Přiřazovací obrázky - KOSTKY

Předmět:
Pracovní činnosti, Nezařazené k předmětu
Ročník:
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Kategorie:
Skládačky, Ostatní
Téma:
Barvy, Šifry
Počet stran:
8
Velikost: 366.45 KB
Prodávající:
Nahráno: 29. 10. 2022
Upraveno: 29. 10. 2022
Cena:
25 Kč vč. DPH

Sada aktivit pro nejmenší.

 

Jednoduchá a přitom tak hravá aktivita. Vhodná pro děti od dvou do šesti let.

Sada obsahuje 12 obrázků velikosti A5. Karty doporučujeme vytisknout na tvrdý papír, případně laminovat.

Aktivita je tvořená k přikládání dřevěných různobarevných kostek velikosti 15x15mm.

Součástí PDF souboru je však také list s barevnými čtverečky, které lze k aktivitě využít (můžete jednorázově s dětmi na obrázky nalepit, či zalaminovat a používat jako opakovanou aktivitu).

Možnost zvýšení obtížnosti: Aktivitu vytiskněte vícekrát a vytvořte předlohové karty s různobarevnými kombinacemi, podle kterých Vaše děti budou skládat obázek.

Přiřazovací obrázky - KOSTKY Přiřazovací obrázky - KOSTKY
Sada aktivit pro nejmenší.   Jednoduchá a přitom tak hravá aktivita. Vhodná pro děti od dvou do šesti let. Sada obsahuje 12 obrázků velikosti A5. Karty doporučujeme vytisknout na tvrdý papír, případně laminovat. Aktivita je tvořená k přikládání dřevěných různobarevných kostek velikosti 15x15mm. Součástí PDF souboru je však také list s barevnými čtverečky, které lze k aktivitě využít (můžete jednorázově s dětmi na obrázky nalepit, či zalaminovat a používat jako opakovanou aktivitu). Možnost zvýšení obtížnosti: Aktivitu vytiskněte vícekrát a vytvořte předlohové karty s různobarevnými kombinacemi, podle kterých Vaše děti budou skládat obázek.
204736
Pracovní činnosti>Nezařazené k předmětu>Skládačky>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Barvy>Šifry
25.00