Lapbook Česká republika

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
31
Velikost: 10.11 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 6. 2022
Cena:
130 Kč vč. DPH
Sdílet:

Z důvodu přestěhování do zahraničí již nejsme schopni zasílat vyrobené lapbooky. Vyrobili jsme proto elektronickou verzi, kterou si můžete zakoupit v pdf. a vyrobit sami s dítětem nebo s celou třídou.

Lapbook je vlastně takový interaktivní pracovní sešit, který si tvoří děti samy za pomoci/vedení dospělého.

Většinou je v jedné složce obsaženo jedno téma dle zájmu či probírané látky. Lapbook můžete tvořit jednorázově nebo jej průběžně doplňovat o další a další materiály, podle toho jak téma rozvíjíte.

Základ lapbooku tvoří papírová složka se třema klopama. Na ni a do ní se vlepují informace, kapsy na různé materiály, obrázky apod. Lapbook je možno doplnit dalšími informacemi do volných míst nebo vlepením dalších lístečků, "harmonik", obálek apod.

Náš první přírůstek je LAPBOOK ČESKÁ REPUBLIKA.

Obsahuje jak barevnou tak černobílou verzi, kvůli jednoduššímu "množení" + pexeso, karty měst + fotonávod na kompletaci a doporučení. Např. doporučení na nákup modré složky, kterou dítě odmítlo a vybralo si žlutou :)

Další produkty od autora Crazy Owl Studio

12563
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
Skládačka na poznávání barev pro nejmenší i starší. Nejmenší šikulové budou v této hře poznávat barvy a přiřazovat je na
45.00 Kč
12566
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Kartičky vhodné k výzdobě třídy a rozšiřování slovní zásoby v českém a anglickém jazyce. Větší velikost, aby se daly dát
65.00 Kč
11212
Prvouka
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Postřehová hra, kdy úkolem hráčů je co nejrychleji najít společný symbol a pojmenovat ho 31 kartiček s motivem PODZIM vč
45.00 Kč
332347
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Diář učitelský
Učitelský diář pro rok 2023/2024 pro učitele MŠ Učitelský diář obsahuje celkem 78 stran, které si můžete libovolně
90.00 Kč
Lapbook Česká republika Lapbook Česká republika
Z důvodu přestěhování do zahraničí již nejsme schopni zasílat vyrobené lapbooky. Vyrobili jsme proto elektronickou verzi, kterou si můžete zakoupit v pdf. a vyrobit sami s dítětem nebo s celou třídou. Lapbook je vlastně takový interaktivní pracovní sešit, který si tvoří děti samy za pomoci/vedení dospělého. Většinou je v jedné složce obsaženo jedno téma dle zájmu či probírané látky. Lapbook můžete tvořit jednorázově nebo jej průběžně doplňovat o další a další materiály, podle toho jak téma rozvíjíte. Základ lapbooku tvoří papírová složka se třema klopama. Na ni a do ní se vlepují informace, kapsy na různé materiály, obrázky apod. Lapbook je možno doplnit dalšími informacemi do volných míst nebo vlepením dalších lístečků, "harmonik", obálek apod. Náš první přírůstek je LAPBOOK ČESKÁ REPUBLIKA. Obsahuje jak barevnou tak černobílou verzi, kvůli jednoduššímu "množení" + pexeso, karty měst + fotonávod na kompletaci a doporučení. Např. doporučení na nákup modré složky, kterou dítě odmítlo a vybralo si žlutou :)
UUCZ-1548
Vlastivěda>Projekty>ZŠ – 1. STUPEŇ
130.00