Plán vyučovací hodiny - Hmyz - úvodní hodina

Předmět:
Počet stran:
6
Velikost: 2.98 MB
Typ souboru: zip
Prodávající Moderní Škola
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

HMYZ – ÚVODNÍ HODINA

Zpracovaný materiál pro úvodní hodinu k tématu HMYZ.

Najdete zde kompletní přípravu vyučovací hodiny a také potřebné pomůcky, jako jsou fotografie, pracovní listy, T-graf i odkaz na online didaktickou hru. Je zde i návod na dobrovolný domácí úkol, při kterém si žáci mohou vyrobit hmyzí hotel.

 

Vzdělávací materiál pro ZŠ a SŠ, vypracován v souladu s RVP ZV
Cíle: Po skončení vyučovací hodiny budou žáci schopni rozlišit zástupce členovců do správných kategorií, pracovat s různými materiály, systematizovat nové a opakované učivo.

Klíčové kompetence: k učení, k řešení problémů, komunikativní

Další produkty od autora Moderní Škola

309357
Anglický jazyk
2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Lapbook
Vzdělávací materiál pro ZŠ a SŠ, vypracován v souladu s RVP ZV, vytvořen k rozvíjení klíčových kompetencí a očekávaných
39.00 Kč
274602
Anglický jazyk
6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Mapy učebního pokroku do hodin anglického jazyka Soubor obsahuje čtyři vytvořené mapy učebního pokroku, které mohou
49.90 Kč
266535
Dějepis
7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje přípravu jedné vyučovací hodiny na téma franské říše. V rámci hodiny si žáci zopakují celý tematický
30.00 Kč
530301
Anglický jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Swap cards! Vyměň si podmínkovou větu. Přinášíme Vám zábavnou a interaktivní aktivitu, která procvičuje věty ve druhém
25.00 Kč
Plán vyučovací hodiny - Hmyz - úvodní hodina Plán vyučovací hodiny - Hmyz - úvodní hodina
HMYZ – ÚVODNÍ HODINAZpracovaný materiál pro úvodní hodinu k tématu HMYZ.Najdete zde kompletní přípravu vyučovací hodiny a také potřebné pomůcky, jako jsou fotografie, pracovní listy, T-graf i odkaz na online didaktickou hru. Je zde i návod na dobrovolný domácí úkol, při kterém si žáci mohou vyrobit hmyzí hotel.  Vzdělávací materiál pro ZŠ a SŠ, vypracován v souladu s RVP ZV Cíle: Po skončení vyučovací hodiny budou žáci schopni rozlišit zástupce členovců do správných kategorií, pracovat s různými materiály, systematizovat nové a opakované učivo. Klíčové kompetence: k učení, k řešení problémů, komunikativní
UUCZ-306284
Přírodověda>Didaktické hry>Pracovní listy>Přípravy hodiny/lekce>ZŠ – 2. STUPEŇ>🐾 Živočichové>🪲 Bezobratlí (hmyz, pavoukovci, plži ...)
35.00