LESNÍ BRÁNOU ZA ZVÍŘÁTKY- TEMATICKÝ BLOK LESNÍ ZVÍŘÁTKA

Počet stran:
39
Velikost: 2.05 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 10. 2023
Cena:
175 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pdf soubor obsahuje přes osmdesát námětů na vzdělávací aktivity pro děti na téma LESNÍ ZVÍŘÁTKA. Tematické pohybové, didaktické, hudební, slovní, tvůrčí a jiné náměty na činnosti s dětmi. Náměty na RANNÍ VOLNÉ AKTIVITY a ŘÍZENÉ ČINNOSTI.

Pdf soubor LESNÍ BRÁNOU ZA ZVÍŘÁTKY, obsahuje přes osmdesát námětů na vzdělávací aktivity pro děti. Tematické pohybové, didaktické, hudební, slovní, tvůrčí a jiné náměty na činnosti s dětmi. Autorské tematické říkanky, písničky, propojené s aktivitami. Náměty na RANNÍ VOLNÉ AKTIVITY a ŘÍZENÉ ČINNOSTI S DĚTMI. Pracovní listy, omalovánky, pexeso.
Děti se prostřednictvím nabízených aktivit seznamují s lesními zvířátky, rozvíjíme vědomosti, logické myšlení, pohybovou obratnost, spolupráci, kreativitu, sounáležitost.
 

doporučeno pro věkovou skupinu 3-5 let

zdroj obrázků: www.pixabay.com


obsah: 

1. KDYŽ SOVU HONÍ MLSNÁ (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost+ další náměty na aktivity)
2. NA LIŠKU A BUDULÍNKA (hra na rozvoj prostorové orientace s říkankou, procvičujeme prostorovou orientaci+ další náměty na aktivity)
3. KDYŽ MRAVENCI LESEM JDOU (hra s písničkou, procvičujeme gymnastiku mluvidel+ další náměty na aktivity)
4. NA JEŽKA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme rytmické cítění+ další náměty na aktivity)
5. STRČ PRST SKRZ KRK (slovní hra spojená s pohybem, procvičujeme mluvidla+ další náměty na aktivity)
6. HOUBY, HOUBY, TŘESTE SE, VEVERKA VÁS ODNESE (pohybová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, hbitost+ další náměty na aktivity)
7. ČÍHAJÍCÍ VLK (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost, postřeh+ další náměty na aktivity)
8. V ČERNÉM LESE VŠECHNO SPÍ (sluchová hra s říkankou, procvičujeme sluchové rozlišování+ další náměty na aktivity)
9. MYŠ SE V LESE ZTRATILA (hra na rozvoj vztahů mezi dětmi+ další náměty na aktivity)
10. CHODÍ MEDVĚD OKOLO (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost+ další náměty na aktivity)

 

Další produkty od autora Jana Peregrinová

174177
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Ebook BABÍ LÉTO-PAVOUČKOVÉ honičky, chytačky a jiné, nabízí náměty na různorodé autorské aktivity, které podporují
150.00 Kč
117725
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
tematický týdenní plán: JARNÍ KVĚTINY Popis: autorský e- book poskytuje oporu při tvorbě tematického vzdělávacího plánu
125.00 Kč
60787
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Písničky, básničky
E- book obsahuje náměty na RŮZNORODÉ autorské aktivity provázané s jednoduchým řečovým/hudebním doprovodem, které
150.00 Kč
238222
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E- book KARNEVALOVÝ TÝDEN- téma KARNEVAL, nabízí autorské různorodé aktivity se SLOVNÍM, či HUDEBNÍM doprovodem na dané
175.00 Kč
LESNÍ BRÁNOU ZA ZVÍŘÁTKY- TEMATICKÝ BLOK LESNÍ ZVÍŘÁTKA LESNÍ BRÁNOU ZA ZVÍŘÁTKY- TEMATICKÝ BLOK LESNÍ ZVÍŘÁTKA
Pdf soubor obsahuje přes osmdesát námětů na vzdělávací aktivity pro děti na téma LESNÍ ZVÍŘÁTKA. Tematické pohybové, didaktické, hudební, slovní, tvůrčí a jiné náměty na činnosti s dětmi. Náměty na RANNÍ VOLNÉ AKTIVITY a ŘÍZENÉ ČINNOSTI. Pdf soubor LESNÍ BRÁNOU ZA ZVÍŘÁTKY, obsahuje přes osmdesát námětů na vzdělávací aktivity pro děti. Tematické pohybové, didaktické, hudební, slovní, tvůrčí a jiné náměty na činnosti s dětmi. Autorské tematické říkanky, písničky, propojené s aktivitami. Náměty na RANNÍ VOLNÉ AKTIVITY a ŘÍZENÉ ČINNOSTI S DĚTMI. Pracovní listy, omalovánky, pexeso. Děti se prostřednictvím nabízených aktivit seznamují s lesními zvířátky, rozvíjíme vědomosti, logické myšlení, pohybovou obratnost, spolupráci, kreativitu, sounáležitost.   doporučeno pro věkovou skupinu 3-5 let zdroj obrázků: www.pixabay.com obsah:  1. KDYŽ SOVU HONÍ MLSNÁ (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost+ další náměty na aktivity) 2. NA LIŠKU A BUDULÍNKA (hra na rozvoj prostorové orientace s říkankou, procvičujeme prostorovou orientaci+ další náměty na aktivity) 3. KDYŽ MRAVENCI LESEM JDOU (hra s písničkou, procvičujeme gymnastiku mluvidel+ další náměty na aktivity) 4. NA JEŽKA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme rytmické cítění+ další náměty na aktivity) 5. STRČ PRST SKRZ KRK (slovní hra spojená s pohybem, procvičujeme mluvidla+ další náměty na aktivity) 6. HOUBY, HOUBY, TŘESTE SE, VEVERKA VÁS ODNESE (pohybová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, hbitost+ další náměty na aktivity) 7. ČÍHAJÍCÍ VLK (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost, postřeh+ další náměty na aktivity) 8. V ČERNÉM LESE VŠECHNO SPÍ (sluchová hra s říkankou, procvičujeme sluchové rozlišování+ další náměty na aktivity) 9. MYŠ SE V LESE ZTRATILA (hra na rozvoj vztahů mezi dětmi+ další náměty na aktivity) 10. CHODÍ MEDVĚD OKOLO (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, hbitost+ další náměty na aktivity)  
UUCZ-60381
Přírodověda>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Podzim>Zima>Živočichové>Savci
175.00