BINGO-domácí zvířátka

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
4
Velikost: 1.37 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Marcela kotová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 4. 2022
Sdílet:

Hra BINGO -na rozvoj zrakového vnímání a pozornosti.

Popis hry:  Hra pro 4 hráče. Každé dítě má svou hrací desku s obrázky zvířat.  Učitelka vytáhne kartičku z hromádky a dítě ji hledá na svém listu. Pokud tam obrázek má, označí si ho víčkem, knoflikem... . Takto hra pokračuje. Kdo první list zaplní, vyhrává a zakřičí "BINGO!" 

 

Obrázky jsou stažené z www.pixabay- nestahují se na ně autorská práva.

Další produkty od autora Marcela kotová

27186
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Děti hledají obrázky slov, které stejně znějí, ale mají jiný význam a spojují k sobě . Jedná se o výukový - vzdělávací
40.00 Kč
29299
Tělesná výchova
Ostatní
Soubor obsahuje 10 pohybových rozcviček, které jsou motivované k určitému tématu. Jsou vhodné pro děti ve věku 2,5-4 let
60.00 Kč
39815
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Soubor obsahuje rozpracovanou známou pohádku a loutky. Text vhodný na divadlo. Obrázky loutek vytiskněte a připevněte na
45.00 Kč
90988
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Tento soubor materiálů se vám bude hodit při diagnostice dětí . Jednotlivé úkoly jsou barevně rozlišené podle věku dětí
70.00 Kč
BINGO-domácí zvířátka BINGO-domácí zvířátka
Hra BINGO -na rozvoj zrakového vnímání a pozornosti. Popis hry:  Hra pro 4 hráče. Každé dítě má svou hrací desku s obrázky zvířat.  Učitelka vytáhne kartičku z hromádky a dítě ji hledá na svém listu. Pokud tam obrázek má, označí si ho víčkem, knoflikem... . Takto hra pokračuje. Kdo první list zaplní, vyhrává a zakřičí "BINGO!"    Obrázky jsou stažené z www.pixabay- nestahují se na ně autorská práva.
UUCZ-26827
Přírodověda>Bingo>MŠ>🐾 Živočichové
30.00