Co na to žáci? Zeměpis ČR

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
9
Velikost: 1.57 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 6. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat na otázky týkající se ČR.

Žáci soutěží ve dvou týmech či jako celá třída a postupně odpovídají na otázky týkající se zeměpisu ČR. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žáci trefí veškeré odpovědi. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, zobrazí se úsměvné rčení. Součástí je i dokument se správným řešením.

Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

41431
Biologie
7., 8.
Didaktické hry
Balíček sedmi her založených na motivech známých televizních show Co na to Češi a Riskuj. Hry, které bylo možné doposud
176.00 Kč
44254
Zeměpis
8., 9.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude
35.00 Kč
115907
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry RISKUJ! se žáci hravou formou seznamují nejen s jarní přírodou
35.00 Kč
116631
Český jazyk
3., 4., 5.
Didaktické hry
Balíček 5 her pro výuku vyjmenovaných slov ve zvýhodněném SUPERBALÍČKU! Hry pokryjí kompletní učivo vyjmenovaných slov
140.00 Kč
Co na to žáci? Zeměpis ČR Co na to žáci? Zeměpis ČR
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci rozšíří své vědomosti ze zeměpisu, kdy bude úkolem soutěžících odpovídat na otázky týkající se ČR. Žáci soutěží ve dvou týmech či jako celá třída a postupně odpovídají na otázky týkající se zeměpisu ČR. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žáci trefí veškeré odpovědi. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, zobrazí se úsměvné rčení. Součástí je i dokument se správným řešením. Hru lze využít na hodinách zeměpisu, v zeměpisných kroužcích, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-44248
Zeměpis>Didaktické hry>ZŠ – 2. STUPEŇ
30.00