VŠEZNÁLKOVI - V lese s babičkou Bětou a dědou Lojzou

Kategorie:
Počet stran:
107
Velikost: 32.43 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 9. 2023
Cena:
249 Kč vč. DPH
Sdílet:

„Ahoj děti, my jsme dědeček a babička Všeználkovi a budeme si s vámi povídat o lese. Už jste někdy byli s rodiči v lese? A pokud ano, líbilo se vám tam? Les je místem, kde si můžete nejen odpočinout a nabrat nových sil, ale také místem, kde se dá dělat spoustu zajímavých aktivit. Není tedy žádným překvapením, že sem lidé často chodí na procházky nebo na sběr různých plodů. Ale i v lese platí pravidla, jak bychom se v něm měli chovat. A o těch si budeme společně povídat. Nejprve si ale řekneme, co je to les, jaké stromy v něm rostou a jaké plody nám nabízí. Také vás seznámíme s nejznámějšími lesními zvířaty a povíme si, která z nich uléhají do zimního spánku a která naopak ne.

Věříme, že si z našeho vyprávění něco zapamatujete a že vás to bude bavit. Pojďte tedy společně s námi do lesa nahlédnout a zjistit, jaká tajemství v sobě ukrývá."

Soubor obsahuje:

  • dopis od autorů
  • návod jak s materiálem pracovat
  • podobizny a povídání babičky Běty a dědy Lojzy
  • demonstrační obrázky lesních stromů (7 stromů)
  • demonstrační obrázky lesních plodů (5 plodů) a rostlin (2 rostliny)
  • demonstrační obrázky lesních zvířat (12 zvířat)
  • aktivity ke stolečku (řazení stromů od nejmenšího po největší, skládání slov ze stromů s písmeny podle zadání, rozpoznávání zvířecích stínů, tangramy lesních zvířat, modelování lesních zvířat, počítání potravy, stopy lesních zvířat ve sněhu, potrava do krmelce podle zadání, určování umístění zvířat u krmelce) 
  • další aktivity (jak se chováme v lese - souhlas nebo nesouhlas s jednotlivými tvrzeními)
  • pracovní listy (grafomotorika, dokreslování druhé poloviny, počítání, určování slabik a počátečních hlásek, hledání rozdílů, bludiště, vybarvování)
  • omalovánky 

Další produkty od autora Do školky

209762
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
„Ahoj děti! Mé jméno je Marta Všeználková a budu si s vámi povídat o svátku svatého Martina. Víte, kdo to byl svatý
199.00 Kč
142437
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
„ Ahoj kamarádi! Mé jméno je Honzík a společně s mojí mladší sestrou Vendulkou cestujeme po světě, abychom o svých
249.00 Kč
179809
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
„Ahoj děti! Mé jméno je Alois Všeználek, ale kamarádi mi říkají Lojzo. Podzim už pomalu začíná klepat na dveře a já
249.00 Kč
230204
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
Soubor obsahuje popis, ilustrace a omalovánky těchto postav: Ježíšek Santa Claus Děda Mráz Svatý Mikuláš Skřítek Tomte
119.00 Kč
VŠEZNÁLKOVI - V lese s babičkou Bětou a dědou Lojzou VŠEZNÁLKOVI - V lese s babičkou Bětou a dědou Lojzou
„Ahoj děti, my jsme dědeček a babička Všeználkovi a budeme si s vámi povídat o lese. Už jste někdy byli s rodiči v lese? A pokud ano, líbilo se vám tam? Les je místem, kde si můžete nejen odpočinout a nabrat nových sil, ale také místem, kde se dá dělat spoustu zajímavých aktivit. Není tedy žádným překvapením, že sem lidé často chodí na procházky nebo na sběr různých plodů. Ale i v lese platí pravidla, jak bychom se v něm měli chovat. A o těch si budeme společně povídat. Nejprve si ale řekneme, co je to les, jaké stromy v něm rostou a jaké plody nám nabízí. Také vás seznámíme s nejznámějšími lesními zvířaty a povíme si, která z nich uléhají do zimního spánku a která naopak ne. Věříme, že si z našeho vyprávění něco zapamatujete a že vás to bude bavit. Pojďte tedy společně s námi do lesa nahlédnout a zjistit, jaká tajemství v sobě ukrývá." Soubor obsahuje: dopis od autorů návod jak s materiálem pracovat podobizny a povídání babičky Běty a dědy Lojzy demonstrační obrázky lesních stromů (7 stromů) demonstrační obrázky lesních plodů (5 plodů) a rostlin (2 rostliny) demonstrační obrázky lesních zvířat (12 zvířat) aktivity ke stolečku (řazení stromů od nejmenšího po největší, skládání slov ze stromů s písmeny podle zadání, rozpoznávání zvířecích stínů, tangramy lesních zvířat, modelování lesních zvířat, počítání potravy, stopy lesních zvířat ve sněhu, potrava do krmelce podle zadání, určování umístění zvířat u krmelce)  další aktivity (jak se chováme v lese - souhlas nebo nesouhlas s jednotlivými tvrzeními) pracovní listy (grafomotorika, dokreslování druhé poloviny, počítání, určování slabik a počátečních hlásek, hledání rozdílů, bludiště, vybarvování) omalovánky 
UUCZ-377863
Přírodověda>Prvouka>Projekty>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Rostliny>Živočichové>Ptáci>Savci
249.00