Lapbook Česká republika

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
31
Velikost: 10.11 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 6. 2022
Sdílet:

Z důvodu přestěhování do zahraničí již nejsme schopni zasílat vyrobené lapbooky. Vyrobili jsme proto elektronickou verzi, kterou si můžete zakoupit v pdf. a vyrobit sami s dítětem nebo s celou třídou.

Lapbook je vlastně takový interaktivní pracovní sešit, který si tvoří děti samy za pomoci/vedení dospělého.

Většinou je v jedné složce obsaženo jedno téma dle zájmu či probírané látky. Lapbook můžete tvořit jednorázově nebo jej průběžně doplňovat o další a další materiály, podle toho jak téma rozvíjíte.

Základ lapbooku tvoří papírová složka se třema klopama. Na ni a do ní se vlepují informace, kapsy na různé materiály, obrázky apod. Lapbook je možno doplnit dalšími informacemi do volných míst nebo vlepením dalších lístečků, "harmonik", obálek apod.

Náš první přírůstek je LAPBOOK ČESKÁ REPUBLIKA.

Obsahuje jak barevnou tak černobílou verzi, kvůli jednoduššímu "množení" + pexeso, karty měst + fotonávod na kompletaci a doporučení. Např. doporučení na nákup modré složky, kterou dítě odmítlo a vybralo si žlutou :)

Další produkty od autora Crazy Owl Studio

3109
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Kartičky vhodné k výzdobě třídy a rozšiřování slovní zásoby v českém a anglickém jazyce. Větší velikost, aby se daly dát
65.00 Kč
3594
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Učitelský diář pro rok 2020/2021 pro učitele MŠ Učitelský diář obsahuje celkem 54 stran, které si můžete libovolně
85.00 Kč
50600
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Pomůcka k poznávání digitálního času k tématu KOŤATA Jednotlivá kolečka s digitálním časem k dekoraci hodin ve dvou
30.00 Kč
7921
Vlastivěda
5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přehled učiva
HISTORIE ČESKÝCH ZEMÍ 2 Přehledné plakátky velikosti A4 obsahující novověkou historii – Habsburky, 1. světovou válku
55.00 Kč
Lapbook Česká republika Lapbook Česká republika
Z důvodu přestěhování do zahraničí již nejsme schopni zasílat vyrobené lapbooky. Vyrobili jsme proto elektronickou verzi, kterou si můžete zakoupit v pdf. a vyrobit sami s dítětem nebo s celou třídou. Lapbook je vlastně takový interaktivní pracovní sešit, který si tvoří děti samy za pomoci/vedení dospělého. Většinou je v jedné složce obsaženo jedno téma dle zájmu či probírané látky. Lapbook můžete tvořit jednorázově nebo jej průběžně doplňovat o další a další materiály, podle toho jak téma rozvíjíte. Základ lapbooku tvoří papírová složka se třema klopama. Na ni a do ní se vlepují informace, kapsy na různé materiály, obrázky apod. Lapbook je možno doplnit dalšími informacemi do volných míst nebo vlepením dalších lístečků, "harmonik", obálek apod. Náš první přírůstek je LAPBOOK ČESKÁ REPUBLIKA. Obsahuje jak barevnou tak černobílou verzi, kvůli jednoduššímu "množení" + pexeso, karty měst + fotonávod na kompletaci a doporučení. Např. doporučení na nákup modré složky, kterou dítě odmítlo a vybralo si žlutou :)
UUCZ-1548
Vlastivěda>Projekty>ZŠ – 1. STUPEŇ
130.00