Vesmírná stezka – Cesta po Sluneční soustavě, PDF

Počet stran:
22
Velikost: 3.18 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Karolína Vorbová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 7. 2025
Sdílet:

Vydejte se na vesmírnou výpravu po Sluneční soustavě. Cestou bude vás provázet mimozemšťánek Lumi, kterému děti pomohou najít jeho ztraceného brášku. Děti postupně projdou celou Sluneční soustavou, dozví se zajímavosti o jednotlivých planetách a budou plnit různorodé úkoly. Stezka je vhodná pro věkovou kategorii cca 4-7 let.

Úkoly jsou všechny vhodné na splnění venku a není k nim zapotřebí složité přípravy. Vhodná je pouze tužka a papír k zapisování nápověd pro závěrečný úkol (lze nahradit například zapsáním do mobilního telefonu). Hodit se může i světlo k prosvícení planety Merkur (lze použít například světýlko v telefonu, také stačí planetu přidržet proti světlu). Stezku můžete snadno využít v interiéru i exteriéru.

 

Další produkty od autora Karolína Vorbová

605392
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Skládačky
Aktivity na suchý zip na téma zvířata z celého světa ve formě PDF. Poznejte společně zvířátka z lesa, z africké savany
79.00 Kč
904773
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Aktivity na téma jahody jsou jako dělané na jarní a letní období. Zábavnou formou pomáhají dětem rozvíjet jemnou
49.00 Kč
609262
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Omalovánky
Dětmi oblíbené vybarvování podle čísel s africkými zvířaty. Vybarvováním políček se dětem postupně odkrývá celý obrázek
25.00 Kč
987363
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Ostatní
Procvičte si s dětmi barvičky. Úkolem je přiřadit vystřižené obrázky ke správným barevným nápisům. Nápisy jsou k
43.00 Kč
Vesmírná stezka – Cesta po Sluneční soustavě, PDF Vesmírná stezka – Cesta po Sluneční soustavě, PDF
Vydejte se na vesmírnou výpravu po Sluneční soustavě. Cestou bude vás provázet mimozemšťánek Lumi, kterému děti pomohou najít jeho ztraceného brášku. Děti postupně projdou celou Sluneční soustavou, dozví se zajímavosti o jednotlivých planetách a budou plnit různorodé úkoly. Stezka je vhodná pro věkovou kategorii cca 4-7 let.Úkoly jsou všechny vhodné na splnění venku a není k nim zapotřebí složité přípravy. Vhodná je pouze tužka a papír k zapisování nápověd pro závěrečný úkol (lze nahradit například zapsáním do mobilního telefonu). Hodit se může i světlo k prosvícení planety Merkur (lze použít například světýlko v telefonu, také stačí planetu přidržet proti světlu). Stezku můžete snadno využít v interiéru i exteriéru. 
UUCZ-912879
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>🚀 Vesmír
99.00