POVOLÁNÍ - 5 různých aktivit

Předmět:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
11
Velikost: 14.95 MB
Nahráno: 4. 9. 2022
Upraveno: 4. 9. 2022
Cena:
80 Kč vč. DPH

 

Balíček obsahuje tyto aktivity:

POVOLÁNÍ - STÍNY: Děti přiřazují ke každému povolání jeho stín. Učí se tak názvy jednotlivých povolání, trénují zrakové vnímání a jemnou motoriku. 

KDO S ČÍM PRACUJE: Přiřazovací aktivita pro předškoláky i šikovné mladší děti. K jednotlivým povoláním se připevňují pomocí suchého zipu nástroje, pomůcky nebo potřeby, se kterými dané postavy vykonávají svá povolání.

KARTY - POVOLÁNÍ: Sada obsahuje 12 karet. Každá karta obsahuje obrázek a název povolání. Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout. Přiřazuje se pak ke správnému obrázku. Po vytištění dvou sad tyto karty lze využít i jako třísložkové /karta s obrázkem, karta s textem a karta s textem i obrázkem, která se používá jako kontrolní/. Děti tak mohou pracovat samostatně s případnou chybou – bez zásahu rodiče nebo učitele.

HÁDEJ KDO JSEM - POVOLÁNÍ: Děti na základě nápověd (karet s popisem) hádají o jaké povolání se jedná. Přiřazují k nim obrázky. Díky jednotlivým popisům se děti učí základní informace o různých povoláních. Sada obsahuje 11 karet s obrázky zvířat a 11 karet s popisy.

ČERNÝ PETR - POVOLÁNÍ: Klasická hra Černý Petr v našem podání. Děti hledají dvojice stejného povolání. Kartu Černého Petra znázorňuje kominík. Součástí jsou i pravidla. Hru můžete využít i pro menší děti jako přiřazovací kartičky, kdy budou vybírat správné dvojice.

Další produkty od autora SKAVERKA (Zdenka Verešová)

8671
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Sada obsahuje 11 OBOUSTRANNÝCH karet s barevnými pastelkami. Z druhé strany kartiček je na jedné polovině obrázek v dané
42.00 Kč
124607
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Děti se učí pojmenovávat a přiřazovat mláďata k dospělým jedincům.
25.00 Kč
17739
Český jazyk
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Děti skládají slova podle předloh. Jako nápověda slouží slovo pod obrázkem. Jako složitější verzi můžete slova pod
33.00 Kč
278674
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Děti přiřazují na barevné plochy vajíček předměty shodné barvy. Učí se při tom barvy, procvičují zrakové vnímání a
25.00 Kč
POVOLÁNÍ - 5 různých aktivit POVOLÁNÍ - 5 různých aktivit
  Balíček obsahuje tyto aktivity: POVOLÁNÍ - STÍNY: Děti přiřazují ke každému povolání jeho stín. Učí se tak názvy jednotlivých povolání, trénují zrakové vnímání a jemnou motoriku.  KDO S ČÍM PRACUJE: Přiřazovací aktivita pro předškoláky i šikovné mladší děti. K jednotlivým povoláním se připevňují pomocí suchého zipu nástroje, pomůcky nebo potřeby, se kterými dané postavy vykonávají svá povolání. KARTY - POVOLÁNÍ: Sada obsahuje 12 karet. Každá karta obsahuje obrázek a název povolání. Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout. Přiřazuje se pak ke správnému obrázku. Po vytištění dvou sad tyto karty lze využít i jako třísložkové /karta s obrázkem, karta s textem a karta s textem i obrázkem, která se používá jako kontrolní/. Děti tak mohou pracovat samostatně s případnou chybou – bez zásahu rodiče nebo učitele. HÁDEJ KDO JSEM - POVOLÁNÍ: Děti na základě nápověd (karet s popisem) hádají o jaké povolání se jedná. Přiřazují k nim obrázky. Díky jednotlivým popisům se děti učí základní informace o různých povoláních. Sada obsahuje 11 karet s obrázky zvířat a 11 karet s popisy. ČERNÝ PETR - POVOLÁNÍ: Klasická hra Černý Petr v našem podání. Děti hledají dvojice stejného povolání. Kartu Černého Petra znázorňuje kominík. Součástí jsou i pravidla. Hru můžete využít i pro menší děti jako přiřazovací kartičky, kdy budou vybírat správné dvojice.
UUCZ-174202
Prvouka>Didaktické hry>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>Povolání
80.00