VÝPRAVA DO PŘÍRODY - ZVUKOVÉ KARTY (QR KÓDY)

Počet stran:
22
Velikost: 3.95 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 1. 2024
Sdílet:

VÝPRAVA DO PŘÍRODY - zvukové karty

je originální výukový soubor s kartičkami ve dvou verzích, s reálnými zvuky 54 zvířat.

První obsahuje zvířátka ilustrovaná pro menší děti a druhá verze je se zvířátky reálnými. Brožuru můžete využít vcelku jako knihu anebo rozstříhat na kartičky.

Kartičky mají rozměr 5x5cm.

 

Cena je za PDF soubor k vlastní výrobě. Tyto kartičky se musí laminovat.

 

NOVINKA !!!

zvukové kartičky do výuky i jako zábava pro celou rodinu :-)

Včera jsme se synem zkoušeli kartičky a opravdu jsme se nasmáli jako dlouho ne. Hru jsme hráli tak, že každý si vzal kartu, pustil zvuk, uhodl zvíře a pak se pokoušel napodobit daný zvuk :-)

Můj syn studuje zpěv, takže má opravdu dost cvičený hlas a dobré nápady, jak předvést například lachtana nebo delfína. Neměla jsem s ním šanci :-)

Po mé snaze napodobit velblouda nebo ježka, jsme se dlouho dostávali ze záchvatu smíchu.

Co vy? Zkusíte? :-)

Vyrobte originální dárek pro své děti, určitě si hru užijí.

QR KÓDY JSOU ODZKOUŠENÉ NA TŘECH TELEFONECH RŮZNÝCH ZNAČEK. AKTIVITU JSEM ZKOUŠELA NA HUAWEY A XIAOMI, NA ČTEČCE: QR SCANNER ( po stažení aplikace je to modrá kostička s qr kódem). Na telefonu Samsung S10 je potřeba při načtení kliknout na "stáhnout" a pak přehrát. Pokud máte iphone, musíte načíst qr kód, stáhnout, uložit a pak jde přehrát.

QR kódy načtete i přes fotoaparát v mobilu: Jednoduše namíříte, objeví se "zobrazit podrobnosti", kliknete na URL adresu, otevírám přes Chrome a pustíte zvuk.

Další produkty od autora Alena Gondeková

472081
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Jak krásné je jaro a jeho svátky. Ať už slavíte příchod jara nebo křesťanské svátky, můžete ocenit tyto milé a vtipné
40.00 Kč
51135
Přírodověda
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Lapbook
Mají vaše děti rády přírodu? Už jste někdy vyráběli lapbook? Spojte příjemné s užitečným a vyrobte si tuto, informacemi
39.00 Kč
97148
Pracovní činnosti
ZŠ – 2. STUPEŇ
Projekty
RÁDI BYSTE SVÉ DĚTI PODPOŘILI V KREATIVNÍ TVORBĚ? JEDNODUCHÝ KURZ KORÁLKOVÁNÍ JE TU PRÁVĚ PRO VÁS. ZKUSÍTE? Vypracovala
45.00 Kč
582763
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Diplomy, Pochvaly, Medaile
roztomilá zvířátka a vtipný nebo motivační text - nemůžete šlápnout vedle Jen malá rada - před tiskem si prosím nastavte
35.00 Kč
VÝPRAVA DO PŘÍRODY - ZVUKOVÉ KARTY (QR KÓDY) VÝPRAVA DO PŘÍRODY - ZVUKOVÉ KARTY (QR KÓDY)
VÝPRAVA DO PŘÍRODY - zvukové karty je originální výukový soubor s kartičkami ve dvou verzích, s reálnými zvuky 54 zvířat. První obsahuje zvířátka ilustrovaná pro menší děti a druhá verze je se zvířátky reálnými. Brožuru můžete využít vcelku jako knihu anebo rozstříhat na kartičky. Kartičky mají rozměr 5x5cm.   Cena je za PDF soubor k vlastní výrobě. Tyto kartičky se musí laminovat.   NOVINKA !!! zvukové kartičky do výuky i jako zábava pro celou rodinu :-) Včera jsme se synem zkoušeli kartičky a opravdu jsme se nasmáli jako dlouho ne. Hru jsme hráli tak, že každý si vzal kartu, pustil zvuk, uhodl zvíře a pak se pokoušel napodobit daný zvuk :-) Můj syn studuje zpěv, takže má opravdu dost cvičený hlas a dobré nápady, jak předvést například lachtana nebo delfína. Neměla jsem s ním šanci :-) Po mé snaze napodobit velblouda nebo ježka, jsme se dlouho dostávali ze záchvatu smíchu. Co vy? Zkusíte? :-) Vyrobte originální dárek pro své děti, určitě si hru užijí. QR KÓDY JSOU ODZKOUŠENÉ NA TŘECH TELEFONECH RŮZNÝCH ZNAČEK. AKTIVITU JSEM ZKOUŠELA NA HUAWEY A XIAOMI, NA ČTEČCE: QR SCANNER ( po stažení aplikace je to modrá kostička s qr kódem). Na telefonu Samsung S10 je potřeba při načtení kliknout na "stáhnout" a pak přehrát. Pokud máte iphone, musíte načíst qr kód, stáhnout, uložit a pak jde přehrát. QR kódy načtete i přes fotoaparát v mobilu: Jednoduše namíříte, objeví se "zobrazit podrobnosti", kliknete na URL adresu, otevírám přes Chrome a pustíte zvuk.
UUCZ-15310
Přírodověda>Prvouka>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Pexeso>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Živočichové
55.00