Riskuj od pravěku po Přemyslovce

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
24
Velikost: 534 KB
Typ souboru: ppt
Prodávající Renata Tylšová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 2. 2024
Sdílet:

Interaktivní hra na motivy oblíbené televizní soutěže RISKUJ.

Hrajeme ve skupinách nebo samostatně. Volíme si téma a obtížnost otázky. Pokud správně odpovíme, můžeme si připsat body.

Podrobnější návod je přiložen.

Další produkty od autora Renata Tylšová

35910
Český jazyk - čtení
1., 2.
Didaktické hry
Hra, při které si děti trénují čtení psacího písma a porozumění čtenému. 30 příkazů, které děti mohou číst a okamžitě
25.00 Kč
71139
Český jazyk
2., 3., 4.
Didaktické hry
Rovnání slov podle abecedy, můžete využít tabulky Logico nebo kolíčky. Na každé kartě je 10 slov. Z druhé strany
30.00 Kč
1177
Matematika
4., 5., 6., 7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Karetní hry, s kterými procvičíte počítání obvodů a obsahů geometrických tvarů. Karty obsahují obrázek tvaru, rozměry
29.00 Kč
75563
Prvouka
1., 2., 3.
Didaktické hry
3 hry na procvičení rozpoznání ovoce a zeleniny. Děti se snadnou formou naučí třídit různé druhy ovoce a zeleniny. Cílem
38.00 Kč
Riskuj od pravěku po Přemyslovce Riskuj od pravěku po Přemyslovce
Interaktivní hra na motivy oblíbené televizní soutěže RISKUJ. Hrajeme ve skupinách nebo samostatně. Volíme si téma a obtížnost otázky. Pokud správně odpovíme, můžeme si připsat body. Podrobnější návod je přiložen.
UUCZ-2362
Vlastivěda>Didaktické hry>4.
29.00