MedováHolka

Vítejte na mém profilu! 🙂
Jsem čerstvá absolventka magisterského studia speciální pedagogiky se zaměřením na logopedii a ve volném čase ráda tvořím nejrůznější materiály pro děti.
Materiály jsem začala vytvářet již během studia, protože jsem chtěla, aby byly nejen poučné, ale také vizuálně lákavé - jak pro děti, tak i pro mě. A když jsem nenašla přesně to, co jsem si představovala, rozhodla jsem se zkusit tvořit sama. Velmi rychle se z toho stal můj koníček a nyní bych se ráda o své výtvory podělila i s Vámi.
Na mém profilu najdete širokou škálu materiálů a aktivit vhodných pro práci s dětmi, především v mateřských školách či pro mladší školáky. Materiály ale lze využít také v logopedii nebo při reedukaci a skvěle poslouží i k domácímu procvičování.
- Logopedie > Oromotorika | Hlásky | Rozvoj slovní zásoby, Rýmy
- Dle ročního období > Jaro | Léto | Podzim | Zima
Pokud Vás mé materiály osloví, budu moc ráda, když je využijete při své práci s dětmi. Prosím jen, abyste je dále nesdíleli. Děkuji! ❤️



















