Girlanda, adventní kalendář a omalovánky - ZIMA A VÁNOCE

Počet stran:
66
Velikost: 8.67 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 12. 2023
Cena:
55 Kč vč. DPH
Sdílet:

Vyzdobte si třídu, chodbu nebo pokojík touto variabilní girlandou s vánočními obrázky, která je zároveň vybarvovacím adventním kalendářem (varianta s čísly). Barevná i černobílá verze (na dotvoření jako omalovánky).

Jak se souborem pracovat? V souboru se nachází girlanda na téma ZIMA A VÁNOCE, která slouží jako adventní kalendář, výzdoba třídy nebo pokojíčku. Najdete tu 39 praporků s 24 autorskými obrázky (sněhulák, sněhová koule, perníčky, ozdoba, hvězda, svícen, stromeček, sob, hrnek s kakaem, zvonek, krmítko, Mikuláš, čert a anděl, chaloupka, čepice s rukavicemi, sáňkování a bruslení, věnec, betlém, dárky, lucerna, vločka, punčocha) a 15 praporky na vytvoření různých nápisů - například „Advent je tu!” nebo „Zima je tu! nebo jen „Advent”. Netiskněte celý soubor, ale vyberte si jen potřebné praporky.

Girlanda je v barevné i černobílé variantě, kterou si můžete s dětmi dotvořit podle svojí fantazie. Najdete tu variantu s čísly od 1 - 24, kterou můžete postupně vybarvovat jako adventní kalendář (1. prosince - vymalovat číslo 1...)

Postup: Stránky vytiskněte, černobílou variantu vybarvěte a nastříhejte na jednotlivé karty. Potom děrovačkou udělejte díry na vyznačených místech, dírami provlékněte provázek a girlandu pověste. Číselnou variantu můžete pověsit jen na kolíčky.

Potřebné pomůcky: tiskárna, děrovačka, pastelky nebo fixy, lze tisknout na tvrdší papír.

Další moje podobné soubory najdete zde:
Adventní věnec a adventní kalendář
Adventní kalendář -  Vánoční chaloupka

Mikulášská legenda, grafomotorika a stříhání
Zimní puzzle s čísly 
Zimní stínové puzzle
Svatomartinské provlékání (vyšívání)
Tříkrálovské provlékání (vyšívání)
Legenda o Třech králích s loutkami a skládačkou
Tříkrálovská legenda, grafomotorika a stříhání

Postřehovka - Podzim
Podzimní provlékání (vyšívání)
Podzimní modelovací podložky (omalovánky)
Girlanda, výzdoba třídy a omalovánky - téma Podzim

Podívejte se i na ostatní materiály z mé nabídky.

Další produkty od autora Petra Naske

275328
Český jazyk - čtení
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Skládačky
V souboru se nachází 18 záložek s různými motivy autorských obrázků zvířat, knih, obličejů a postav lidí, které jsou
39.00 Kč
334834
Pracovní činnosti
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Vyzdobte si třídu, chodbu nebo pokojík touto variabilní girlandou. Barevná i černobílá verze (na dotvoření). Varianty
39.00 Kč
319011
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Dvě tvořivé aktivity na téma Léto. Obě činnosti jsou vystřihovánky (omalovánky) a skládačky v podobě pracovního listu a
30.00 Kč
407628
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Postřehovky
V souboru se nachází hra postřehovka s 13 autorskými podzimními obrázky. Aktivita pomáhá zábavně rozvíjet zrakové
29.00 Kč
Girlanda, adventní kalendář a omalovánky - ZIMA A VÁNOCE Girlanda, adventní kalendář a omalovánky - ZIMA A VÁNOCE
Vyzdobte si třídu, chodbu nebo pokojík touto variabilní girlandou s vánočními obrázky, která je zároveň vybarvovacím adventním kalendářem (varianta s čísly). Barevná i černobílá verze (na dotvoření jako omalovánky). Jak se souborem pracovat? V souboru se nachází girlanda na téma ZIMA A VÁNOCE, která slouží jako adventní kalendář, výzdoba třídy nebo pokojíčku. Najdete tu 39 praporků s 24 autorskými obrázky (sněhulák, sněhová koule, perníčky, ozdoba, hvězda, svícen, stromeček, sob, hrnek s kakaem, zvonek, krmítko, Mikuláš, čert a anděl, chaloupka, čepice s rukavicemi, sáňkování a bruslení, věnec, betlém, dárky, lucerna, vločka, punčocha) a 15 praporky na vytvoření různých nápisů - například „Advent je tu!” nebo „Zima je tu! nebo jen „Advent”. Netiskněte celý soubor, ale vyberte si jen potřebné praporky. Girlanda je v barevné i černobílé variantě, kterou si můžete s dětmi dotvořit podle svojí fantazie. Najdete tu variantu s čísly od 1 - 24, kterou můžete postupně vybarvovat jako adventní kalendář (1. prosince - vymalovat číslo 1...) Postup: Stránky vytiskněte, černobílou variantu vybarvěte a nastříhejte na jednotlivé karty. Potom děrovačkou udělejte díry na vyznačených místech, dírami provlékněte provázek a girlandu pověste. Číselnou variantu můžete pověsit jen na kolíčky. Potřebné pomůcky: tiskárna, děrovačka, pastelky nebo fixy, lze tisknout na tvrdší papír. Další moje podobné soubory najdete zde: Adventní věnec a adventní kalendář Adventní kalendář -  Vánoční chaloupka Mikulášská legenda, grafomotorika a stříhání Zimní puzzle s čísly  Zimní stínové puzzle Svatomartinské provlékání (vyšívání) Tříkrálovské provlékání (vyšívání) Legenda o Třech králích s loutkami a skládačkou Tříkrálovská legenda, grafomotorika a stříhání Postřehovka - Podzim Podzimní provlékání (vyšívání) Podzimní modelovací podložky (omalovánky) Girlanda, výzdoba třídy a omalovánky - téma Podzim Podívejte se i na ostatní materiály z mé nabídky.
UUCZ-428401
Pracovní činnosti>Výtvarná výchova>Nezařazené k předmětu>Omalovánky>Výzdoba třídy>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Adventní kalendář>Zima>Vánoce
55.00