblasti jemné motoriky - držení tužky, pastelek. Děti si rozvíjí a užívají smysly - rozvoj zrakového a sluchového vnímání.  V oblasti dítě a jeho psychika si děti rozvíjí tvořivost - tvořivé myšlení a řešení problémů, děti si posilují přirozené poznávající city jako je zvídavost a radost z objevování.  V oblasti dítě a ten druhý děti posilují prosociálního chování ve vztahu k ostatním lidem, například ke kamarádům, se kterými úkoly řeší nebo s rodiči a také si rozvíjí kooperativní dovednosti - učí se spolupracovat s vrstevníky.  V oblasti dítě a společnost si děti rozvíjí schopnost žít ve společenství ostatních lidí - spolupracovat s ostatními, podílet se na dokončení úkolu. V oblasti dítě a svět se děti seznamují s místem a prostředím, ve kterém žijí, v tomto případě se seznamují se zvířaty na statku.  Lze vytisknout jako brožuru.  
UUCZ-537911
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>Živočichové>Savci
49.00