Obří jednotažková omalovánka - Vlaštovčí

Počet stran:
14
Velikost: 11.29 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 9. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Obří jednotažková omalovánka - Vlaštovčí
Jedná se o omalovánku, která je složena z 9 stran velikosti A4. 
Mimo omalovánku v klasické i obří verzi obsahuje materiál také barevnou předlohu. Součástí jsou také dvě informační karty - jedna k obrázkům jedním tahem a jedna k obřím omalovánkám a kompletaci. 

Tato omalovánka je ale odlišná tím, že je složena z tzv. jednotažek = tedy obrázků, které jsou tvořeny jednou čarou a smyčkami bez přerušení a hran. Cílem je, aby dítě začalo v bodě A a jedním tahem tužkou dojelo do bodu B. Mimo to obrázky obsahují i slovo, které znázorňují a děti si tak mohou obtáhnout i písmena. Ideální je, když tento úkon dítko několikrát opakuje, stále pomalu a soustředěně. Velký formát je ideální pro menší děti. 

Obrázky jedním tahem rozvíjí koordinaci pohybů, představivost a soustředění. U předškolních dětí pomáhají s uvolněním zápěstí a při nácviku tlaku na tužku. 

Takové omalovánky mohou být využívány na výzdobu třídy či pokojíčku, protože ve výsledku vytvoří opravdu obří plakát. 
Výsledná velikost je ideální na doplnění nástěnky. 
Pokud jsou využívány v kolektivu, podněcují spolupráci a nutí ke snaze se domluvit na výsledku. 

Další produkty od autora Petra Miklová - Materiálovník

385749
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Svatý Martin - Pracovní listy + Aktivity Část souboru Svatý Martin - Celá sada Tento soubor je složený z pracovních
70.00 Kč
278162
Výtvarná výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Omalovánky
Obří omalovánka na téma Jaro - Jarní les Jedná se o omalovánku, která je složena z 9 stran velikosti A4. Tentokrát se
35.00 Kč
411769
Vlastivěda
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Obří hledací omalovánka - Svatý Martin Jedná se o omalovánku, která je složena z 9 stran velikosti A4. Tato je ale navíc
40.00 Kč
334687
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pravidla třídy
Karty do skříňky Karty do skříňky jsou souborem 3 připomínkových karet v barevné i omalovánkové verzi ve dvou různých
30.00 Kč
Obří jednotažková omalovánka - Vlaštovčí Obří jednotažková omalovánka - Vlaštovčí
Obří jednotažková omalovánka - Vlaštovčí Jedná se o omalovánku, která je složena z 9 stran velikosti A4.  Mimo omalovánku v klasické i obří verzi obsahuje materiál také barevnou předlohu. Součástí jsou také dvě informační karty - jedna k obrázkům jedním tahem a jedna k obřím omalovánkám a kompletaci.  Tato omalovánka je ale odlišná tím, že je složena z tzv. jednotažek = tedy obrázků, které jsou tvořeny jednou čarou a smyčkami bez přerušení a hran. Cílem je, aby dítě začalo v bodě A a jedním tahem tužkou dojelo do bodu B. Mimo to obrázky obsahují i slovo, které znázorňují a děti si tak mohou obtáhnout i písmena. Ideální je, když tento úkon dítko několikrát opakuje, stále pomalu a soustředěně. Velký formát je ideální pro menší děti.  Obrázky jedním tahem rozvíjí koordinaci pohybů, představivost a soustředění. U předškolních dětí pomáhají s uvolněním zápěstí a při nácviku tlaku na tužku.  Takové omalovánky mohou být využívány na výzdobu třídy či pokojíčku, protože ve výsledku vytvoří opravdu obří plakát.  Výsledná velikost je ideální na doplnění nástěnky.  Pokud jsou využívány v kolektivu, podněcují spolupráci a nutí ke snaze se domluvit na výsledku. 
UUCZ-366750
Výtvarná výchova>Nezařazené k předmětu>Omalovánky>Pracovní listy>Výzdoba třídy>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Podzim>Stromy>Ptáci
35.00