MŮJ DEN - karty

Počet stran:
5
Velikost: 4.03 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 9. 2022
Cena:
48 Kč vč. DPH
Sdílet:

Velké názorné karty s ručně malovanými obrázky. Pomůcka, díky které můžete dětem přiblížit průběh dne.
Vhodné pro děti, které potřebuji větší obrázky a detailnější plánování. Děti ví, co je kdy čeká a předejdete tak mnohým nedorozuměním. Dětem můžete díky kartám předat i vlastní zodpovědnost nad tím, co mají v daný den udělat.
Karty můžete využít k prohlížení, popisu a diskuzi. Můžete s dětmi postupně vyskládat celý den nebo jen kratší časové úseky jako je např. ráno, večer. Postupně děti samy plní jednotlivé úkoly.

Sada obsahuje celkem 34 ručně malovaných karet s různými činnostmi od čištění zoubků, úklidu, večeře až po mytí rukou či venčení pejska.

Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout. Přiřazuje se pak ke správnému obrázku. Po vytištění dvou sad tyto karty lze využít i jako třísložkové /karta s obrázkem, karta s textem a karta s textem i obrázkem, která se používá jako kontrolní/.
Děti tak mohou pracovat samostatně s případnou chybou – bez zásahu rodiče nebo učitele.

Další produkty od autora SKAVERKA (Zdenka Verešová)

16461
Matematika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Sada se skládá ze dvou samostatných aktivit. První aktivitu tvoří karta, která obsahuje 10 kartiček. Na každé kartičce
0.00 Kč
17138
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Pomocí suchého zipu se k tvarům na kartě přiřazují shodné tvary, které jsou vystřižené.
25.00 Kč
8572
Nezařazené k předmětu
MŠ, 1.
Didaktické hry
Výuková pomůcka KVĚTINÁČE – stíny slouží k upevnění prostorové orientace (vlevo, vpravo, nahoře, dole, uprostřed, vedle
69.00 Kč
18996
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Aktivita obsahuje 2 obrázky s tématem jarních pranostik. Obrázky se rozstříhají dle vyznačených čar a skládají se
0.00 Kč
MŮJ DEN - karty MŮJ DEN - karty
Velké názorné karty s ručně malovanými obrázky. Pomůcka, díky které můžete dětem přiblížit průběh dne. Vhodné pro děti, které potřebuji větší obrázky a detailnější plánování. Děti ví, co je kdy čeká a předejdete tak mnohým nedorozuměním. Dětem můžete díky kartám předat i vlastní zodpovědnost nad tím, co mají v daný den udělat. Karty můžete využít k prohlížení, popisu a diskuzi. Můžete s dětmi postupně vyskládat celý den nebo jen kratší časové úseky jako je např. ráno, večer. Postupně děti samy plní jednotlivé úkoly. Sada obsahuje celkem 34 ručně malovaných karet s různými činnostmi od čištění zoubků, úklidu, večeře až po mytí rukou či venčení pejska. Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout. Přiřazuje se pak ke správnému obrázku. Po vytištění dvou sad tyto karty lze využít i jako třísložkové /karta s obrázkem, karta s textem a karta s textem i obrázkem, která se používá jako kontrolní/. Děti tak mohou pracovat samostatně s případnou chybou – bez zásahu rodiče nebo učitele.
UUCZ-36067
Pracovní činnosti>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Třísložkové karty>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>Denní režim
48.00