OBLIČEJE - EMOCE

Počet stran:
2
Velikost: 4.48 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 8. 2022
Cena:
38 Kč vč. DPH
Sdílet:

 

Výuková pomůcka OBLIČEJE – EMOCE obsahuje podklad s 2 obličeji – chlapeckým a dívčím. Děti na tento podklad připevňují části obličeje tak, aby vytvořily různé výrazy tváří.
Mohou si seskládat svoji vlastní náladu, o které se pak můžete společně hlouběji bavit. Učí se pojmenovávat emoce, které buď samy cítí, nebo je znají ze svého okolí. Ty si pak mohou zahrát, předstírat je, mohou si je překreslovat a učit se je rozlišovat na pozitivní, negativní a neutrální.

U této pomůcky je použit systém suchého zipu. Děti si tak kromě kreativního myšlení a obrazotvornosti procvičují i motoriku.

Návod na použití:
Soubor vytiskněte a zalaminujte. Na zalaminovaný podklad s tvářemi připevněte suché zipy. Lepí se na místa, kam patří oči, nos a ústa. Zalaminovanou stránku s jednotlivými částmi obličeje rozstříhejte a přilepte na ně druhé části suchých zipů.

Další produkty od autora SKAVERKA (Zdenka Verešová)

332361
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Víte, co kam uložit? Kam patří boty a kam pro změnu kalhoty? Jednoduché třídění pro menší a předškolní děti. Děti se učí
25.00 Kč
36280
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Děti přiřazují obrázky ke svým stínům. Učí se základní zahradní potřeby a nářadí. Zároveň si procvičují jemnou motoriku
25.00 Kč
70007
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Jednoduchá aktivita pro menší děti. Učí se poznávat zvířata, přiřazují k sobě správné poloviny zvířat. Dílky se k
25.00 Kč
18325
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Sada obsahuje 8 ručně malovaných obrázků na téma jarní květiny. Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout
25.00 Kč
OBLIČEJE - EMOCE OBLIČEJE - EMOCE
  Výuková pomůcka OBLIČEJE – EMOCE obsahuje podklad s 2 obličeji – chlapeckým a dívčím. Děti na tento podklad připevňují části obličeje tak, aby vytvořily různé výrazy tváří. Mohou si seskládat svoji vlastní náladu, o které se pak můžete společně hlouběji bavit. Učí se pojmenovávat emoce, které buď samy cítí, nebo je znají ze svého okolí. Ty si pak mohou zahrát, předstírat je, mohou si je překreslovat a učit se je rozlišovat na pozitivní, negativní a neutrální. U této pomůcky je použit systém suchého zipu. Děti si tak kromě kreativního myšlení a obrazotvornosti procvičují i motoriku. Návod na použití: Soubor vytiskněte a zalaminujte. Na zalaminovaný podklad s tvářemi připevněte suché zipy. Lepí se na místa, kam patří oči, nos a ústa. Zalaminovanou stránku s jednotlivými částmi obličeje rozstříhejte a přilepte na ně druhé části suchých zipů.
UUCZ-10444
Pracovní činnosti>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Pracovní listy>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Emoce>Lidské tělo
38.00