Chceš být jedničkářem? Zemské sféry

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 3.33 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 9. 2021
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci rozšíří a procvičí své znalosti o zemských sférách. Úkolem žáků je proklestit si cestu až k jedničce přes zodpovězení všech otázek.

Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost.

Hru, která je věnována zemským sférám (litosféra, pedosféra, atmosféra, hydrosféra, biosféra), lze využít na hodinách zeměpisu.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

145818
Cizí jazyky
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pravidla jsou prostá. Za každou z čárek se ukrývající písmeno a jako strašák postupně přibývající stavba ŠIBENICE, na
30.00 Kč
92045
Český jazyk
3., 4.
Didaktické hry
Vězení ve strašidelném hradu, jenž obývá čarodějnice se svými netopýry. Že už to nemůže být horší? A co kdyby byli v
45.00 Kč
200282
Biologie
8., 9.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří přírodovědný rozhled a procvičí si
35.00 Kč
225675
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
Žáci si v soutěži procvičí a rozšíří své znalosti z přírodopisu, ale zároveň budou muset zohlednit i taktiku, a sice
40.00 Kč
Chceš být jedničkářem? Zemské sféry Chceš být jedničkářem? Zemské sféry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci rozšíří a procvičí své znalosti o zemských sférách. Úkolem žáků je proklestit si cestu až k jedničce přes zodpovězení všech otázek. Soutěžit může jednotlivec nebo třída, přičemž úkolem soutěžícího je postupně zodpovědět všech 10 otázek, čímž si soutěžící (žák nebo celá třída) vyslouží jedničku. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žák odpoví na předcházející otázku. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, hra končí. Obdobně jako v televizní show i v mé hře mohou soutěžící na cestě za jedničkou využít tří nápověd (50:50, nápověda spolužáka, hlasování třídy). Hra obsahuje celou řadu animací, které žáky osloví a upoutají jejich pozornost. Hru, která je věnována zemským sférám (litosféra, pedosféra, atmosféra, hydrosféra, biosféra), lze využít na hodinách zeměpisu. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-41282
Zeměpis>Didaktické hry>6.
30.00