Lidské tělo

Předmět:
Ročník:
1., 2., 3.
Počet stran:
18
Velikost: 2.06 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 1. 2023
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál je vhodný pro výuku na 1. stupni ZŠ i pro žáky s odlišným mateřským jazykem.

Na obrázku postavy lidského těla se žáci naučí slovní zásobu a pojmenovat jednotlivé části. Dále je zde k dispozici ”slepá” mapa lidské postavy, kam žáci naučené části lidkého těla pojmenovávají (vhodné k procvičování, opakování nebo krátké písemce).

Naprosto stejně najdete níže zpracované i části lidské hlavy.

Dále máte v materiálu k dispozici větší demonstrační kartičky s obrázkem dané části lidského těla a s jejím názvem, které slouží k naučení slovní zásoby nebo jako pomocník pří práci s tímto tématem pro žáky s odlišným mateřským jazykem.

Součástí souboru jsou také menší demonstrační kartičky, ke kterým patří kartičky s názvy částí -> po rozstříhání žáci pak přiřazují správně k sobě.

A jako bonus je zde k dispozici pexeso. 🙂

252758
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Kartičky rozdáme mezi děti. Začíná ten, kdo má kartičku s nápisem JÁ MÁM 1 kartu. Přečte, co má na
30.00 Kč
271519
Prvouka
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5.
Ostatní
Kartičky si zalaminujeme, aby déle vydržely. :-) Rozdáme mezi děti. Začíná ten, kdo má kartičku s nápisem JÁ MÁM 1 kartu
30.00 Kč
250546
Český jazyk - čtení
ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Kartičky rozdáme mezi děti. Začíná ten, kdo má kartičku s nápisem JÁ MÁM 1 kartu. Přečte, co má na
30.00 Kč
250550
Přírodověda
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
V materiálu máte k dispozici 16 malých kartiček i s názvem stromu, které mohu dětem sloužit jako pomůcka při poznávání
60.00 Kč
Lidské tělo Lidské tělo
Materiál je vhodný pro výuku na 1. stupni ZŠ i pro žáky s odlišným mateřským jazykem. Na obrázku postavy lidského těla se žáci naučí slovní zásobu a pojmenovat jednotlivé části. Dále je zde k dispozici ”slepá” mapa lidské postavy, kam žáci naučené části lidkého těla pojmenovávají (vhodné k procvičování, opakování nebo krátké písemce). Naprosto stejně najdete níže zpracované i části lidské hlavy. Dále máte v materiálu k dispozici větší demonstrační kartičky s obrázkem dané části lidského těla a s jejím názvem, které slouží k naučení slovní zásoby nebo jako pomocník pří práci s tímto tématem pro žáky s odlišným mateřským jazykem. Součástí souboru jsou také menší demonstrační kartičky, ke kterým patří kartičky s názvy částí -> po rozstříhání žáci pak přiřazují správně k sobě. A jako bonus je zde k dispozici pexeso. 🙂
UUCZ-250226
Prvouka>Pexeso>Pracovní listy>1.>2.>3.>Lidské tělo
50.00