PLAKÁT MAPA ZVÍŘATA SVĚTA A3

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
2
Velikost: 12.42 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 9. 2023
Cena:
65 Kč vč. DPH
Sdílet:

  MAPA ZVÍŘATA SVĚTA  

Objevte faunu naší planety na jednom místě!

Hledáte fascinující a vzrušující způsob, jak prozkoumat bohatství naší planety? Naše mapa je pro vás a vaše děti ideálním průvodcem a zároveň vkusnou dekorací do dětského pokoje. Neobsahuje samozřejmě všechna zvířata, ale pouze druhy typické pro danou oblast, např. žirafa v Africe.

Zvířecí království v jedné mapě:

  • Zeměpisné Rozmanitosti: Tato mapa vás zavede do různých koutů světa, kde objevíte úžasnou rozmanitost fauny i flory, od zvířat obývající pouště a lesnaté oblastí  až po ledové pláně Arktidy – vše na jediném místě!

  • Detailní Ilustrace: Každý kontinent je zobrazen s úchvatnými ilustracemi zvířat a doplněn o typické prostředí dané oblasti. Naše mapa vám umožní blíže se seznámit s různými druhy, od vzácných až po běžné.

Skvělý Dárek Pro Každého:

  • Originální Dárek: Naše mapa zvířat světa je nejen informativní, ale také estetickým dekorativním prvkem. Je ideálním dárkem pro malé milovníky přírody, cestovatele a všechny, kteří touží po objevování světa.

  • Vysoká Kvalita: Vytisknout ji můžete i na větší formáty než je jen A3, stejně jako ji lze vytisknout i jen na A4

Objevte krásu a rozmanitost naší planety s naší "Mapou světa zvířat"! Každý pohled na ni vám připomene, jak úžasný a pestrý je svět kolem nás.

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

1005
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Popis 60 kartiček protikladů, které lze použít jak na hraní pexesa, tak i na aktivitu, kdy se k sobě přiřazují správné
35.00 Kč
45578
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Postřehovka Kouzelnický svět Je založená na principu cvičení rychlého postřehu a zabaví i dospělé. Je to hra vhodná i
57.00 Kč
178037
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Kolíčkování
9 karet se stíny. Karty jsou vhodné pro techniku kolíčkování. Pokud vytisknete oboustranně, na zadní straně bude mít
0.00 Kč
149721
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Bingo
Bingo! LÉTO Společenská hra - jeden hráč losuje kartičky s obrázky a ostatní hráči si ve své tabulce zaškrtávají, pokud
49.00 Kč
PLAKÁT MAPA ZVÍŘATA SVĚTA A3 PLAKÁT MAPA ZVÍŘATA SVĚTA A3
  MAPA ZVÍŘATA SVĚTA   Objevte faunu naší planety na jednom místě! Hledáte fascinující a vzrušující způsob, jak prozkoumat bohatství naší planety? Naše mapa je pro vás a vaše děti ideálním průvodcem a zároveň vkusnou dekorací do dětského pokoje. Neobsahuje samozřejmě všechna zvířata, ale pouze druhy typické pro danou oblast, např. žirafa v Africe. Zvířecí království v jedné mapě: Zeměpisné Rozmanitosti: Tato mapa vás zavede do různých koutů světa, kde objevíte úžasnou rozmanitost fauny i flory, od zvířat obývající pouště a lesnaté oblastí  až po ledové pláně Arktidy – vše na jediném místě! Detailní Ilustrace: Každý kontinent je zobrazen s úchvatnými ilustracemi zvířat a doplněn o typické prostředí dané oblasti. Naše mapa vám umožní blíže se seznámit s různými druhy, od vzácných až po běžné. Skvělý Dárek Pro Každého: Originální Dárek: Naše mapa zvířat světa je nejen informativní, ale také estetickým dekorativním prvkem. Je ideálním dárkem pro malé milovníky přírody, cestovatele a všechny, kteří touží po objevování světa. Vysoká Kvalita: Vytisknout ji můžete i na větší formáty než je jen A3, stejně jako ji lze vytisknout i jen na A4 Objevte krásu a rozmanitost naší planety s naší "Mapou světa zvířat"! Každý pohled na ni vám připomene, jak úžasný a pestrý je svět kolem nás.
UUCZ-366441
Vlastivěda>Zeměpis>Výzdoba třídy>ZŠ – 1. STUPEŇ>Živočichové>Savci
65.00