Uspávání broučků

Předmět:
Přírodověda
Ročník:
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Kategorie:
Didaktické hry
Téma:
Podzim, Živočichové
Počet stran:
40
Velikost: 57.42 MB
Prodávající:
Nahráno: 21. 10. 2021
Cena:
80 Kč vč. DPH

Byla jednou jedna malá holka. Nebo to byl spíš šnek. Taková holka šnek. Šnečka. Kamarádi broučci jí říkali Šnelina. Šnelina se ráda kochala přírodou a letos to stejně jako loni přehnala s otálením - kochala se jablky na podzim barvenými do červena, kochala se barevným listím na zemi. A ejhle. Zjistila, že je najednou na louce sama, k ránu jí byla pěkná zima a vypadalo to, že opět prošvihla uspávání. A tak poprosila děti, aby jí posvítily - půjde zkontrolovat, jak její kamarádi spí. A třeba se jí podaří přivolat vílu Zavřiočku, aby ji také zavíčkovala a uspala.

Uspávání broučků je etapovka pro děti od 3 do 6 let, kterou skvěle doplníte lampionový průvod, procházku podzimním podvečerem nebo odpolední hry na zahradě. Hra je určena do tmy, předpokládá světýlko v rukou dětí, čemuž jsou přizpůsobeny úkoly. Děti se zážitkovou formou seznamují se způsoby, jakými hmyz a plži přečkávají zimní období roku a rozvíjejí své znalosti o přírodě.

Co v etapovce najdete:

  • Plakát, který může sloužit jako pozvánka na vaši uspávací akci
  • Úvodní pohádku (2 listy: Proč zapomněla na spaní a O velmi pomalé šnečce)
  • 13 listů na stezku (úvodní list, 11 karet s obrázky, závěrečný list)
  • 8 hmyzích karet
  • 4 karty s hmyzáčky (podklad pro vytvoření figurek na stezku)
  • 8 listů s omalovánkami hmyzáků
  • Diplom a kartičky s broučky na památku
Uspávání broučků Uspávání broučků
Byla jednou jedna malá holka. Nebo to byl spíš šnek. Taková holka šnek. Šnečka. Kamarádi broučci jí říkali Šnelina. Šnelina se ráda kochala přírodou a letos to stejně jako loni přehnala s otálením - kochala se jablky na podzim barvenými do červena, kochala se barevným listím na zemi. A ejhle. Zjistila, že je najednou na louce sama, k ránu jí byla pěkná zima a vypadalo to, že opět prošvihla uspávání. A tak poprosila děti, aby jí posvítily - půjde zkontrolovat, jak její kamarádi spí. A třeba se jí podaří přivolat vílu Zavřiočku, aby ji také zavíčkovala a uspala. Uspávání broučků je etapovka pro děti od 3 do 6 let, kterou skvěle doplníte lampionový průvod, procházku podzimním podvečerem nebo odpolední hry na zahradě. Hra je určena do tmy, předpokládá světýlko v rukou dětí, čemuž jsou přizpůsobeny úkoly. Děti se zážitkovou formou seznamují se způsoby, jakými hmyz a plži přečkávají zimní období roku a rozvíjejí své znalosti o přírodě. Co v etapovce najdete: Plakát, který může sloužit jako pozvánka na vaši uspávací akci Úvodní pohádku (2 listy: Proč zapomněla na spaní a O velmi pomalé šnečce) 13 listů na stezku (úvodní list, 11 karet s obrázky, závěrečný list) 8 hmyzích karet 4 karty s hmyzáčky (podklad pro vytvoření figurek na stezku) 8 listů s omalovánkami hmyzáků Diplom a kartičky s broučky na památku
73230
Přírodověda>Didaktické hry>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>Podzim>Živočichové
80.00