Halloweenské aktivity

Počet stran:
29
Velikost: 24.35 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
26. 12. 2023
Sdílet:

16 aktivit na téma HALLOWEEN

 

výtvarka -kotlík (práce s lepidlem a flitry), malování prsty, malování solí, strašidelný dům plastický, šití, obličeje, náramky,..

 

Grafomotorický pracovní list, pohybová halloweenská hra, spojování barev, počítání do 5, kolíčkování, stínohra, běhací rozcvička, výroba lektvarů, mixování barev,..

 

Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ/ZŠ. 

 

Rozvoj řečových schopností a jazykových dovedností receptivních (vnímání, naslouchání, porozumění) i produktivních (výslovnosti, vytváření pojmů, mluvního projevu, vyjadřování) , rozvoj komunikativních dovedností (verbálních i neverbálních) a kultivovaného projevu, osvojení si některých poznatků a dovedností, které předcházejí čtení i psaní, rozvoj zájmu o psanou podobu jazyka i další formy sdělení verbální i neverbální, rozvoj tvořivosti. Rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé i jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, dýchání, koordinace ruky a oka apod.), ovládání pohybového aparátu a tělesných funkcí, rozvoj a užívání všech smyslů, rozvoj fyzické i psychické zdatnost.

Očekávané výstupy: zrakově rozlišovat tvary předmětů a jiné specifické znaky, vnímat hmatem , ovládat koordinaci ruky a oka, zvládat jemnou motoriku (zacházet s předměty, s drobnými pomůckami, zacházet s grafickým a výtvarným materiálem, např. s tužkami, barvami, nůžkami, papírem, modelovací hmotou, apod.) 

 

Další produkty od autora Vlčákovo

397728
Nezařazené k předmětu
Miminka, Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Aktivity na tác jsou aktivity pro děti na každý den v týdnu, tzn. minimálně 7 aktivit na dané téma. V případě více dětí
49.00 Kč
583839
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Já mám, kdo má
Piráti -soubor aktivit Obsahuje: postřehovku, já mám, kdo má, domino, hru s diamanty, grafomotorický pracovní list
60.00 Kč
488154
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Soubor aktivit KARNEVAL Obsahuje grafomotorické cvičební listy, aktivity k procvičení barev a tvarů, jemné motoriky,...
49.00 Kč
453432
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
Stínová pohádka O ČERVENÉ KARKULCE Brožura obsahuje 8 stínových kartiček, pohádku a omalovánky. Lze využít vcelku nebo
49.00 Kč
Halloweenské aktivity Halloweenské aktivity
16 aktivit na téma HALLOWEEN   výtvarka -kotlík (práce s lepidlem a flitry), malování prsty, malování solí, strašidelný dům plastický, šití, obličeje, náramky,..   Grafomotorický pracovní list, pohybová halloweenská hra, spojování barev, počítání do 5, kolíčkování, stínohra, běhací rozcvička, výroba lektvarů, mixování barev,..   Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ/ZŠ.    Rozvoj řečových schopností a jazykových dovedností receptivních (vnímání, naslouchání, porozumění) i produktivních (výslovnosti, vytváření pojmů, mluvního projevu, vyjadřování) , rozvoj komunikativních dovedností (verbálních i neverbálních) a kultivovaného projevu, osvojení si některých poznatků a dovedností, které předcházejí čtení i psaní, rozvoj zájmu o psanou podobu jazyka i další formy sdělení verbální i neverbální, rozvoj tvořivosti. Rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé i jemné motoriky (koordinace a rozsahu pohybu, dýchání, koordinace ruky a oka apod.), ovládání pohybového aparátu a tělesných funkcí, rozvoj a užívání všech smyslů, rozvoj fyzické i psychické zdatnost. Očekávané výstupy: zrakově rozlišovat tvary předmětů a jiné specifické znaky, vnímat hmatem , ovládat koordinaci ruky a oka, zvládat jemnou motoriku (zacházet s předměty, s drobnými pomůckami, zacházet s grafickým a výtvarným materiálem, např. s tužkami, barvami, nůžkami, papírem, modelovací hmotou, apod.)   
UUCZ-384568
Pracovní činnosti>Výtvarná výchova>Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>Halloween, Dušičky
45.00