Anglická slova I.

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
15
Velikost: 191.05 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 11. 2021
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Kartičky jsou udělané tak, aby při oboustranném tisku byla vždy jedna strana kartičky česky a druhá anglicky. Každá kategorie slovíček je barevně oddělená, aby se slova dala procvičovat postupně.

Připravila jsem verzi menších kartiček pro procvičování třeba na lavici, kde je méně místa a větších kartiček na koberec. Oba soubory mám v černobílé i barevné variantě.

Vhodné pro děti, které již umí číst a začínají s angličtinou nebo jako opakování základních slovíček.
Obsah: barvy (14) čísla 0 - 100, tisíc, milion, miliarda (34) slova opačného významu (14) dopravní prostředky (10) zvířata (36) části těla (30) ovoce a zelenina (30)

Návod:
1. Kartičky vytiskněte oboustranně (vždy budete mít z jedné strany slovo anglicky a z druhé česky). Je lepší tisknout na silnější papír, aby slova neprosvítala. Děti si vezmou kartičku s anglickým slovem a přeloží ho do češtiny nebo obráceně a procvičí si slovní zásobu. Svou odpověď si zkontrolují na druhé straně kartičky. 2. Kartičky nastříhejte a použijte jako pexeso.

Další produkty od autora Lucie Novotná

163239
Český jazyk - psaní
1., 2.
Pracovní listy
Pracovní listy na způsob žáky oblíbených číselných spojovaček (dot-to-dot) s využitím české abecedy. Žáci spojují po
30.00 Kč
500
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Zábavná forma seznámení se s českými příslovími při výuce českého jazyka. Obsahuje asi 130 vějířů.
30.00 Kč
4302
Matematika
2., 3.
Ostatní
Přehled malé násobilky.
25.00 Kč
952
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Lze využít jako pexeso na koberec nebo do lavice. Vhodné pro volné chvilky, procvičování paměti, slovní zásoby, řádku a
25.00 Kč
Anglická slova I. Anglická slova I.
Kartičky jsou udělané tak, aby při oboustranném tisku byla vždy jedna strana kartičky česky a druhá anglicky. Každá kategorie slovíček je barevně oddělená, aby se slova dala procvičovat postupně. Připravila jsem verzi menších kartiček pro procvičování třeba na lavici, kde je méně místa a větších kartiček na koberec. Oba soubory mám v černobílé i barevné variantě. Vhodné pro děti, které již umí číst a začínají s angličtinou nebo jako opakování základních slovíček. Obsah: barvy (14) čísla 0 - 100, tisíc, milion, miliarda (34) slova opačného významu (14) dopravní prostředky (10) zvířata (36) části těla (30) ovoce a zelenina (30) Návod: 1. Kartičky vytiskněte oboustranně (vždy budete mít z jedné strany slovo anglicky a z druhé česky). Je lepší tisknout na silnější papír, aby slova neprosvítala. Děti si vezmou kartičku s anglickým slovem a přeloží ho do češtiny nebo obráceně a procvičí si slovní zásobu. Svou odpověď si zkontrolují na druhé straně kartičky. 2. Kartičky nastříhejte a použijte jako pexeso.
UUCZ-469
Anglický jazyk>Přípravy hodiny/lekce>1.>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ
40.00