Jarní květiny - Pexeso

Téma:
Počet stran:
5
Velikost: 12.23 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 1. 2023
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Jarní květiny - Pexeso

Pexeso je část souboru Jarní květiny - Celá sada. 
Pexeso je složeno ze stejných obrázků jako zbytek souboru - tedy 18 druhů rostlin. Celkem 36 kartiček - 18 dvojic malovaných obrázků dítko seznámí s prvními jarními rostlinami, které může v přírodě vidět. 

K prvotní orientaci v názvech může pomoci i plakát s názvy a díky krabičce se kartičky neztratí. Také můžete využít zadní stranu, aby obrázky neprosvítaly. 
Soubor je složen celkem ze 2 stran s pexesem, plakátem s názvy velikosti A4, stranou k krabičkou ke složení a ze zadní strany. 

Jelikož není pexeso složeno z hromady kartiček, je ideální jej hrát ve 2-4 hráčích maximálně. Pexeso u dětí rozvíjí zrakovou vnímání, jemnou motoriku, soustředění, logické myšlení nebo třeba paměť.

Květiny, které naleznete v souboru: Podběl obecný, Lecha jarní, Bledule jarní, Mařinka vonná, Hlaváček jarní, Jaterník podléška, Sasanka hajní, Sasanka pryskyřníkovitá, Blatouch bahenní, Orsej jarní, Plicník lékařský, Sněženka podsněžník, Křivatec žlutý, Violka vonná, Ptačinec velkokvětý, Prvosenka jarní, Dymnivka dutá, Česnek medvědí
Na plakátu chybí Česnek medvědí a Dymnivka dutá. 

 

Další produkty od autora Petra Miklová - Materiálovník

385749
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Svatý Martin - Pracovní listy + Aktivity Část souboru Svatý Martin - Celá sada Tento soubor je složený z pracovních
70.00 Kč
272042
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Březnový pranostikář - Omalovánky Březnový pranostikář je tentokrát souborem omalovánkových pranostik na každý den v
60.00 Kč
328008
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Obří omalovánka na téma Živly Omalovánka není součástí celké sady Živly. Jedná se o omalovánku, která je složena z 9
35.00 Kč
294138
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Živly - Otázkové karty Část souboru Živly - Celá sada Tyto otázkové karty souborem celkem 40 karet s otázkami, které se
60.00 Kč
Jarní květiny - Pexeso Jarní květiny - Pexeso
Jarní květiny - Pexeso Pexeso je část souboru Jarní květiny - Celá sada.  Pexeso je složeno ze stejných obrázků jako zbytek souboru - tedy 18 druhů rostlin. Celkem 36 kartiček - 18 dvojic malovaných obrázků dítko seznámí s prvními jarními rostlinami, které může v přírodě vidět.  K prvotní orientaci v názvech může pomoci i plakát s názvy a díky krabičce se kartičky neztratí. Také můžete využít zadní stranu, aby obrázky neprosvítaly.  Soubor je složen celkem ze 2 stran s pexesem, plakátem s názvy velikosti A4, stranou k krabičkou ke složení a ze zadní strany.  Jelikož není pexeso složeno z hromady kartiček, je ideální jej hrát ve 2-4 hráčích maximálně. Pexeso u dětí rozvíjí zrakovou vnímání, jemnou motoriku, soustředění, logické myšlení nebo třeba paměť. Květiny, které naleznete v souboru: Podběl obecný, Lecha jarní, Bledule jarní, Mařinka vonná, Hlaváček jarní, Jaterník podléška, Sasanka hajní, Sasanka pryskyřníkovitá, Blatouch bahenní, Orsej jarní, Plicník lékařský, Sněženka podsněžník, Křivatec žlutý, Violka vonná, Ptačinec velkokvětý, Prvosenka jarní, Dymnivka dutá, Česnek medvědí Na plakátu chybí Česnek medvědí a Dymnivka dutá.   
UUCZ-242432
Přírodověda>Prvouka>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Pexeso>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Jaro>Rostliny
25.00