EVROPA - soubor poznávacích kartiček

Předmět:
Počet stran:
41
Velikost: 12.38 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 8. 2022
Cena:
79 Kč vč. DPH
Sdílet:

JAK POUŽÍVAT SOUBOR

41 STRAN

Všechny kartičky si můžete vyrobit jako oboustranné a to tak, že je přehnete napůl a zalaminujete. Rovněž je můžete vytisknout se zadní stranou (str.3) a poté rozstříhat. Vyrobíte si kartičky k přiřazování. Stranu č.8 zalaminujte. Slouží jako podkladová deska ke kartičkám – např. přiřaď k sobě vlajku státu a hlavní město, památku, zajímavost. Desku můžete využít i pro práci se suchými zipy.

Karty jsou připravené pro tisk na běžný kancelářský papír, ale můžete tisknout rovnou na tvrdý papír, pokud nechcete mít kartičky s připravenou zadní stranou k přeložení. Já ale doporučuji si dát tu práci a všechny kartičky si přehnout a zalaminovat, jelikož si vytvoříte téměř nesmrtelnou pomůcku.

Tip1: Informační karty můžete vytisknout a laminovat celé, či je přeložit v polovině, zalaminovat, nebo je rozstříhat a udělat si z nich karty přiřazovací. Pokud budete kartičky stříhat, vytiskněte si stránkyi samostatně ( v menším formátu) zalaminujte, spojte je vazačem a nechte dětem jako kontrolu.

Tip2: Karty používejte jako přiřazovací. Např.: Rozložte na podložku malované kartičky s hlavními městy. Vedle rozprostřete karty s vlajkami. Po otočení kartiček mají děti kontrolu, zda byl jejich odhad správný.

Tip3: Pracovní list využijete ve výuce jako samostatnou práci s internetem, nebo knihami. Děti vyplní základní informace o státu, který si vyberou. Mohou i vybarvit.

Tip4: Slepé mapy využijete ve své výuce k procvičování např. států a jejich hlavních měst. Můžete je i zalaminovat, napsat do volných míst zadání a děti na ně vyplní úkol mazacím fixem. Všechny díly velké mapy s čísly vytiskněte, vystřihněte, zalaminujte a složte k sobě. Můžete slepit. K této mapě můžete využít špendlíky s vlajkami, které dítě na mapu umísťuje. Špendlíky vytiskněte a zalaminujte. Stranu se špendlíky si vytiskněte i zvlášť, zalaminujte a nechte vedle ke kontrole.

ZAKOUPENÍM ZBOŽÍ ZÍSKÁTE ELEKTRONICKÝ OBSAH K VLASTNÍ VÝROBĚ.

 

Další produkty od autora Alena Gondeková

263299
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Písničky, básničky
POJĎME HRÁT DIVADLO! AUTORSKÉ TEXTY + ručně kreslené loutky-počítačová grafika, rekvizity a scény. V barvě i černobíle k
45.00 Kč
63412
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Pracovní listy
Originální nápad, jak přimět Ježíška, aby plnil přání :-) Přesvědčí ho? Nechte děti vyplnit jednoduché leporelo svými
35.00 Kč
3946
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
UŽ MÁTE PRO SVÉ DĚTI PRÁZDNINOVÝ KUFŘÍK NA ZÁŽITKY? Jak jinak si zapamatovat hromadu zážitků, než zapsat si je do cool
49.00 Kč
15081
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
VESELÉ VÁNOCE S JEŽKEM EVŽENEM ------------------------------------------- Veselé obrázkové čtení pro první čtenáře(3
35.00 Kč
EVROPA - soubor poznávacích kartiček EVROPA - soubor poznávacích kartiček
JAK POUŽÍVAT SOUBOR 41 STRAN Všechny kartičky si můžete vyrobit jako oboustranné a to tak, že je přehnete napůl a zalaminujete. Rovněž je můžete vytisknout se zadní stranou (str.3) a poté rozstříhat. Vyrobíte si kartičky k přiřazování. Stranu č.8 zalaminujte. Slouží jako podkladová deska ke kartičkám – např. přiřaď k sobě vlajku státu a hlavní město, památku, zajímavost. Desku můžete využít i pro práci se suchými zipy. Karty jsou připravené pro tisk na běžný kancelářský papír, ale můžete tisknout rovnou na tvrdý papír, pokud nechcete mít kartičky s připravenou zadní stranou k přeložení. Já ale doporučuji si dát tu práci a všechny kartičky si přehnout a zalaminovat, jelikož si vytvoříte téměř nesmrtelnou pomůcku. Tip1: Informační karty můžete vytisknout a laminovat celé, či je přeložit v polovině, zalaminovat, nebo je rozstříhat a udělat si z nich karty přiřazovací. Pokud budete kartičky stříhat, vytiskněte si stránkyi samostatně ( v menším formátu) zalaminujte, spojte je vazačem a nechte dětem jako kontrolu. Tip2: Karty používejte jako přiřazovací. Např.: Rozložte na podložku malované kartičky s hlavními městy. Vedle rozprostřete karty s vlajkami. Po otočení kartiček mají děti kontrolu, zda byl jejich odhad správný. Tip3: Pracovní list využijete ve výuce jako samostatnou práci s internetem, nebo knihami. Děti vyplní základní informace o státu, který si vyberou. Mohou i vybarvit. Tip4: Slepé mapy využijete ve své výuce k procvičování např. států a jejich hlavních měst. Můžete je i zalaminovat, napsat do volných míst zadání a děti na ně vyplní úkol mazacím fixem. Všechny díly velké mapy s čísly vytiskněte, vystřihněte, zalaminujte a složte k sobě. Můžete slepit. K této mapě můžete využít špendlíky s vlajkami, které dítě na mapu umísťuje. Špendlíky vytiskněte a zalaminujte. Stranu se špendlíky si vytiskněte i zvlášť, zalaminujte a nechte vedle ke kontrole. ZAKOUPENÍM ZBOŽÍ ZÍSKÁTE ELEKTRONICKÝ OBSAH K VLASTNÍ VÝROBĚ.  
UUCZ-25436
Zeměpis>Didaktické hry>Pracovní listy>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Speciální pedagogika
79.00