PODZIMNÍ VÝTVARNÉ TVOŘENÍ pro děti od 2 let

Předmět:
Pracovní činnosti, Výtvarná výchova, Nezařazené k předmětu
Ročník:
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Kategorie:
Ostatní
Téma:
Podzim, Roční období
Počet stran:
Velikost: 1.39 MB
Prodávající:
Nahráno: 14. 09. 2021
Cena:
35 Kč vč. DPH

Pomalu, ale jistě se nám blíží barevný podzim.

Vytvořila jsem pro vás soubor výtvarných aktivit, které jsou s dopomocí rodičů vhodné pro děti již od 2 let. Samostatně zabaví i předškolní děti a děti na prvním stupni ZŠ.

 

V souboru najdete celkem 14 podzimních námětů, které vám vystačí na celý podzim. Vždy je použita jiná výtvarná technika, která rozvíjí a zabaví děti různých věkových kategorií, včetně rodičů. Všechny náměty mají zábavnou a hravou formu. Děti si procvičí správné pracovní postupy, vyzkouší si různé techniky a navíc dochází k podpoře jejich fantazie a kreativity.

 

Ke každému výtvoru je přiložen srozumitelný návod, fotka zhotoveného výrobku, veškeré potřebné podklady a šablony pro všechna tvoření, které stačí vytisknout.

 

Všechny výtvarné náměty jsou jednoduché na přípravu i zhotovení. Nepotřebujete žádné speciální pomůcky a vybavení.

 

Všechny šablony jsou má autorská tvorba.
 

 

 

PODZIMNÍ VÝTVARNÉ TVOŘENÍ pro děti od 2 let PODZIMNÍ VÝTVARNÉ TVOŘENÍ pro děti od 2 let
Pomalu, ale jistě se nám blíží barevný podzim. Vytvořila jsem pro vás soubor výtvarných aktivit, které jsou s dopomocí rodičů vhodné pro děti již od 2 let. Samostatně zabaví i předškolní děti a děti na prvním stupni ZŠ.   V souboru najdete celkem 14 podzimních námětů, které vám vystačí na celý podzim. Vždy je použita jiná výtvarná technika, která rozvíjí a zabaví děti různých věkových kategorií, včetně rodičů. Všechny náměty mají zábavnou a hravou formu. Děti si procvičí správné pracovní postupy, vyzkouší si různé techniky a navíc dochází k podpoře jejich fantazie a kreativity.   Ke každému výtvoru je přiložen srozumitelný návod, fotka zhotoveného výrobku, veškeré potřebné podklady a šablony pro všechna tvoření, které stačí vytisknout.   Všechny výtvarné náměty jsou jednoduché na přípravu i zhotovení. Nepotřebujete žádné speciální pomůcky a vybavení.   Všechny šablony jsou má autorská tvorba.      
62960
Pracovní činnosti>Výtvarná výchova>Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Podzim>Roční období
35.00