Sada aktivit - PLÁCNI MOUCHU - postřehová hra

Tato aktivita od ŠakalíAktivity.cz je situována jako hravá forma počítání, poznávání barev, ale také jemné motoriky a přesnosti pro mladší děti.

V souboru najdete 2x plácačku na mouchy (je možné tisknout na tvrdý papír, podlepit lepenkou, 2x přelaminovat, nebo rukojeť vystužit). Možné je využití také reálních plácaček z obchodu. 22 obrázků much je bez označení a děti je pouze chytají pomocí suchých zipů (jeden je na plácačce, druhý na mouše). Dále je zde 11 much se základními barvami (dítě může hravě chytat podle vyvolané barvy). Poselení variantou jsou mouchy s číslicemi 1-12 na zádech - lze využít pro hru s kostmami, kdy se dítě snaží co nejrychleji ulovit mouchu s výslednou hodnotou. Využití je jak pro jednotlivce, tak skupiny dětí - hra se dá hrát na rychlost, přesnost,.. Fantazii se meze nekladou.

Vše je připraveno k tisku a okamžitému použítí.

Sada obsahuje 7 stran včetně návodu na práci.

509130
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Skládačky
Hravá Velikonoční vejce. Aktivita s kraslicemi. Každá karta velikosti A5 je složena ze dvou čátstí - číslice a počtem
25.00 Kč
45503
Matematika - geometrie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje 24 stran zábavných tvarů - kruh, čtverec, obdélník a trojúhelník. Každý tvar má své samostatné strany
34.00 Kč
299871
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Celkově 21 originálně tvořených pracovních listů a návodů na tvoření s dětmi, které provází čarodějnický motiv. Ježibaby
37.00 Kč
612589
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Přípravy hodiny/lekce
Demonstrační karty s reálnými obrázky lesních živočichů a jejich názvy. 28 karet - každá karta obsahuje název a obrázek
35.00 Kč
Sada aktivit - PLÁCNI MOUCHU - postřehová hra Sada aktivit - PLÁCNI MOUCHU - postřehová hra
Tato aktivita od ŠakalíAktivity.cz je situována jako hravá forma počítání, poznávání barev, ale také jemné motoriky a přesnosti pro mladší děti. V souboru najdete 2x plácačku na mouchy (je možné tisknout na tvrdý papír, podlepit lepenkou, 2x přelaminovat, nebo rukojeť vystužit). Možné je využití také reálních plácaček z obchodu. 22 obrázků much je bez označení a děti je pouze chytají pomocí suchých zipů (jeden je na plácačce, druhý na mouše). Dále je zde 11 much se základními barvami (dítě může hravě chytat podle vyvolané barvy). Poselení variantou jsou mouchy s číslicemi 1-12 na zádech - lze využít pro hru s kostmami, kdy se dítě snaží co nejrychleji ulovit mouchu s výslednou hodnotou. Využití je jak pro jednotlivce, tak skupiny dětí - hra se dá hrát na rychlost, přesnost,.. Fantazii se meze nekladou. Vše je připraveno k tisku a okamžitému použítí. Sada obsahuje 7 stran včetně návodu na práci.
UUCZ-313605
Přírodověda>Nezařazené k předmětu>Postřehovky>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>🐾 Živočichové>🪲 Bezobratlí (hmyz, pavoukovci, plži ...)
25.00