ZOO - demonstrační obrázky

Počet stran:
62
Velikost: 55.95 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající ucimveskolce
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 5. 2025
Sdílet:

Soubor obsahuje 60 ks demonstračních obrázků k tématu ZOO | EXOTICKÁ A CIZOKRAJNÁ ZVÍŘATA.

Je vhodný pro využití v .

Karty využijete jako demonstrační obrázky - jsou vhodné pro seznámení s tímto tématem (např. v rámci diskuzního kruhu), osvojování si nových pojmů a rozšiřování slovní zásoby (jazyk a řeč). 

Karty můžete také rozstříhat na menší části a využít je jako skládačky (rozvoj zrakového vnímání). 

Každá karta navíc obsahuje také popisek - karty jsou vhodné k rozvoji čtenářské pregramotnosti.

Karty lze využít také jako dekoraci třídy / učebny.

Soubor lze využít jako celek (prohlížet si jej s dětmi jako knihu, ukazovat si jednotlivá zvířata a pojmenovávat je) nebo využít pouze jednotlivé karty.

Lze vytisknout jako brožuru.

Další produkty od autora ucimveskolce

743073
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Soubor obsahuje celkem 13 obrázkových karet s cvičením pro rozvoj motoriky mluvidel. Jednotlivé karty je vhodné pro
49.00 Kč
870255
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Soubor obsahuje 60 kartiček - v horní části každé kartičky je obrázek a ve spodní části kartičky jsou tři políčka s
49.00 Kč
369991
Informatika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
24 kartiček s halloweenskými obrázky. Aktivity s robotickými hračkami Bee-Bot / Blue-Bot pomáhají rozvíjet logické
40.00 Kč
653827
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Soubor lze využít dvěma způsoby - jako pracovní sešit / brožuru nebo ve formě kartiček. Využití ve formě pracovního
49.00 Kč
ZOO - demonstrační obrázky ZOO - demonstrační obrázky
Soubor obsahuje 60 ks demonstračních obrázků k tématu ZOO | EXOTICKÁ A CIZOKRAJNÁ ZVÍŘATA.Je vhodný pro využití v MŠ.Karty využijete jako demonstrační obrázky - jsou vhodné pro seznámení s tímto tématem (např. v rámci diskuzního kruhu), osvojování si nových pojmů a rozšiřování slovní zásoby (jazyk a řeč). Karty můžete také rozstříhat na menší části a využít je jako skládačky (rozvoj zrakového vnímání). Každá karta navíc obsahuje také popisek - karty jsou vhodné k rozvoji čtenářské pregramotnosti.Karty lze využít také jako dekoraci třídy / učebny.Soubor lze využít jako celek (prohlížet si jej s dětmi jako knihu, ukazovat si jednotlivá zvířata a pojmenovávat je) nebo využít pouze jednotlivé karty.Lze vytisknout jako brožuru.
UUCZ-892910
Přírodověda>Prvouka>Demonstrační obrázky - kartičky>MŠ>MŠ - předškoláci>🐾 Živočichové
49.00