LESNÍ BRÁNOU ZA ZVÍŘÁTKY- tematická příprava LESNÍ ZVÍŘÁTKA

Počet stran:
39
Velikost: 2.05 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 12. 2023
Sdílet:

Pdf soubor obsahuje přes osmdesát námětů na vzdělávací aktivity pro děti na téma LESNÍ ZVÍŘÁTKA. Tematické pohybové, didaktické, hudební, slovní, tvůrčí a jiné náměty na činnosti s dětmi. Náměty na RANNÍ VOLNÉ AKTIVITY a ŘÍZENÉ ČINNOSTI.

Pdf soubor LESNÍ BRÁNOU ZA ZVÍŘÁTKY, obsahuje přes osmdesát námětů na vzdělávací aktivity pro děti. Tematické pohybové, didaktické, hudební, slovní, tvůrčí a jiné náměty na činnosti s dětmi. Autorské tematické říkanky, písničky, propojené s aktivitami. Náměty na RANNÍ VOLNÉ AKTIVITY a ŘÍZENÉ ČINNOSTI S DĚTMI. Pracovní listy, omalovánky, pexeso.
Děti se prostřednictvím nabízených aktivit seznamují s lesními zvířátky.

Rozvíjíme vědomosti, logické myšlení, pohybovou obratnost, spolupráci, kreativitu, myšlení, paměť, pohybové a hudební dovednosti, poznáváme volně žijící zvířata a znaky pro ně typické.

Výukový – vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti:

Dítě a jeho tělo: 

  • uvědomění si vlastního těla
  • rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé a jemné motoriky, ovládání pohybového aparátu a tělesných funkcí

Dítě a svět: 

  • vytváření elementárního povědomí o širším přírodním, kulturním a technickém prostředí, o jejich rozmanitosti, vývoji a neustálých proměnách

podporujeme kompetence k učení: má elementární poznatky o světě lidí, kultury, přírody i techniky, který dítě obklopuje, o jeho rozmanitostech a proměnách; orientuje se v řádu a dění v prostředí, ve kterém žije

doporučeno pro věkovou skupinu 3-5 let

zdroj obrázků: www.pixabay.com


obsah: 

1. KDYŽ SOVU HONÍ MLSNÁ (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost+ další náměty na aktivity)
2. NA LIŠKU A BUDULÍNKA (hra na rozvoj prostorové orientace s říkankou, procvičujeme prostorovou orientaci+ další náměty na aktivity)
3. KDYŽ MRAVENCI LESEM JDOU (hra s písničkou, procvičujeme gymnastiku mluvidel+ další náměty na aktivity)
4. NA JEŽKA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme rytmické cítění+ další náměty na aktivity)
5. STRČ PRST SKRZ KRK (slovní hra spojená s pohybem, procvičujeme mluvidla+ další náměty na aktivity)
6. HOUBY, HOUBY, TŘESTE SE, VEVERKA VÁS ODNESE (pohybová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, hbitost+ další náměty na aktivity)
7. ČÍHAJÍCÍ VLK (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost, postřeh+ další náměty na aktivity)
8. V ČERNÉM LESE VŠECHNO SPÍ (sluchová hra s říkankou, procvičujeme sluchové rozlišování+ další náměty na aktivity)
9. MYŠ SE V LESE ZTRATILA (hra na rozvoj vztahů mezi dětmi+ další náměty na aktivity)
10. CHODÍ MEDVĚD OKOLO (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost+ další náměty na aktivity)

 

Další produkty od autora Jana Peregrinová

63282
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Pdf soubor PROČ MÁŠ TAK VELKÉ UŠI, BABI – tematická příprava. Náměty na ranní volné aktivity a řízené činnosti
175.00 Kč
60279
Nezařazené k předmětu
Písničky, básničky
Autorský e- book Když jsi šťastný jako blecha- AKTIVITY NA SEZNÁMENÍ DĚTÍ-NÁMĚTY NA KONTAKTNÍ AKTIVITY NA UPEVŇOVÁNÍ
145.00 Kč
60298
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci
Přípravy hodiny/lekce
Pdf soubor obsahuje náměty s podzimní tematikou na různorodé aktivity, které jsou provázány se slovním / hudebním
175.00 Kč
61184
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Pdf soubor KDYŽ MRÁZ BARVÍ UŠI – tematická PŘÍPRAVA na téma ZIMA A MRÁZ KOLEM NÁS, nabízí autorské náměty na aktivity
175.00 Kč
LESNÍ BRÁNOU ZA ZVÍŘÁTKY- tematická příprava LESNÍ ZVÍŘÁTKA LESNÍ BRÁNOU ZA ZVÍŘÁTKY- tematická příprava LESNÍ ZVÍŘÁTKA
Pdf soubor obsahuje přes osmdesát námětů na vzdělávací aktivity pro děti na téma LESNÍ ZVÍŘÁTKA. Tematické pohybové, didaktické, hudební, slovní, tvůrčí a jiné náměty na činnosti s dětmi. Náměty na RANNÍ VOLNÉ AKTIVITY a ŘÍZENÉ ČINNOSTI. Pdf soubor LESNÍ BRÁNOU ZA ZVÍŘÁTKY, obsahuje přes osmdesát námětů na vzdělávací aktivity pro děti. Tematické pohybové, didaktické, hudební, slovní, tvůrčí a jiné náměty na činnosti s dětmi. Autorské tematické říkanky, písničky, propojené s aktivitami. Náměty na RANNÍ VOLNÉ AKTIVITY a ŘÍZENÉ ČINNOSTI S DĚTMI. Pracovní listy, omalovánky, pexeso. Děti se prostřednictvím nabízených aktivit seznamují s lesními zvířátky. Rozvíjíme vědomosti, logické myšlení, pohybovou obratnost, spolupráci, kreativitu, myšlení, paměť, pohybové a hudební dovednosti, poznáváme volně žijící zvířata a znaky pro ně typické. Výukový – vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů z oblasti: Dítě a jeho tělo:  uvědomění si vlastního těla rozvoj pohybových schopností a zdokonalování dovedností v oblasti hrubé a jemné motoriky, ovládání pohybového aparátu a tělesných funkcí Dítě a svět:  vytváření elementárního povědomí o širším přírodním, kulturním a technickém prostředí, o jejich rozmanitosti, vývoji a neustálých proměnách podporujeme kompetence k učení: má elementární poznatky o světě lidí, kultury, přírody i techniky, který dítě obklopuje, o jeho rozmanitostech a proměnách; orientuje se v řádu a dění v prostředí, ve kterém žije doporučeno pro věkovou skupinu 3-5 let zdroj obrázků: www.pixabay.com obsah:  1. KDYŽ SOVU HONÍ MLSNÁ (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost+ další náměty na aktivity) 2. NA LIŠKU A BUDULÍNKA (hra na rozvoj prostorové orientace s říkankou, procvičujeme prostorovou orientaci+ další náměty na aktivity) 3. KDYŽ MRAVENCI LESEM JDOU (hra s písničkou, procvičujeme gymnastiku mluvidel+ další náměty na aktivity) 4. NA JEŽKA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme rytmické cítění+ další náměty na aktivity) 5. STRČ PRST SKRZ KRK (slovní hra spojená s pohybem, procvičujeme mluvidla+ další náměty na aktivity) 6. HOUBY, HOUBY, TŘESTE SE, VEVERKA VÁS ODNESE (pohybová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, hbitost+ další náměty na aktivity) 7. ČÍHAJÍCÍ VLK (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost, postřeh+ další náměty na aktivity) 8. V ČERNÉM LESE VŠECHNO SPÍ (sluchová hra s říkankou, procvičujeme sluchové rozlišování+ další náměty na aktivity) 9. MYŠ SE V LESE ZTRATILA (hra na rozvoj vztahů mezi dětmi+ další náměty na aktivity) 10. CHODÍ MEDVĚD OKOLO (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost+ další náměty na aktivity)  
UUCZ-60381
Přírodověda>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Podzim>Zima>Živočichové>Savci
175.00