Smysly člověka - Puzzle 1.ročník

Předmět:
Počet stran:
3
Velikost: 8.52 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Soňa Jaššová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 10. 2022
Sdílet:

Smysly člověka PUZZLE - 1.ročník

Didaktická hra Puzzle je vhodná k opakování Lidské telo - Smysly člověka. Puzzle obsahuje 3 x A4 - dohromady 5x Puzzle, každé puzzle je zaměřeno na daný smysl. Žáci pracují ve skupinách, úkolem žáků je poskládat 5 Puzzle – 5 Smyslů, přičemž si zopakují učivo. Puzzle je vhodné také na nástěnku.

Další produkty od autora Soňa Jaššová

188089
Matematika
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
MATEMATIKA - 3. ročník / 4.ročník (opakování násobilky na začátku šk. roku) Didaktická aktivita - Člověče násobení a
40.00 Kč
220601
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Vánoce - Já mám, kdo má. Aktivitka vhodná na jakýkoli předmět, žákům navodí vánoční atmosféru. Po aktivitce si může paní
30.00 Kč
188090
Matematika
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Didaktická hra Hadíky - Výborná aktivita do dvojic/skupin k upevnění a opakování učiva. Ke hře je nutná kostka + panáčky
40.00 Kč
218103
Matematika
1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Kolíčkování
Kolíčkování je výborná aktivita vhodná pro nácvik a upevnění sčítání a odčítání do 20 bez přechodu přes základ 10. Žáci
30.00 Kč
Smysly člověka - Puzzle 1.ročník Smysly člověka - Puzzle 1.ročník
Smysly člověka PUZZLE - 1.ročník Didaktická hra Puzzle je vhodná k opakování Lidské telo - Smysly člověka. Puzzle obsahuje 3 x A4 - dohromady 5x Puzzle, každé puzzle je zaměřeno na daný smysl. Žáci pracují ve skupinách, úkolem žáků je poskládat 5 Puzzle – 5 Smyslů, přičemž si zopakují učivo. Puzzle je vhodné také na nástěnku.
UUCZ-196068
Prvouka>Didaktické hry>Skládačky>MŠ>1.>ZŠ – 1. STUPEŇ>🫁 Lidské tělo
40.00