MOJE RODINA- aktivity spojené se slovním/hudebním doprovodem

Počet stran:
29
Velikost: 2.85 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 4. 2023
Cena:
175 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tematický blok- MOJE RODINA- téma RODINA, DOMOV, poskytuje AUTORSKÉ náměty na různorodé aktivity, spojené se SLOVNÍM/HUDEBNÍM doprovodem. Tematické aktivity, které zařazujeme při ŘÍZENÝCH činnostech a RANNÍCH volných hrách. Opora při sestavování týdenní TEMATICKÉ přípravy. 

náměty na ŘÍZENÉ ČINNOSTI, RANNÍ volné hry+ omalovánky+ dovednosti, které danými aktivitami rozvíjíme

E-book nabízí aktivity, které děti všestranně rozvíjí. Posilujeme povědomí o společenství zvaném RODINA. Prostřednictvím zábavných aktivit se dozvídáme o tom, jakou funkci má rodina, procvičujeme jména jednotlivých členů rodiny, známe své JMÉNO a PŘÍJMENÍ. Zpíváme si o RODINĚ- poznáváme mámu, tátu, babičku, dědu, sourozence. Povídáme si v komunitním kruhu, rozvíjíme další poznatky o rodině. Chápeme, že každá rodina je jiná, žije odlišným způsobem života- učíme se respektu. Každý člen rodiny je důležitý, každý člen rodiny by měl být šťastný a spokojený-co pro to děláme? Jak trávíme společný čas? Aktivitami rozvíjíme emoční inteligenci, vzájemnou sounáležitost, ohleduplnost, respekt k druhému. 

celkový počet stran: 29

zdroj obrázků: www.pixabay.com, www.freepik.com

AUTORSKÁ TVORBA. DALŠÍ KOPÍROVÁNÍ A ŠÍŘENÍ POUZE SE SOUHLASEM AUTORA. 

 

obsah: 

1. KDO TU BYDLÍ? (aktivita s hudebním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme myšlení, pozornost, získáváme povědomí o společenství zvaném rodina)

2. JEDNA RODINA (aktivita s hudebním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme sluchové vnímání, hudební a rytmické cítění, procvičujeme mluvidla)

3. JAK SE VOLÁ NA BABIČKU (pohybová aktivita se slovním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme pozornost, hbitost, obratnost)

4. TÁTA MÁ MAMINKU, MAMINKA MÁ ZASE TÁTU (aktivita s hudebním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme vzájemnou sounáležitost, kontakt mezi dětmi)

5. NETVAŘTE SE KYSELE (aktivita s hudebním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme rytmické a hudební vnímání, pozornost, sluchové vnímání)

6. MY V DOMEČKU BYDLÍME (aktivita s hudebním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme pozornost, hbitost, obratnost)

7. POŠLI PUSU (aktivita se slovním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme pozornost, emoční inteligenci, kontakt mezi dětmi)

8. PAN OPIČKA (aktivita s hudebním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme sluchové vnímání, myšlení, procvičujeme přechylování jmen)

9. CO DĚLÁ TÁTA (veselá písnička + další náměty na řízenou činnost, procvičujeme sluchové vnímání, gymnastiku mluvidel, rytmické a hudební cítění)

10. KDYŽ PŘILETÍ ČÁP (něžná písnička o tom, jak je s dětmi krásně na světě...) 

Další produkty od autora Jana Peregrinová

61166
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
E- book Na co si dnes zahrajeme- poznáváme povolání, obsahuje náměty na originální, autorské, výchovně- vzdělávací
175.00 Kč
98259
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Pdf soubor obsahuje autorské hry a aktivity se ZIMNÍ TEMATIKOU. Zaměřujeme se na manipulaci s MÍČEM, který proměníme v
125.00 Kč
61472
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
T ematický e-book obsahuje náměty na ŘÍZENÉ aktivity s dětmi v zimním období, které jsou propojeny s autorskými
175.00 Kč
98242
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
KDO TO KLAPE NA KOMÍNĚ - téma ČÁPI a JARO, obsahuje autorské náměty na vzdělávací aktivity propojené s řečovým/ hudebním
145.00 Kč
MOJE RODINA- aktivity spojené se slovním/hudebním doprovodem MOJE RODINA- aktivity spojené se slovním/hudebním doprovodem
Tematický blok- MOJE RODINA- téma RODINA, DOMOV, poskytuje AUTORSKÉ náměty na různorodé aktivity, spojené se SLOVNÍM/HUDEBNÍM doprovodem. Tematické aktivity, které zařazujeme při ŘÍZENÝCH činnostech a RANNÍCH volných hrách. Opora při sestavování týdenní TEMATICKÉ přípravy.  náměty na ŘÍZENÉ ČINNOSTI, RANNÍ volné hry+ omalovánky+ dovednosti, které danými aktivitami rozvíjíme E-book nabízí aktivity, které děti všestranně rozvíjí. Posilujeme povědomí o společenství zvaném RODINA. Prostřednictvím zábavných aktivit se dozvídáme o tom, jakou funkci má rodina, procvičujeme jména jednotlivých členů rodiny, známe své JMÉNO a PŘÍJMENÍ. Zpíváme si o RODINĚ- poznáváme mámu, tátu, babičku, dědu, sourozence. Povídáme si v komunitním kruhu, rozvíjíme další poznatky o rodině. Chápeme, že každá rodina je jiná, žije odlišným způsobem života- učíme se respektu. Každý člen rodiny je důležitý, každý člen rodiny by měl být šťastný a spokojený-co pro to děláme? Jak trávíme společný čas? Aktivitami rozvíjíme emoční inteligenci, vzájemnou sounáležitost, ohleduplnost, respekt k druhému.  celkový počet stran: 29 zdroj obrázků: www.pixabay.com, www.freepik.com AUTORSKÁ TVORBA. DALŠÍ KOPÍROVÁNÍ A ŠÍŘENÍ POUZE SE SOUHLASEM AUTORA.    obsah:  1. KDO TU BYDLÍ? (aktivita s hudebním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme myšlení, pozornost, získáváme povědomí o společenství zvaném rodina) 2. JEDNA RODINA (aktivita s hudebním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme sluchové vnímání, hudební a rytmické cítění, procvičujeme mluvidla) 3. JAK SE VOLÁ NA BABIČKU (pohybová aktivita se slovním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme pozornost, hbitost, obratnost) 4. TÁTA MÁ MAMINKU, MAMINKA MÁ ZASE TÁTU (aktivita s hudebním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme vzájemnou sounáležitost, kontakt mezi dětmi) 5. NETVAŘTE SE KYSELE (aktivita s hudebním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme rytmické a hudební vnímání, pozornost, sluchové vnímání) 6. MY V DOMEČKU BYDLÍME (aktivita s hudebním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme pozornost, hbitost, obratnost) 7. POŠLI PUSU (aktivita se slovním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme pozornost, emoční inteligenci, kontakt mezi dětmi) 8. PAN OPIČKA (aktivita s hudebním doprovodem + další náměty na řízenou činnost, rozvíjíme sluchové vnímání, myšlení, procvičujeme přechylování jmen) 9. CO DĚLÁ TÁTA (veselá písnička + další náměty na řízenou činnost, procvičujeme sluchové vnímání, gymnastiku mluvidel, rytmické a hudební cítění) 10. KDYŽ PŘILETÍ ČÁP (něžná písnička o tom, jak je s dětmi krásně na světě...) 
UUCZ-246231
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Den matek, Den otců>Jaro>Rodina
175.00