ČARODEJNICKÉ HRÁTKY - aktivity

Počet stran:
35
Velikost: 12.89 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 2. 2023
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

ČARODEJNICKÉ HRÁTKY - aktivity
Náměty na vzdělávací aktivity pro ranní činnosti, řízené činnosti k seznámení s některými lidovými tradicemi v období loučení se zimou a vítání jara – pálení čarodějnic (Filipojakubská noc) v předvečer prvního máje.
Společně prožívat přípravy na slavnosti, čarodějnický rej, radost a veselí.

CELKEM 35 stran k vytištění

BAREVNÉ LEKTVARY (12 variant) - obsahuje kartu s obrázkem kotlíku s barevnými skvrnami a do prázdných políček dítě přidává  jednotlivé kartičky s barvami lektvarů, které čarodějnice použila. (procvičujeme  zrakové vnímání, rozlišování, barvy i jemnou motoriku při práci s kartičkami)

ČARODEJNICKÉ PEXESO (18 různých obrázků) - přehlídka čarodějnic a ježibab všeho druhu. Vytiskněte každou kartu 2x. Obrázky rozstříhejte, případně zalaminujte a můžete hrát. (pexeso rozvíjí zrakovou paměť, vnímání i jemnou motoriku při práci s kartičkami, ale i trpělivost a soustředění)

ČARODĚJNICKÉ SKLÁDAČKY (4 x 3x3 karty; 5x 4x4 karty) - obrázky vytiskněte, rozstříhejte na jednotlivé díly. Děti skládají obrázek do celku. (skládačky rozvíjí zrakovou paměť, vnímání i jemnou motoriku při práci s kartičkami, ale i trpělivost a soustředění)

STÍNOHRA (1 karta - 10 stínů) - najdi správné stíny a doplň je do hrací karty (rozvíjí zrakové vnímání i jemnou motoriku při práci s kartičkami, ale i trpělivost a soustředění)

PARÁDIVÁ ČARODĚJNICE (15 variant)  - najdi správné barvy a přiřaď je k čarodějnici (rozvíjí zrakové vnímání i jemnou motoriku při práci s kartičkami, ale i trpělivost a soustředění)

ĆARODĚJNICKÉ OMALOVÁNKY (5) - tematické omalovánky k rozvíjení garfomotorických dovedností, správného úchopu psacího náčiní, využití barev.

Podívejte se i na ostatní náměty z mé nabídky

Další produkty od autora Zuzana Šafrová

331276
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Na září těšili se sadaři - soubor aktivit s podzimní tematikou sklizně ze zahrádky.🍎🍐🍊 Soubor obsahuje: 15 pracovních
49.00 Kč
47784
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Přípravy hodiny/lekce
Tématický blok - Půjdem spolu do Betléma ... Obsah: 1 téma - celkem 14 stran + náměty k práci, pracovní listy Tématický
150.00 Kč
411717
Český jazyk - čtení
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
MOJE TĚLO - kategorizace (hry s kartičkami) Pokud chcete procvičovat s dětmi části lidského těla a jejich názvy
30.00 Kč
26674
Matematika
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
VELIKOSTI A ORIENTACE V PROSTORU zásobník tématicky zaměřených pracovních listů OBSAH 19 LISTŮ k vytištění VELIKOST
65.00 Kč
ČARODEJNICKÉ HRÁTKY - aktivity ČARODEJNICKÉ HRÁTKY - aktivity
ČARODEJNICKÉ HRÁTKY - aktivity Náměty na vzdělávací aktivity pro ranní činnosti, řízené činnosti k seznámení s některými lidovými tradicemi v období loučení se zimou a vítání jara – pálení čarodějnic (Filipojakubská noc) v předvečer prvního máje. Společně prožívat přípravy na slavnosti, čarodějnický rej, radost a veselí. CELKEM 35 stran k vytištění BAREVNÉ LEKTVARY (12 variant) - obsahuje kartu s obrázkem kotlíku s barevnými skvrnami a do prázdných políček dítě přidává  jednotlivé kartičky s barvami lektvarů, které čarodějnice použila. (procvičujeme  zrakové vnímání, rozlišování, barvy i jemnou motoriku při práci s kartičkami) ČARODEJNICKÉ PEXESO (18 různých obrázků) - přehlídka čarodějnic a ježibab všeho druhu. Vytiskněte každou kartu 2x. Obrázky rozstříhejte, případně zalaminujte a můžete hrát. (pexeso rozvíjí zrakovou paměť, vnímání i jemnou motoriku při práci s kartičkami, ale i trpělivost a soustředění) ČARODĚJNICKÉ SKLÁDAČKY (4 x 3x3 karty; 5x 4x4 karty) - obrázky vytiskněte, rozstříhejte na jednotlivé díly. Děti skládají obrázek do celku. (skládačky rozvíjí zrakovou paměť, vnímání i jemnou motoriku při práci s kartičkami, ale i trpělivost a soustředění) STÍNOHRA (1 karta - 10 stínů) - najdi správné stíny a doplň je do hrací karty (rozvíjí zrakové vnímání i jemnou motoriku při práci s kartičkami, ale i trpělivost a soustředění) PARÁDIVÁ ČARODĚJNICE (15 variant)  - najdi správné barvy a přiřaď je k čarodějnici (rozvíjí zrakové vnímání i jemnou motoriku při práci s kartičkami, ale i trpělivost a soustředění) ĆARODĚJNICKÉ OMALOVÁNKY (5) - tematické omalovánky k rozvíjení garfomotorických dovedností, správného úchopu psacího náčiní, využití barev. Podívejte se i na ostatní náměty z mé nabídky
UUCZ-262569
Pracovní činnosti>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Pexeso>Skládačky>MŠ>MŠ - předškoláci>Speciální pedagogika>Barvy>Čarodějnice>Pohádky
45.00