PLAKÁT MAPA ZVÍŘATA SVĚTA A3

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
2
Velikost: 12.42 MB
Typ souboru: PDF
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 1. 2024
Sdílet:

  MAPA ZVÍŘATA SVĚTA  

Objevte faunu naší planety na jednom místě!

Hledáte fascinující a vzrušující způsob, jak prozkoumat bohatství naší planety? Naše mapa je pro vás a vaše děti ideálním průvodcem a zároveň vkusnou dekorací do dětského pokoje. Neobsahuje samozřejmě všechna zvířata, ale pouze druhy typické pro danou oblast, např. žirafa v Africe.

Zvířecí království v jedné mapě:

  • Zeměpisné rozmanitosti: Tato mapa vás zavede do různých koutů světa, kde objevíte úžasnou rozmanitost fauny i flory, od zvířat obývající pouště a lesnaté oblastí  až po ledové pláně Arktidy – vše na jediném místě!

  • Detailní ilustrace: Každý kontinent je zobrazen s úchvatnými ilustracemi zvířat a doplněn o typické prostředí dané oblasti. Naše mapa vám umožní blíže se seznámit s různými druhy, od vzácných až po běžné.

Skvělý dárek pro každého:

  • Originální dárek: Naše mapa zvířat světa je nejen informativní, ale také estetickým dekorativním prvkem. Je ideálním dárkem pro malé milovníky přírody, cestovatele a všechny, kteří touží po objevování světa.

  • Vysoká kvalita: Vytisknout ji můžete i na větší formáty než je jen A3, stejně jako ji lze vytisknout i jen na A4

Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ i ZŠ  a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů pro pedagogicko-didaktický proces.

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

3787
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
OBSAH MATERIÁLU: 24 listů A4 omalovánek na téma dinosauři (černobílé) - slouží pro vymalování dle vlastní fantazie
30.00 Kč
81096
Český jazyk
1., 2.
Skládačky
Sada pro školáčky a částečně i pro předškoláčky, využívající hraní si hlavně se slovy a písmeny. Součástí je 36 obrázků
90.00 Kč
235928
Přírodověda
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
PTÁCI NA KRMÍTKU Stezka Ptáci na krmítku je naučná stezka, která si klade za cíl podpořit povědomí o ptačích druzích a
110.00 Kč
51580
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Zimní multipostřehovka je hra založená na principu cvičení rychlého postřehu. Hra má 2 varianty, buď je možno hrát ve
50.00 Kč
PLAKÁT MAPA ZVÍŘATA SVĚTA A3 PLAKÁT MAPA ZVÍŘATA SVĚTA A3
  MAPA ZVÍŘATA SVĚTA   Objevte faunu naší planety na jednom místě! Hledáte fascinující a vzrušující způsob, jak prozkoumat bohatství naší planety? Naše mapa je pro vás a vaše děti ideálním průvodcem a zároveň vkusnou dekorací do dětského pokoje. Neobsahuje samozřejmě všechna zvířata, ale pouze druhy typické pro danou oblast, např. žirafa v Africe. Zvířecí království v jedné mapě: Zeměpisné rozmanitosti: Tato mapa vás zavede do různých koutů světa, kde objevíte úžasnou rozmanitost fauny i flory, od zvířat obývající pouště a lesnaté oblastí  až po ledové pláně Arktidy – vše na jediném místě! Detailní ilustrace: Každý kontinent je zobrazen s úchvatnými ilustracemi zvířat a doplněn o typické prostředí dané oblasti. Naše mapa vám umožní blíže se seznámit s různými druhy, od vzácných až po běžné. Skvělý dárek pro každého: Originální dárek: Naše mapa zvířat světa je nejen informativní, ale také estetickým dekorativním prvkem. Je ideálním dárkem pro malé milovníky přírody, cestovatele a všechny, kteří touží po objevování světa. Vysoká kvalita: Vytisknout ji můžete i na větší formáty než je jen A3, stejně jako ji lze vytisknout i jen na A4 Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ i ZŠ  a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích záměrů a dosahování vzdělávacích cílů pro pedagogicko-didaktický proces.
UUCZ-366441
Vlastivěda>Zeměpis>Výzdoba třídy>ZŠ – 1. STUPEŇ>Živočichové>Savci
65.00