Pravěk - AZ kvíz

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
37
Velikost: 5.82 MB
Typ souboru: ppsx
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 8. 2023
Sdílet:

Otázky jsou zaměřené na  učivo o pravěku. Časově končí příchodem Keltů na naše území. Nechybí ani otázky směřované na dělení dějin, časovou osu, počátek letopočtu apod.

Hru hrajeme stejně jako ve známém televizním pořadu. Soutěží dva týmy nebo jednotlivci ve snaze propojit tři strany. Nebo můžeme žáky rozdělit na tři skupiny a soutěžíme, kdo bude mít správně více políček.  Hra obsahuje 28 otázek a 7 náhradních otázek, na které žáci odpovídají pouze ANO/NE.

Postupně si volí pole s číslem a odpovídají na otázku (je nutné se trefit přímo na číslo). Po kliknutí myší najede správná odpověď.

 Zpět na hlavní stranu se vracíme po kliknutí na kytičku. Podle odpovědí zabarvíme zodpovězené políčko – jeden klik červená, dva kliky modrá, tři kliky šedá.  Červené/modré/šedé označení zodpovězeného políčka se udělá tak, že se klikne na příslušné políčko nad nebo pod číslici.

Další produkty od autora Mirka Tomková

331101
Matematika
2., 3.
Didaktické hry
Materiál obsahuje kartičky s násobky čísel 1 - 10. Tyto kartičky můžete využít při vyvozování malé násobilky, dělení se
27.00 Kč
96437
Český jazyk
1.
Didaktické hry
Soubor obsahuje 20 párů rukavic. Na každém páru je napsáno 8 slov k přepisu. Slova mohou děti přepisovat na přiložený
28.00 Kč
49041
Český jazyk - čtení
1.
Didaktické hry
Soubor slouží k nácviku postřehování slabik hravou formou. Obsahuje slabiky MA, MÁ, ME, MÉ, MO, MÓ, SA, SÁ, SE, SÉ, SO
38.00 Kč
42031
Matematika
1., 2.
Pracovní listy
Soubor obsahuje 27 slovních úloh (+- do 20 s přechodem přes desítku) ve dvou provedeních. A - pracovní listy (obsahují
45.00 Kč
Pravěk - AZ kvíz Pravěk - AZ kvíz
Otázky jsou zaměřené na  učivo o pravěku. Časově končí příchodem Keltů na naše území. Nechybí ani otázky směřované na dělení dějin, časovou osu, počátek letopočtu apod. Hru hrajeme stejně jako ve známém televizním pořadu. Soutěží dva týmy nebo jednotlivci ve snaze propojit tři strany. Nebo můžeme žáky rozdělit na tři skupiny a soutěžíme, kdo bude mít správně více políček.  Hra obsahuje 28 otázek a 7 náhradních otázek, na které žáci odpovídají pouze ANO/NE. Postupně si volí pole s číslem a odpovídají na otázku (je nutné se trefit přímo na číslo). Po kliknutí myší najede správná odpověď.  Zpět na hlavní stranu se vracíme po kliknutí na kytičku. Podle odpovědí zabarvíme zodpovězené políčko – jeden klik červená, dva kliky modrá, tři kliky šedá.  Červené/modré/šedé označení zodpovězeného políčka se udělá tak, že se klikne na příslušné políčko nad nebo pod číslici.
UUCZ-339171
Vlastivěda>AZ-kvíz>4.>5.>Dinosauři, Pravěk
35.00