Hmyzí detektiv a jiné hry

Počet stran:
15
Velikost: 38.77 MB
Typ souboru: zip
Prodávající Ani-Muk
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 3. 2024
Sdílet:

Soubor k tématu HMYZ - vhodné do MŠ, družiny k tématu jarní příroda. 

Pro děti od 4 do 10 let. 

Jedná se o výukový materiál. Děti pracují s infokartami s hmyzem z české přírody (obrázek + název), naučí se rozpoznávat jednotlivý hmyz a všímat si jeho rozpoznávacích znaků. 

Rozvoj hrubé a jemné motoriky a zrakového vnímání. 

Soubor bsahuje:

  • ručně malované infokarty k hmyzu (obrázek + název)
  • 9 her k tématu hmyz (pohybové, kreativní, hledání rozdílů...) včetně podrobného popisu a metodiky
  • návod na přípravu, metodika

 

Další produkty od autora Ani-Muk

570305
Tělesná výchova
Školní družina, 1., 2., 3., 4.
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Stezka s tajenkou zaměřená na hokej - ideální pro využití během aktuálního mistrovství světa! Stačí rozmístit a jít! 10
55.00 Kč
171898
Vlastivěda
3., 4., 5.
Pracovní listy
10 zábavných pracovních listů ke sv. Václavovi. Víš, kde se nachází svatováclavský dub? A už sis někdy vyzkoušel/a
60.00 Kč
321168
Tělesná výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Vydejte se s námi poznat a vyzkoušet sporty, které se dají provozovat v létě! Stezka hravou formou představí letní
125.00 Kč
449096
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5.
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Stezka ke svátku Tří králů vhodná ven i dovnitř 8 informací ke třem králům stezka s 8 stanovišti úvodní text ke svátku
39.00 Kč
Hmyzí detektiv a jiné hry Hmyzí detektiv a jiné hry
Soubor k tématu HMYZ - vhodné do MŠ, družiny k tématu jarní příroda.  Pro děti od 4 do 10 let.  Jedná se o výukový materiál. Děti pracují s infokartami s hmyzem z české přírody (obrázek + název), naučí se rozpoznávat jednotlivý hmyz a všímat si jeho rozpoznávacích znaků.  Rozvoj hrubé a jemné motoriky a zrakového vnímání.  Soubor bsahuje: ručně malované infokarty k hmyzu (obrázek + název) 9 her k tématu hmyz (pohybové, kreativní, hledání rozdílů...) včetně podrobného popisu a metodiky návod na přípravu, metodika  
UUCZ-517181
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>🌸 Jaro>🐾 Živočichové>🪲 Bezobratlí (hmyz, pavoukovci, plži ...)
55.00