MŮJ DEN - karty

Počet stran:
5
Velikost: 4.03 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 9. 2022
Sdílet:

Velké názorné karty s ručně malovanými obrázky. Pomůcka, díky které můžete dětem přiblížit průběh dne.
Vhodné pro děti, které potřebuji větší obrázky a detailnější plánování. Děti ví, co je kdy čeká a předejdete tak mnohým nedorozuměním. Dětem můžete díky kartám předat i vlastní zodpovědnost nad tím, co mají v daný den udělat.
Karty můžete využít k prohlížení, popisu a diskuzi. Můžete s dětmi postupně vyskládat celý den nebo jen kratší časové úseky jako je např. ráno, večer. Postupně děti samy plní jednotlivé úkoly.

Sada obsahuje celkem 34 ručně malovaných karet s různými činnostmi od čištění zoubků, úklidu, večeře až po mytí rukou či venčení pejska.

Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout. Přiřazuje se pak ke správnému obrázku. Po vytištění dvou sad tyto karty lze využít i jako třísložkové /karta s obrázkem, karta s textem a karta s textem i obrázkem, která se používá jako kontrolní/.
Děti tak mohou pracovat samostatně s případnou chybou – bez zásahu rodiče nebo učitele.

Další produkty od autora SKAVERKA (Zdenka Verešová)

66788
Výtvarná výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Děti se učí poznávat a pojmenovávat výtvarné potřeby. Sada obsahuje 12 ručně malovaných obrázků. Text na kartě pod
25.00 Kč
277592
Prvouka
Školní družina, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Hra pro třídu i pro menší skupinu. Děti se učí při hře pojmenovávat velikonoční a jarní témata, která jsou na kartách
35.00 Kč
17074
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Děti přiřazují jednotlivé čtverečky na kartu tak, aby doplnily obrázek. Připevňují ho k podkladu suchým zipem. Vše je
25.00 Kč
20073
Biologie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Děti na podklad přiřazují postavičky dle životního vývoje člověka.
25.00 Kč
MŮJ DEN - karty MŮJ DEN - karty
Velké názorné karty s ručně malovanými obrázky. Pomůcka, díky které můžete dětem přiblížit průběh dne. Vhodné pro děti, které potřebuji větší obrázky a detailnější plánování. Děti ví, co je kdy čeká a předejdete tak mnohým nedorozuměním. Dětem můžete díky kartám předat i vlastní zodpovědnost nad tím, co mají v daný den udělat. Karty můžete využít k prohlížení, popisu a diskuzi. Můžete s dětmi postupně vyskládat celý den nebo jen kratší časové úseky jako je např. ráno, večer. Postupně děti samy plní jednotlivé úkoly. Sada obsahuje celkem 34 ručně malovaných karet s různými činnostmi od čištění zoubků, úklidu, večeře až po mytí rukou či venčení pejska. Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout. Přiřazuje se pak ke správnému obrázku. Po vytištění dvou sad tyto karty lze využít i jako třísložkové /karta s obrázkem, karta s textem a karta s textem i obrázkem, která se používá jako kontrolní/. Děti tak mohou pracovat samostatně s případnou chybou – bez zásahu rodiče nebo učitele.
UUCZ-36067
Pracovní činnosti>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Třísložkové karty>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>Denní režim
48.00