Stezka - Poznáš naše zvířata menší děti

Počet stran:
18
Velikost: 2.5 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 5. 2022
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Stezka je určena pro menší děti předškoláky a 1. stupeň, hlavně obrázková část je ty nejmenší (Př. Poznáš na kterém obrázku je jezevec? - jezevec, vydra, liška), otázky pod obrázky mohou být trochu těžší, ale straší sourozenci nebo rodiče určitě rádi pomůžou.

Stezka se skládá z 13 karet. Na každé z nich je otázka Na kterém obrázku je ….? a 3 varianty fotek různých zvířat, u kterých jsou různá písmenka. Děti mají za úkol poznat a napsat, na které fotce je to zvíře a napíšou si na papírek to písmenko, které patří k jejich odpovědi. Dole je doplněna ještě jedna otázka, na kterou lze odpovědět ANO či NE – tyto otázky jsou určeny větším dětem

např. Je jezevec všežravec?

Další dokument je přední a závěrečná strana.doc, ten je určen k vašim úpravám.

Např. doplňte způsob značení trasy (mapu, popis stezky, fáborky,…), logo, vaše jméno organizace, oslovení, kam zasílat odpovědi, případné odměny  apod.

Pozn. Tento soubor se může na každém počítači zobrazovat trochu jinak.

 

Realizace stezky:

Na začátek trasy umístěte instrukce, následně na trasu umístěte všechny karty. Dodržujte pořadí. Na konec umístěte závěrečnou kartu.

 

Pokud budou děti správně luštit, vyjde jim tajenka – DUDEK CHOCHOLATÝ.

 

Další produkty od autora Táborovky - Kateřina Hladišová

118748
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Kartičky díky kterým se děti naučí poznávat jarní květiny. Vhodně pro předškoláky a mladší školáky. ada obsahuje 32
45.00 Kč
92846
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Pracovní listy
Seznam jednotlivých úkolů barevná varianta - 25 listů + 5 označených pracovních listů lze využít k distanční výuce
40.00 Kč
13319
Hudební výchova
6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Soubor obsahuje 3 prezentace – čas se bude lišit, jedna prezentace zabere 7-20 min. Dokument lze otevřít pouze pro čtení
30.00 Kč
10125
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Popis, co do kterých kontejnerů patří a co ne Podklady pro další činnosti související s tříděním odpadu. Děti se dozví
0.00 Kč
Stezka - Poznáš naše zvířata menší děti Stezka - Poznáš naše zvířata menší děti
Stezka je určena pro menší děti předškoláky a 1. stupeň, hlavně obrázková část je ty nejmenší (Př. Poznáš na kterém obrázku je jezevec? - jezevec, vydra, liška), otázky pod obrázky mohou být trochu těžší, ale straší sourozenci nebo rodiče určitě rádi pomůžou. Stezka se skládá z 13 karet. Na každé z nich je otázka Na kterém obrázku je ….? a 3 varianty fotek různých zvířat, u kterých jsou různá písmenka. Děti mají za úkol poznat a napsat, na které fotce je to zvíře a napíšou si na papírek to písmenko, které patří k jejich odpovědi. Dole je doplněna ještě jedna otázka, na kterou lze odpovědět ANO či NE – tyto otázky jsou určeny větším dětem např. Je jezevec všežravec? Další dokument je přední a závěrečná strana.doc, ten je určen k vašim úpravám. Např. doplňte způsob značení trasy (mapu, popis stezky, fáborky,…), logo, vaše jméno organizace, oslovení, kam zasílat odpovědi, případné odměny  apod. Pozn. Tento soubor se může na každém počítači zobrazovat trochu jinak.   Realizace stezky: Na začátek trasy umístěte instrukce, následně na trasu umístěte všechny karty. Dodržujte pořadí. Na konec umístěte závěrečnou kartu.   Pokud budou děti správně luštit, vyjde jim tajenka – DUDEK CHOCHOLATÝ.  
UUCZ-26209
Přírodověda>Nezařazené k předmětu>Venkovní stezky, aktivity>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Živočichové
50.00