POVOLÁNÍ - 5 různých aktivit

Předmět:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
11
Velikost: 14.95 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 9. 2022
Sdílet:

 

Balíček obsahuje tyto aktivity:

POVOLÁNÍ - STÍNY: Děti přiřazují ke každému povolání jeho stín. Učí se tak názvy jednotlivých povolání, trénují zrakové vnímání a jemnou motoriku. 

KDO S ČÍM PRACUJE: Přiřazovací aktivita pro předškoláky i šikovné mladší děti. K jednotlivým povoláním se připevňují pomocí suchého zipu nástroje, pomůcky nebo potřeby, se kterými dané postavy vykonávají svá povolání.

KARTY - POVOLÁNÍ: Sada obsahuje 12 karet. Každá karta obsahuje obrázek a název povolání. Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout. Přiřazuje se pak ke správnému obrázku. Po vytištění dvou sad tyto karty lze využít i jako třísložkové /karta s obrázkem, karta s textem a karta s textem i obrázkem, která se používá jako kontrolní/. Děti tak mohou pracovat samostatně s případnou chybou – bez zásahu rodiče nebo učitele.

HÁDEJ KDO JSEM - POVOLÁNÍ: Děti na základě nápověd (karet s popisem) hádají o jaké povolání se jedná. Přiřazují k nim obrázky. Díky jednotlivým popisům se děti učí základní informace o různých povoláních. Sada obsahuje 11 karet s obrázky zvířat a 11 karet s popisy.

ČERNÝ PETR - POVOLÁNÍ: Klasická hra Černý Petr v našem podání. Děti hledají dvojice stejného povolání. Kartu Černého Petra znázorňuje kominík. Součástí jsou i pravidla. Hru můžete využít i pro menší děti jako přiřazovací kartičky, kdy budou vybírat správné dvojice.

Další produkty od autora SKAVERKA (Zdenka Verešová)

20072
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Děti se učí písmena. Přiřazuje se k sobě obrázek s malým a velkým písmenem abecedy.
44.00 Kč
14668
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Děti přiřazují na barevné plochy kolečka předměty shodné barvy. Připevňují se k podkladu suchým zipem.
25.00 Kč
24412
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Sada životních cyklů obsahuje 13 kusů koleček: fazole, mák, dýně, jablko, motýl, slepice, žába, pavouk, mravenec
135.00 Kč
20073
Biologie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Děti na podklad přiřazují postavičky dle životního vývoje člověka.
25.00 Kč
POVOLÁNÍ - 5 různých aktivit POVOLÁNÍ - 5 různých aktivit
  Balíček obsahuje tyto aktivity: POVOLÁNÍ - STÍNY: Děti přiřazují ke každému povolání jeho stín. Učí se tak názvy jednotlivých povolání, trénují zrakové vnímání a jemnou motoriku.  KDO S ČÍM PRACUJE: Přiřazovací aktivita pro předškoláky i šikovné mladší děti. K jednotlivým povoláním se připevňují pomocí suchého zipu nástroje, pomůcky nebo potřeby, se kterými dané postavy vykonávají svá povolání. KARTY - POVOLÁNÍ: Sada obsahuje 12 karet. Každá karta obsahuje obrázek a název povolání. Text na kartě pod obrázkem je možné odstřihnout. Přiřazuje se pak ke správnému obrázku. Po vytištění dvou sad tyto karty lze využít i jako třísložkové /karta s obrázkem, karta s textem a karta s textem i obrázkem, která se používá jako kontrolní/. Děti tak mohou pracovat samostatně s případnou chybou – bez zásahu rodiče nebo učitele. HÁDEJ KDO JSEM - POVOLÁNÍ: Děti na základě nápověd (karet s popisem) hádají o jaké povolání se jedná. Přiřazují k nim obrázky. Díky jednotlivým popisům se děti učí základní informace o různých povoláních. Sada obsahuje 11 karet s obrázky zvířat a 11 karet s popisy. ČERNÝ PETR - POVOLÁNÍ: Klasická hra Černý Petr v našem podání. Děti hledají dvojice stejného povolání. Kartu Černého Petra znázorňuje kominík. Součástí jsou i pravidla. Hru můžete využít i pro menší děti jako přiřazovací kartičky, kdy budou vybírat správné dvojice.
UUCZ-174202
Prvouka>Didaktické hry>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>Povolání
80.00