Balíček materiálů - obyvatelstvo světa

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
51
Velikost: 22.44 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 10. 2023
Cena:
65 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál je určen do hodin zeměpisu pro žáky 9. ročníku. Obsahuje kompletní přípravu na téma obyvatelstvo světa - prezentace, podrobné přípravy, aktivity, práci s mapou na rozvoj geografického myšlení a spoustu dalšího.

Pro koho je materiál určen a co je jeho cílem?

Materiál je určen do hodin zeměpisu pro žáky 9. ročníku. Obsahuje kompletní přípravu na téma obyvatelstvo světa - prezentace, podrobné přípravy, aktivity a odkazy na další tipy do výuky a metodiky, práci s mapou na rozvoj geografického myšlení žáků nebo shrnující písemnou práci ve dvou variantách s řešením.

Co materiál obsahuje:

  • kompletní přípravu k tématu obyvatelstvo světa (přirozený pohyb obyvatel, migrace, věková struktura, rozmístění obyvatelstva na Zemi)
  • prezentace (35 slidů) k jednotlivým tématům + přípravy na 10 VH s aktivitami a odkazy na zajímavé materiály (16 stran)
  • práce s mapou na podporu geografického myšlení žáků - proces demografického stárnutí obyvatel
  • shrnutí k rozmístění obyvatel na Zemi s doplňováním + řešení
  • písemná práce (A a B) + řešení

Další produkty od autora Učím příro.země

291852
Zeměpis
8.
Domino
Materiál slouží ke zopakování témat vodstvo a podnebí Česka. Žáci pracují ve dvojicích s pracovním listem. Mají od
45.00 Kč
424609
Biologie
6., ZŠ – 2. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Pro koho je materiál určen a co je jeho cílem? Materiál je určen do hodin přírodopisu pro 6. ročník . Cílem materiálu je
34.99 Kč
355224
Nezařazené k předmětu
3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
obsah zakoupeného materiálu: 8 listů s medailonky Medailonek ve 3. a 6. třídě slouží primárně jako seznamovací aktivita
40.00 Kč
375127
Biologie
7., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál je určen do hodin přírodopisu 7. třídy . Cílem materiálu je aktivní zopakování tématu ryby . Materiál zopakuje
70.00 Kč
Balíček materiálů - obyvatelstvo světa Balíček materiálů - obyvatelstvo světa
Materiál je určen do hodin zeměpisu pro žáky 9. ročníku. Obsahuje kompletní přípravu na téma obyvatelstvo světa - prezentace, podrobné přípravy, aktivity, práci s mapou na rozvoj geografického myšlení a spoustu dalšího. Pro koho je materiál určen a co je jeho cílem? Materiál je určen do hodin zeměpisu pro žáky 9. ročníku. Obsahuje kompletní přípravu na téma obyvatelstvo světa - prezentace, podrobné přípravy, aktivity a odkazy na další tipy do výuky a metodiky, práci s mapou na rozvoj geografického myšlení žáků nebo shrnující písemnou práci ve dvou variantách s řešením. Co materiál obsahuje: kompletní přípravu k tématu obyvatelstvo světa (přirozený pohyb obyvatel, migrace, věková struktura, rozmístění obyvatelstva na Zemi) prezentace (35 slidů) k jednotlivým tématům + přípravy na 10 VH s aktivitami a odkazy na zajímavé materiály (16 stran) práce s mapou na podporu geografického myšlení žáků - proces demografického stárnutí obyvatel shrnutí k rozmístění obyvatel na Zemi s doplňováním + řešení písemná práce (A a B) + řešení
UUCZ-396233
Zeměpis>Pracovní listy>Přípravy hodiny/lekce>Testy a písemky>9.
65.00