PODZIMNÍ STEZKA

Počet stran:
17
Velikost: 65.31 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 10. 2023
Cena:
105 Kč vč. DPH
Sdílet:

 PODZIMNÍ STEZKA 

 

 Podzimní stezka je zábavně naučná hra určená převážně na ven pro vytvoření stezky nebo zpestření výletu přírodou. 

Je velice jednoduchá na přípravu, stačí jen vytisknout a buď rozmístit stanoviště, nebo vzít s sebou do batohu na cestu. 

 

Podzimní Stezka pro děti: zábavná venkovní aktivita s edukativním prvkem

Tato podzimní stezka je ideální pro rodiče a děti, kteří chtějí strávit čas venku a zároveň se bavit a učit se poznávat přírodu.

Jedná se o jednoduchou a zábavnou hru na ven, kterou můžete použít k vytvoření vlastní stezky nebo jako zajímavý doplněk

k výletu do přírody.

Co stezka pro děti nabízí? 

Jednoduchá příprava: Stačí vytisknout materiály a můžete se vydat na dobrodružnou cestu. Nemusíte se starat o žádné složité přípravy.

11 úkolů (12 stanovišť): Tato stezka obsahuje 11 úkolů (12 stanovišť), které budou děti bavit a zároveň rozvíjet jejich dovednosti. Úkoly mohou být upraveny podle vašich potřeb, jelikož stezka obsahuje i variantu bez písmen a označení stanovišť, takže si můžete vymyslet vlastní tajenku, libovolně dlouhou (avšak max na 11 písmen).

Tajenka a závěrečná básnička: Hra zahrnuje tajenku, jejíž řešení doplní  chybějící text závěrečné básničky o podzimu. To přidává prvek dobrodružství a tajemství k celému zážitku. Básničku se pak můžete s dětmi naučit. 

Kartičky pro odpovědi: Abyste mohli řešit tajenku, jsou k dispozici i kartičky pro zapisování písmenek, aby měly děti lepší přehled, lze však použít i jen obyčejný papír.

Diplomy pro úspěšné luštitele: Vaše děti budou odměněny diplomem za správné vyřešení úkolů. To jim dodá pocit úspěchu a diplom může sloužit i jako připomínka na tento zážitek. 

Řešení: Nemusíte se obávat, že byste si nevěděli rady se správnou odpovědí. K dispozici je také řešení, které vám pomůže, pokud byste potřebovali nápovědu.

Tato podzimní stezka je skvělým způsobem, jak trávit kvalitní čas venku s dětmi, zatímco se učí a baví. Stačí si vytisknout materiály a vydat se na dobrodružství!

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

51580
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Zimní multipostřehovka je hra založená na principu cvičení rychlého postřehu. Hra má 2 varianty, buď je možno hrát ve
50.00 Kč
3388
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Hra dobble trénuje postřeh dětí. Je založená na principu cvičení rychlého postřehu. Každá karta má s jinou kartou
40.00 Kč
44525
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Postřehovka MOŘE na způsob hry dobble (nebo Spot it) je založená na principu cvičení rychlého postřehu. Každá karta má s
55.00 Kč
13735
Prvouka
MŠ, 1., 2.
Ostatní
aktivní obrázek PŘIŠLA ZIMA DO VSI je vhodný na procvičování perspektivy (co je vpředu, co je v zákrytu, v pozadí atd.)
35.00 Kč
PODZIMNÍ STEZKA PODZIMNÍ STEZKA
 PODZIMNÍ STEZKA     Podzimní stezka je zábavně naučná hra určená převážně na ven pro vytvoření stezky nebo zpestření výletu přírodou.  Je velice jednoduchá na přípravu, stačí jen vytisknout a buď rozmístit stanoviště, nebo vzít s sebou do batohu na cestu.    Podzimní Stezka pro děti: zábavná venkovní aktivita s edukativním prvkem Tato podzimní stezka je ideální pro rodiče a děti, kteří chtějí strávit čas venku a zároveň se bavit a učit se poznávat přírodu. Jedná se o jednoduchou a zábavnou hru na ven, kterou můžete použít k vytvoření vlastní stezky nebo jako zajímavý doplněk k výletu do přírody. Co stezka pro děti nabízí?  Jednoduchá příprava: Stačí vytisknout materiály a můžete se vydat na dobrodružnou cestu. Nemusíte se starat o žádné složité přípravy. 11 úkolů (12 stanovišť): Tato stezka obsahuje 11 úkolů (12 stanovišť), které budou děti bavit a zároveň rozvíjet jejich dovednosti. Úkoly mohou být upraveny podle vašich potřeb, jelikož stezka obsahuje i variantu bez písmen a označení stanovišť, takže si můžete vymyslet vlastní tajenku, libovolně dlouhou (avšak max na 11 písmen). Tajenka a závěrečná básnička: Hra zahrnuje tajenku, jejíž řešení doplní  chybějící text závěrečné básničky o podzimu. To přidává prvek dobrodružství a tajemství k celému zážitku. Básničku se pak můžete s dětmi naučit.  Kartičky pro odpovědi: Abyste mohli řešit tajenku, jsou k dispozici i kartičky pro zapisování písmenek, aby měly děti lepší přehled, lze však použít i jen obyčejný papír. Diplomy pro úspěšné luštitele: Vaše děti budou odměněny diplomem za správné vyřešení úkolů. To jim dodá pocit úspěchu a diplom může sloužit i jako připomínka na tento zážitek.  Řešení: Nemusíte se obávat, že byste si nevěděli rady se správnou odpovědí. K dispozici je také řešení, které vám pomůže, pokud byste potřebovali nápovědu. Tato podzimní stezka je skvělým způsobem, jak trávit kvalitní čas venku s dětmi, zatímco se učí a baví. Stačí si vytisknout materiály a vydat se na dobrodružství!
UUCZ-392620
Přírodověda>Prvouka>Nezařazené k předmětu>Venkovní stezky, aktivity>ZŠ – 1. STUPEŇ>Podzim>Stromy>Živočichové
105.00