AZ kvíz (ppt) - Pedosféra, biosféra a biomy

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
30
Velikost: 5.97 MB
Typ souboru: zip
Prodávající Václav Kavalír
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 9. 2024
Sdílet:

AZ kvíz formou PPT prezentace na téma Pedosféra, biosféra a biomy. Obsahuje prezentaci a list s otázkami pro náhradní políčka.

Tento konkrétní AZ kvíz byl vytvořeno pro 6. ročník (ale možné využít i na SŠ či v jiných ročnících) pro zábavnou herní formu výuky či její zatraktivnění pro žáky. Prezentace obsahuje úvodní slajd a po něm již následuje klasické AZ kvízové pole.

Po kliknutí na políčko pyramidy jste automaticky přesměrováni na slajd s otázkou. K zobrazení odpovědi je nutné kliknout na tlačítko odpověď. K návratu na pyramidu je určeno tlačítko v pravém dolním rohu.

Další produkty od autora Václav Kavalír

657085
Zeměpis
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Riskuj formou PPT prezentace na téma Astronomie, Sluneční soustava a Měsíce. Obsahuje prezentaci s 5 otázkami pro 5
40.00 Kč
638083
Zeměpis
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
AZ-kvíz
AZ kvíz formou PPT prezentace na téma Mapy. Obsahuje prezentaci a list s otázkami pro náhradní políčka. Tento konkrétní
35.00 Kč
638084
Zeměpis
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
AZ-kvíz
AZ kvíz formou PPT prezentace na téma Pohybů Země, Glóbusu, Orientace na Zemi a Času. Obsahuje prezentaci a list s
35.00 Kč
666441
Zeměpis
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Riskuj formou PPT prezentace na téma Stavby Země, litosféry a endogenních činitelů. Obsahuje prezentaci s 5 otázkami pro
40.00 Kč
AZ kvíz (ppt) - Pedosféra, biosféra a biomy AZ kvíz (ppt) - Pedosféra, biosféra a biomy
AZ kvíz formou PPT prezentace na téma Pedosféra, biosféra a biomy. Obsahuje prezentaci a list s otázkami pro náhradní políčka.Tento konkrétní AZ kvíz byl vytvořeno pro 6. ročník (ale možné využít i na SŠ či v jiných ročnících) pro zábavnou herní formu výuky či její zatraktivnění pro žáky. Prezentace obsahuje úvodní slajd a po něm již následuje klasické AZ kvízové pole.Po kliknutí na políčko pyramidy jste automaticky přesměrováni na slajd s otázkou. K zobrazení odpovědi je nutné kliknout na tlačítko odpověď. K návratu na pyramidu je určeno tlačítko v pravém dolním rohu.
UUCZ-647986
Zeměpis>AZ-kvíz>6.>ZŠ – 2. STUPEŇ
35.00