Pracovní listy plody a listy stromů

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
22
Velikost: 4.8 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 10. 2022
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

19 pracovních listů jsou určeny pro předškoláky (i mladší děti), ale většina z nich se dá po drobné úpravě použít i pro větší děti. Některé listy doporučuji zalaminovat a můžete je použít opakovaně.

Popis:

Hledej a počítej – 6 pracovních listů (laminace), kde mají děti za úkol spočítat plody nebo listy a napsat počet do příslušného okénka.

Spojovačka – 5 pracovních listů (laminace) – první tři listy mají děti za úkol spojit listy s plody, které k sobě patří.

Najdi a vymaluj - 2 pracovní listy, kde děti najdou stejné 2 listy a vymalují je stejnou barvou

Vymaluj podle zadání – 2 pracovní listy, dole jsou barevné čtverečky s názvy stromů a pod nimi zmenšeniny listů, děti mají za úkol příslušnou barvou vymalovat listy.

Řady – 2 pracovní listy (laminace), kde mají děti za úkol poznat který plod či list do řady nepatří a zakroužkovat ho. Správně je vždy první obrázek.

Vymaluj podle počtu – 2 pracovní listy, děti dle počtu puntíků vybarvují počet listů či plodů

Tabulka – (laminace) obsahuje veškeré plody a listy s názvy stromů, které byli použity při tvorbě těchto pracovních listů

Další produkty od autora Táborovky - Kateřina Hladišová

13789
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Soubor obsahuje 3 prezentace – čas se bude lišit, jedna prezentace zabere cca 5-15 min. a je určen pro menší děti – 1.-3
40.00 Kč
48960
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Stezka se skládá ze 17 karet. Na kartě je několik obrázků, děti musí podle obrázků poznat, jakou pohádku obrázky
80.00 Kč
32563
Matematika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Kolíčkování
Kartičky, jsou určeny pro předmatematickou přípravu a učení číslic. Celkem 32 kartiček – kartičky obsahují obrázek a 3
40.00 Kč
218939
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Mikuláš, čert a anděl si pro děti připravily úkoly - zvládnou je děti všechny? Stezka se hodí jako doprovodný program k
70.00 Kč
Pracovní listy plody a listy stromů Pracovní listy plody a listy stromů
19 pracovních listů jsou určeny pro předškoláky (i mladší děti), ale většina z nich se dá po drobné úpravě použít i pro větší děti. Některé listy doporučuji zalaminovat a můžete je použít opakovaně. Popis: Hledej a počítej – 6 pracovních listů (laminace), kde mají děti za úkol spočítat plody nebo listy a napsat počet do příslušného okénka. Spojovačka – 5 pracovních listů (laminace) – první tři listy mají děti za úkol spojit listy s plody, které k sobě patří. Najdi a vymaluj - 2 pracovní listy, kde děti najdou stejné 2 listy a vymalují je stejnou barvou Vymaluj podle zadání – 2 pracovní listy, dole jsou barevné čtverečky s názvy stromů a pod nimi zmenšeniny listů, děti mají za úkol příslušnou barvou vymalovat listy. Řady – 2 pracovní listy (laminace), kde mají děti za úkol poznat který plod či list do řady nepatří a zakroužkovat ho. Správně je vždy první obrázek. Vymaluj podle počtu – 2 pracovní listy, děti dle počtu puntíků vybarvují počet listů či plodů Tabulka – (laminace) obsahuje veškeré plody a listy s názvy stromů, které byli použity při tvorbě těchto pracovních listů
UUCZ-10932
Přírodověda>Prvouka>Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>Stromy
50.00