ZVÍŘATA - PŘIŘAZOVÁNÍ /barvy, stopy, jídlo, užitek, obydlí/

Předmět:
Prvouka
Ročník:
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Kategorie:
Didaktické hry, Ostatní
Téma:
Živočichové
Počet stran:
10
Velikost: 9.02 MB
Nahráno: 14. 09. 2021
Cena:
69 Kč vč. DPH

 

Sada se zvířátky obsahuje tyto témata:

 

  • Jednoduchá aktivita, ve které děti přiřazují BARVY k stejně barevným zvířátkům. 

 

  • Kam si v noci lehne kočička? Kdo spí v boudě? V čem máme doma rybičky? To vše a mnohé další si procvičíte s aktivitou KDO KDE BYDLÍ. Děti si procvičí souvislosti i slovní zásobu.

 

  • Víte jakou stopu má žába, liška nebo ježek? Děti přiřazují STOPY.

 

  • Čím se živí žába? A kdo pro změnu jí žáby? Jaké zvíře má rádo oříšky? To vše si můžete procvičit s aktivitou na téma CO KDO JÍ. 

 

  • Kdo nám dává mléko? Odkud bereme klubíčka vlny? Procvičte si s dětmi zvířátka i důvody proč je chováme a jaký z nich máme UŽITEK. 

 

Díky připevňování dílků na suchý zip, slouží aktivity i k procvičení motoriky. 

ZVÍŘATA - PŘIŘAZOVÁNÍ /barvy, stopy, jídlo, užitek, obydlí/ ZVÍŘATA - PŘIŘAZOVÁNÍ  /barvy, stopy, jídlo, užitek, obydlí/
  Sada se zvířátky obsahuje tyto témata:   Jednoduchá aktivita, ve které děti přiřazují BARVY k stejně barevným zvířátkům.    Kam si v noci lehne kočička? Kdo spí v boudě? V čem máme doma rybičky? To vše a mnohé další si procvičíte s aktivitou KDO KDE BYDLÍ. Děti si procvičí souvislosti i slovní zásobu.   Víte jakou stopu má žába, liška nebo ježek? Děti přiřazují STOPY.   Čím se živí žába? A kdo pro změnu jí žáby? Jaké zvíře má rádo oříšky? To vše si můžete procvičit s aktivitou na téma CO KDO JÍ.    Kdo nám dává mléko? Odkud bereme klubíčka vlny? Procvičte si s dětmi zvířátka i důvody proč je chováme a jaký z nich máme UŽITEK.    Díky připevňování dílků na suchý zip, slouží aktivity i k procvičení motoriky. 
62963
Prvouka>Didaktické hry>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>Speciální pedagogika>Živočichové
69.00