Karnevalové masky zvířat

Počet stran:
14
Velikost: 7.39 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Petra Naske
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 1. 2024
Sdílet:

V souboru se nachází šest barevných a šest černobílých autorských obrázků zvířat, které jsou připravené jako karnevalové masky.

  • Na konci souboru je vložena šablona na dotvoření vlastní masky.
     
  • Barevnou verzi stačí vytisknout (doporučuji na tvrdší papír), vystřihnout, následně proděravět naznačený kruh a vložit do něj gumičku nebo provázek. Černobílé masky si mohou děti domalovat.
     
  • Výukový charakter: rozvoj jemné motoriky, nácvik stříhání motivace k dalším činnostem a budování vztahu k tradicím (Masopust).

Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ/ZŠ.

 

Další produkty od autora Petra Naske

296682
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Skládačky
V souboru se nachází tři aktivity s tématem Jarní květiny - přiřazování obrázku ke stínu, květinové hádanky a stínové
35.00 Kč
593897
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
V souboru se nachází 20 černobílých autorských obrázků s tématem - Zvířata v ZOO, které jsou připravené na obtahování
39.00 Kč
482459
Grafomotorika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Omalovánky
V souboru se nachází 15 černobílých autorských obrázků s valentýnskou tématikou, které jsou připravené na obtahování
35.00 Kč
381292
Pracovní činnosti
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
V souboru se nachází šablony na tvoření s listy, vyrobíte si s nimi výzdobu do třídy nebo pokojíčku. Najdete tu 6
30.00 Kč
Karnevalové masky zvířat Karnevalové masky zvířat
V souboru se nachází šest barevných a šest černobílých autorských obrázků zvířat, které jsou připravené jako karnevalové masky. Na konci souboru je vložena šablona na dotvoření vlastní masky.   Barevnou verzi stačí vytisknout (doporučuji na tvrdší papír), vystřihnout, následně proděravět naznačený kruh a vložit do něj gumičku nebo provázek. Černobílé masky si mohou děti domalovat.   Výukový charakter: rozvoj jemné motoriky, nácvik stříhání motivace k dalším činnostem a budování vztahu k tradicím (Masopust). Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ/ZŠ.  
UUCZ-255116
Pracovní činnosti>Prvouka>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Výzdoba třídy>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>🤡 Masopust, Karneval>🧚 Pohádky>🐾 Živočichové
30.00