DOMINO - ŽIVOČICHOVÉ LESA (1. stupeň)

Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
3
Velikost: 7.34 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Alena Šmotková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 11. 2024
Sdílet:

Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí znalost tématu ŽIVOČICHOVÉ V LESE.

Co zde najdete: 3 strany A4, celkem 36 kartiček Námět pro práci s materiálem

Příprava: Listy vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte na jednotlivé karty. Vytvořte tolik kopií, kolik budete mít skupin.

Karty jsou určeny pro práci v menších skupinkách. Časová dotace cca 20 minut (dle velikosti a schopnosti skupinek).

Každá karta je rozdělena na 2 části - obrázek a název živočicha. Každý obrázek vždy navazuje na správný název, který žáci najdou zase na jiné kartě. Pokud vše správně poskládají, vyjde jim uzavřený kruh. Není zde žádná počáteční ani konečná karta.

Karty domina jsou v souboru poskládány tak, jak na sebe navazují. Takže pokud si učitel pro sebe vytiskne strany A4 a nerozstříhá je, má řešení ke kontrole, zda žáci postupují správně.

Další produkty od autora Alena Šmotková

560163
Přírodověda
4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
Domino je určeno pro rozvoj znalostí v tématu HORNINY, NEROSTY. Žáci si své znalosti pomocí domina zopakují a upevní
35.00 Kč
786587
Biologie
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí znalost tématu ROSTLINY, ŘASY, SINICE. Co zde najdete
35.00 Kč
700517
Biologie
8., ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí poznávání SVALŮ LIDSKÉHO TĚLA. Co zde najdete: 2
39.00 Kč
486585
Biologie
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Tento materiál obsahuje výukové kartičky, na kterých si žáci procvičí zástupce KORÝŠŮ. Kartičky jsou vhodné k procvičení
35.00 Kč
DOMINO - ŽIVOČICHOVÉ LESA (1. stupeň) DOMINO - ŽIVOČICHOVÉ LESA (1. stupeň)
Tento materiál obsahuje hru typu DOMINO, ve které si žáci procvičí znalost tématu ŽIVOČICHOVÉ V LESE.Co zde najdete: 3 strany A4, celkem 36 kartiček Námět pro práci s materiálemPříprava: Listy vytiskněte, zalaminujte a rozstříhejte na jednotlivé karty. Vytvořte tolik kopií, kolik budete mít skupin.Karty jsou určeny pro práci v menších skupinkách. Časová dotace cca 20 minut (dle velikosti a schopnosti skupinek).Každá karta je rozdělena na 2 části - obrázek a název živočicha. Každý obrázek vždy navazuje na správný název, který žáci najdou zase na jiné kartě. Pokud vše správně poskládají, vyjde jim uzavřený kruh. Není zde žádná počáteční ani konečná karta.Karty domina jsou v souboru poskládány tak, jak na sebe navazují. Takže pokud si učitel pro sebe vytiskne strany A4 a nerozstříhá je, má řešení ke kontrole, zda žáci postupují správně.
UUCZ-706811
Přírodověda>Prvouka>Domino>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ>🐾 Živočichové
35.00