Anglická slova I.

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
15
Velikost: 191.05 KB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
4. 11. 2021
Sdílet:

Kartičky jsou udělané tak, aby při oboustranném tisku byla vždy jedna strana kartičky česky a druhá anglicky. Každá kategorie slovíček je barevně oddělená, aby se slova dala procvičovat postupně.

Připravila jsem verzi menších kartiček pro procvičování třeba na lavici, kde je méně místa a větších kartiček na koberec. Oba soubory mám v černobílé i barevné variantě.

Vhodné pro děti, které již umí číst a začínají s angličtinou nebo jako opakování základních slovíček.
Obsah: barvy (14) čísla 0 - 100, tisíc, milion, miliarda (34) slova opačného významu (14) dopravní prostředky (10) zvířata (36) části těla (30) ovoce a zelenina (30)

Návod:
1. Kartičky vytiskněte oboustranně (vždy budete mít z jedné strany slovo anglicky a z druhé česky). Je lepší tisknout na silnější papír, aby slova neprosvítala. Děti si vezmou kartičku s anglickým slovem a přeloží ho do češtiny nebo obráceně a procvičí si slovní zásobu. Svou odpověď si zkontrolují na druhé straně kartičky. 2. Kartičky nastříhejte a použijte jako pexeso.

Další produkty od autora Lucie Novotná

494
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
3 různá pexesa - dopravní prostředky, školní potřeby a zvířátková abeceda. Lze využít i mimo aj, stačí vytisknout 2x. Použité obrázky s licencí CC0 - freepik
20.00 Kč
953
Matematika
2.
Přípravy hodiny/lekce
Různé typy slovních úloh pro 2. ročník.
30.00 Kč
467
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Přípravy hodiny/lekce
100 různě dlouhých vět. Děti si vezmou vějířek a seřadí jednotlivá slova tak, aby tvořila větu. Větší děti mohou
40.00 Kč
6081
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3.
Pracovní listy
Projekt na 5.12. Různé čertí úkoly.
60.00 Kč
Anglická slova I. Anglická slova I.
Kartičky jsou udělané tak, aby při oboustranném tisku byla vždy jedna strana kartičky česky a druhá anglicky. Každá kategorie slovíček je barevně oddělená, aby se slova dala procvičovat postupně. Připravila jsem verzi menších kartiček pro procvičování třeba na lavici, kde je méně místa a větších kartiček na koberec. Oba soubory mám v černobílé i barevné variantě. Vhodné pro děti, které již umí číst a začínají s angličtinou nebo jako opakování základních slovíček. Obsah: barvy (14) čísla 0 - 100, tisíc, milion, miliarda (34) slova opačného významu (14) dopravní prostředky (10) zvířata (36) části těla (30) ovoce a zelenina (30) Návod: 1. Kartičky vytiskněte oboustranně (vždy budete mít z jedné strany slovo anglicky a z druhé česky). Je lepší tisknout na silnější papír, aby slova neprosvítala. Děti si vezmou kartičku s anglickým slovem a přeloží ho do češtiny nebo obráceně a procvičí si slovní zásobu. Svou odpověď si zkontrolují na druhé straně kartičky. 2. Kartičky nastříhejte a použijte jako pexeso.
UUCZ-469
Anglický jazyk>Přípravy hodiny/lekce>1.>2.>3.>4.>ZŠ – 1. STUPEŇ
40.00