Chceš být jedničkářem? Zemské sféry

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 3.33 MB
Typ souboru: ppsx
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 9. 2021
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci rozšíří a procvičí své znalosti o zemských sférách. Úkolem žáků je proklestit si cestu až k jedničce přes zodpovězení všech otázek.

Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost.

Hru, která je věnována zemským sférám (litosféra, pedosféra, atmosféra, hydrosféra, biosféra), lze využít na hodinách zeměpisu.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

161389
Přírodověda
5.
Didaktické hry
Žraloci, krakatice, vrak lodi a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes tajuplný ostrov. Na cestě k
45.00 Kč
81040
Matematika
3., 4.
Didaktické hry
S blížícím se předvánočním obdobím jsem si pro Vás připravil sérii her s vánočními motivy. Z vlastní zkušenosti vím, jak
30.00 Kč
94283
Matematika
3., 4.
Didaktické hry
Vězení ve strašidelném hradu, jenž obývá čarodějnice se svými netopýry. Že to nemůže být horší? A co kdyby byli v cele
45.00 Kč
65502
Biologie
6., 7.
Didaktické hry
Jedná se o hru, která je založena na motivech známé televizní hry RISKUJ!. Žáci (soutěžící) jsou rozděleni do dvou týmů
35.00 Kč
Chceš být jedničkářem? Zemské sféry Chceš být jedničkářem? Zemské sféry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci rozšíří a procvičí své znalosti o zemských sférách. Úkolem žáků je proklestit si cestu až k jedničce přes zodpovězení všech otázek. Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost. Hru, která je věnována zemským sférám (litosféra, pedosféra, atmosféra, hydrosféra, biosféra), lze využít na hodinách zeměpisu. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-41282
Zeměpis>Didaktické hry>6.
30.00